Widziałem kaczkę 2011 |
||||||||||
2cvclub › 2CV FILMY - FOTKI - GA... › Widziałem Kaczkę › Widziałem kaczkę 2011 | ||||||||||
|
||||||||||
|
Dodany: 2011-07-07, 21:47:24
Cytrynka jest już w Opolu. Parę fotek zrobionych telefonem. Rocznik ”78, skrzynia z hamulcami bębnowymi.
Ostatnio edytowany przez: ural, 2011-07-07 21:49:06
|
![]() |
(rozmiar: 445.99 KB, pobrań: 86) | Pobierz |
---|---|---|
![]() |
(rozmiar: 380.83 KB, pobrań: 67) | Pobierz |
![]() |
(rozmiar: 390.43 KB, pobrań: 78) | Pobierz |
Ural - ładna sztuka jak na ten rok :)
Napisz coś więcej jaki stan autka.
Muszę wyjaśnić – ten model nie jest niestety mój. Zakupił go mój sąsiad , który planuje go odnowić i postawić jako ,, reklama / przyciągacz oka ,, przed swoim hotelem w Opolu. Samochód jest w pełni sprawny technicznie, a blacharka jak w każdym do gruntownej roboty. Chwilowo na francuskich szyldach, ale będzie rejestrowany w Polsce. Faktycznie super autko. Kosztowało ponoć 6 tys. Z tego co wiem, gość z Annopola za tą korozję – bo tam blach już nie ma, woła 8 tyś.
W innych okolicznościach uśmiałbym się, ale na dzień dzisiejszy ta cena jest żałosna.
Witam!
Zgadza się, oglądałem tą białą kaczkę z Annopola dokładnie 2 lata temu, właściciel przyniósł akumulator, wlał 3l benzyny i przejechaliśmy się. Technicznie była w dobrym stanie, ale co do blachy to prawda - dziury.
Właściciel twierdził, że jest zarejestrowana w Polsce.
Wtedy chciał 6 tys. - dzisiaj 8 tys. no cóż inflacja.
Pozdrawiam
Witam kol.Urala.Jeśli się nie mylę,to Ty jesteś z okolic Tarnówa,Rzeszowa czy jakoś tak.Tak z ciekawośći-o jakim Opolu piszesz? chyba nie tym na trasie Wrocław-Gliwice.
Pozdrowienia dla małżonki.Zbliża się termin zlotu w Zatorze.Mówiłem o nim w Chomiąży.