Autor Wątek: KUBEL REMONT  (Przeczytany 6143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
Odp: KUBEL REMONT
« Odpowiedź #60 dnia: 10 Marzec 2017, 17:30:24 »
A w koło jest mi wesoło  ;D - co by nie odostawało od reszty koloru.
Chyba jedyny oryginał w nie oryginale. Pewnikiem większość chce mieć swoje cztery kółka zbliżone do wyglądu fabrycznego ale Pedrowi z wiekiem wali na dekiel  ;) >:D

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 27
    • Olek
« Odpowiedź #61 dnia: 10 Marzec 2017, 21:41:06 »
Nie przesadzaj. To Twój projekt i robisz to tak żeby Tobie się podobało a my tylko możemy pisać swoje sugestie i spostrzeżenia. Jak już będzie wszystko zmontowane, a na kołach będą siedziały chromowane dekielki to kabel będzie wyglądał cudownie.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #62 dnia: 01 Kwiecień 2017, 19:32:16 »
No jak tam chłopaki oleje powymieniane w kaczkach, polerka i te inne sprawy. Pewnie nic nie piszeta to pewnikiem kaczkę skubieta toć to wiosna i ruszać trza. Ja sie zabieram za entusia co by mu olejek zmienić ale nema czasu, myślę że  w tym tygodniu ją zaoleję. To tyle o kaczce, może wy cosik powiecie, co tam rzeźbicie. Ok to tyle toć to temat o kiblu.
Dziś wielki kreator  Pierr Gerard Tapicerą zrobił podejście do kiblą. Obkładam wykładziną (z komfortu, nie gumowaną,  4 mm) wewnątrz auta. Resztę docisnąłem fotele i gumowe dywaniki - które mam zamiar dokupić. Kleić do blachy nie mam zamiaru bo jak deszcz to raus i do suszenia. Pomału i tu idzie bo wiecie jw nie ma czasu.
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2017, 18:09:35 wysłana przez petercvw »

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 27
    • Olek
« Odpowiedź #63 dnia: 02 Kwiecień 2017, 10:07:46 »
Coraz ładniej się prezentuje. Jeszcze trochę roboty i zaczniesz śmigać. Już nie mogę doczekać się efektu końcowego!

Online ural

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 20
    • Paweł & Iza
« Odpowiedź #64 dnia: 02 Kwiecień 2017, 12:39:40 »
Ładna robota. Samochód nabiera dostojeństwa. Końcowe składanie daje dużo radochy i za każdym elementem samochodzik jest ładniejszy. Ładny żywy kolor również nadaje smaczek. Pozdrawiamy serdecznie.
Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić.