Autor Wątek: Światowy zlot 2017 Portugalia  (Przeczytany 196 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zloek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 10
Światowy zlot 2017 Portugalia
« dnia: 18 Luty 2017, 14:44:54 »
Hej,

jestem ciekaw kto z was jedzie na zlot do Portugalii?
Ja jadę, z Teneryfy promem.
I mam parę pytań, bo nigdy nie byłem na zlocie światowym poza tym w Toruniu.
Jak na zachodzie wygląda kwestia sprzedaży częsci lub wyrobów artystycznych? Jest też taki bazar dla osób indywidualnych (nie firm)
Czy trzeba się rejestrować czy wolna Amerykanka?

Może będziemy tu wrzucać wszystkie strony, linki i informacje związane ze zlotem?
Bo tutaj jest ten odpowiedzni dział do tego?

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 44
    • Robert
Odp: Światowy zlot 2017 Portugalia
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty 2017, 20:12:25 »
Łukasz , ja się do Portugalii wybierałem, ale wygląda na to,że moje obowiązki zawodowe i podpisany kontrakt na poważną robotę mi to uniemożliwi.Musze zarabiać, nie mam wyboru...
Taki lajf :(

To miejsce i dział  na wszelkie informacje o zlocie w  Portugalii -  na pewno dobre.

Chociaż sobie poczytam  :-\
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Offline Krzysiekpat

• Dyskutant
  • Reputacja: 2
    • Krzysztof
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Luty 2017, 21:02:37 »
Witam
Super chętnie bym się wybrał tylko jeszcze jestem w lesie z moją kaczuchą no i jeszcze nie sprawdzona na co ją stać, może na przyszły rok  :) wszystkim uczestnikom kibicuję i pozdrawiam  ;)
PGK

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 19
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Luty 2017, 17:34:29 »
Cześ Łukasz - moge pomóc w tej kwestii [ byłem na kilku zlotach poza Polska] -każdy zlot może się róznić kolorytem ale rządzi się tymi samymi regułami - czyli zawsze jest miejsce do handlu dla firm oraz jest miejsce dla osób indywidualnych z częściami oraz z wyrobami artystycznymi . Dostep do takiego placu z reguły maja osoby zarejestrowane na zlocie [ z opaska ] a nie jak to było w Polsce wszyscy . To tyle jeżeli chodzi o place targowe natomiast jezeli chodzi o osoby wybierajace się na zlot do Portugalii to ja znam 7 takich załóg [ wliczając w to moją  ] - jadą w różnych terminach i w róznym tempie [ w zależności od posiadanego wolnego czasu ] odległość przy zwiedzaniu to około 3500 km i razy 2 to7000 km czyli duzo dni w podróży. Jest to wyprawa do której trzeba sie dobrze przygotowac wiec kto myśli o tym to najwyzszy czas sie brać do pracy.