Autor Wątek: KACZKOWISKO ...majówka na mazurach 2019  (Przeczytany 906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 37
    • Andrzej
Odp: KACZKOWISKO ...majówka na mazurach 2019
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Listopad 2018, 21:17:28 »
Sooorrrry nie jadę :( :( :(

Offline Michał-cit

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
    • Michał
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Listopad 2018, 21:24:01 »
Jeżeli spotkanie by doszło do skutku (w co osobiście wątpię sądząc po zainteresowaniu) to ja się piszę. Od razu przetestowałbym autko przed Chorwacją...

Offline Przem@s

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • Przemas
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Listopad 2018, 22:53:16 »
Chętnie przyłączyłbym się do tej eskapady, ale nie jestem w stanie określić się z takim wyprzedzeniem. W ramach podziękowania za przygotowanie programu imprezy punkcik dla Piotra.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 72
    • Piotr
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Listopad 2018, 14:37:33 »
Dostałem propozycję cenową gościńca Iznota ( http://lasiwoda.pl/)
- Zakwaterowanie 29 osób:   
Nr. 1 - 4 os;  Nr. 2 -  2 os;  Nr. 3 - 2os; Nr. 4-2 os  (+dostawka); Nr. 5 - 4-5 os; Nr. 6 - 4os
Apartament -  mogą tutaj zamieszkać  2 os, 3 os lub 4 os.
Zielony domek -              ,,             ,,        2 os. , 3 os, lub 4os
Nasz dom mieszkalny - na górze -  2  pok. 2 os z lazienka  wspolna , wyłącznie do tych pokoi, z oddzielnym wejściem.
Ceny:
Os/doba/ze sniadaniem  - 70zł
Os/doba/sniadanie/obiadokolacja- 100zł
Skorzystanie z ogniska i grilla (nasze drzewo -przygotowane i  posprzatanie po  )- 100zł/wieczór
Opcji bez sniadania u nas nie ma.
Jezeli chodzi o dzieci , te ktore spi z rodzicami , do  2 l  za darmo, od 2l do 4 l. - nalezny koszt to 20 zł /doba(pobyt +sniadanie)

Tak wiem, miało być ok dla 35 osób zakwaterowanie + opcja rozbicia namiotów - tak rozmawiałem z tą Panią na miejscu we wrześniu ale teraz mam taką odpowiedź/potwierdzenie nie można rozbić namiotów.
Cena nocleg + śniadanie 70 zł - dużo czy mało ......Pamiętajcie parking za darmo (gdzie indziej liczą 10/15/17 zł/doba) i jeśli będzie cała obsada mamy cały ośrodek dla siebie.
O kajki się jeszcze nie pytałem, bo nie wiem co z tego wyjdzie. Ale trzymam rękę na pulsie. Mogę szukać dalej, innego ośrodka/campingu - spania. Proszę o informację.
Reasumując cena tu za nocleg/śniadanie  przy 29 osobach na główkę (sami dorośli) wychodzi 70 zł + 14 zł/osoba (codziennie ognisko)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Listopad 2018, 17:26:49 »
ok. odzew duży  ;)
ale myślę, że znalazlem cudo w cenie i lokalizacji i wszystkim spełnię dziś życzenia ....... normalnie gwiazdka (się przejąłem, ale chcę)
Km - 239 warszawa; 435 poznania; 553 lędziny; 170 kleosin; tuchola 301; gdańsk 242; 526 kraków; 372 lublin;
komu jeszcze obliczyć

- obiekt może gościć jednocześnie do 60 osób, teren ośrodka o pow. ok. 1ha usytuowany jest na wzniesieniu z widokiem na jezioro
- stołówka na 50 osób; świetlica z TV i kominkiem, na terenie ośrodka znajduje się bezpłatny dostęp do internetu,nad jeziorem
   przestronna, trawiasta działka, dzika plaża (dno piaszczyste, daleko od brzegu jest płytko), boisko do siatkówki, kąpielisko
   niestrzeżone, prywatny pomost wędkarski, miejsce na ognisko + zadaszona wiata nad brzegiem jeziora, drugie miejsce na ognisko na
   terenie ośrodka, mini zwierzyniec; 
   możliwość skorzystania z  4 kajaków, 2 łodzi wiosłowych, grilla, jazdy konnej (ok.2km od ośrodka)
   parking za FREE
ZAKWATEROWANIE:
- 9 drewnianych domków kempingowych (łącznie dla 36 osób):
     6 domków 3-osobowych z węzłem sanitarnym (łazienka z natryskiem, lodówka, czajnik)
     3 domki 6-osobowe z węzłem sanitarnym (łazienka z natryskiem, lodówka, czajnik)

- 9 pokoi łącznie dla 18 osób:
     dwa pokoje 5-osobowe z łazienką (natrysk i wc), wyposażone w TV
     pokój 3-osobowy z łazienką (natrysk i wc), wyposażony w TV
     pokój 3-osobowy z toaletą, wyposażony w TV
     pokój 2-osobowy z toaletą, wyposażony w TV
     dwa ostatnie pokoje posiadają wspólny natrysk

CENY:
noclegi w pokojach ok. 30zł od osoby za dobę
podwójny pokój 5-osobowy - 130zł za dobę
wynajem domków
domek 3-4 osobowy - 100zł za dobę
domek 6-8 osobowy - 150zł za dobę
śniadanie - 12 zł od osoby
obiadokolacja - 22 zł od osoby
Ceny do uzgodnienia w zależności od terminu, ilości osób i długości pobytu - i tak jest tanio ale zawsze można negocjować .....
aha jest opcja namiot/camper  cena tu powiedział do dogadania się ale ok 20 zl za sztukę.

Szczerze jest to chyba ostatnie szukanie, nic taniej nie będzie (najtańsza opcja wychodzi 30,75 zl/osoba).
Nie chce mi się już szukać  tak jak mi się chciało  :).
To powinno wypalić nie dzięki mi tylko wam.
A jeśli DUPA i nie ma więcej osób chętnych to prosze na priv. pisać / dzwonić i jedziemy sami. Ośrodek na spanie wybierzemy wg uznania.
I tu czas gra rolę, bo potem zostaje Gołębiewski do rezerwacji.

« Ostatnia zmiana: 11 Grudzień 2018, 11:03:23 wysłana przez petercvw »

Offline tomi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 9
    • Tomek
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Grudzień 2018, 13:21:08 »
Ja byłbym chętny - i to w czteroosobowym komplecie, zwłaszcza, że nigdy w tych rejonach nie byłem ( a odległość mam Kraków + 100km :) )
Niestety nie jestem w stanie się zadeklarować, bo żona ma dwie chrześnice, które mają komunię w przyszłym roku w maju i nie wiadomo w jakim terminie ( i to nas trzyma).

PS Pomysł świetny  :D
Wiem, że zadaję dużo pytań, ale jedyna kaczka jaką znam ... to moja własna :)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Grudzień 2018, 15:33:00 »
Nowy Sącz  595 km. Tomek zapraszam.

Offline Pionier

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 26
    • Tomek
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Grudzień 2018, 20:28:32 »
Super pomysł i świetny plan . Piotr stanąłeś na wysokości zadania masz wszystko do grane i zaplanowane a to się chwali,tylko dlaczego taki termin !!! Chyba najgorszy jaki  jest możliwy  w całym roku, wszędzie pełno ludzi korki na drogach i drogo. Czy na prawdę te 2 dni wolne są tak atrakcyjne ?? Wystarczy pojechać tydzień później i mieć święty spokój i cieszyć się w pełni uroków jakie oferują mazury pełen luz... Ja już byłem na wyjeździe w majówkę i powiedziałem sobie nigdy więcej !!!
Dlatego ja odpadam ,ale z chęcią będę śledził wasze wojaże i dopingował przy zimnym piwku w totalnej ciszy i z dala od szaleństwa jakie ogarnia weekend majowy  ;)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Grudzień 2018, 21:36:18 »
Tomek 2 dni urlopu a 4/5 dni zabawy. Uwierz mi jak byłby inny termin też było by źle. Zobacz zainteresowanie. Czy  przesuwając tydzień później/wcześniej było by nas więcej?. Chcecie TAK - zmienić i jechać tyle kilosków na piątek/niedziela. Czy wtedy się odpocznie. Cały czas mi chodzi o spęd kaczkowy PL.
 Szukałem.... tak by byli wszyscy szczęśliwi.  Namiot, camping, pokój czy domek kto co woli a jest to naprawdę ciężko znaleźć. Cena za 4 osoby w domku 100 zł lub namiot 20 zł - czy to dużo. Myślę że nie bo i 50/60 zł też jest do przyjęcia. Toruń kosztował 100 ojraska i było to tylko spanie.Wiem każdy by chciał taniej tzn ile?. Postawmy się z drugiej strony. Ile forumowicz by zainkasował jak by prowadził agroturystykę. Ile chciałby zarobić. Kajak za 50/60 zł - u mnie na Wkrze cena podobna. Ja już nie wiem o co kaman. Wiele pomysłów nie mechanicznych rzucam na fora za bzdetową kasę ale też nic. Chyba świat realny światu pisanemu nie po drodze.
Mimo wszystko Tomku dzięki za słowa otuchy czy pochwały.
A jak się uda ten spęd zrobić to my piwko wypijemy za wszystkich kaczkowiczów i nasze kaczki.
Mamy demokrację i oczywiście że nikogo nie zmuszam ale pięć dych mi stuknęło i dalej jest dla mnie dziwny ten świat. ;)

Coś na deser dla oka
https://www.youtube.com/watch?v=IImImC0tePI
https://www.youtube.com/watch?v=5T53cB6JLkw
« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień 2018, 13:00:13 wysłana przez petercvw »