Autor Wątek: Oldtimer Warsaw Show  (Przeczytany 456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 51
    • Piotr
Oldtimer Warsaw Show
« dnia: 23 Marzec 2017, 08:58:23 »
A tu się ktos wybiera 13 - 14 maja 2017 r.   http://oldtimerwarsaw.com/
..a moze ktoś był w zeszłym roku i powie czy warto isć.

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 35
    • Andrzej
Odp: Oldtimer Warsaw Show
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Marzec 2017, 20:57:53 »
W tym samym terminie jest Auto Nostalgia. Ilość pojazdów zabytkowych jest określona a więc podzielą się na obydwie imprezy. Już w zeszłym roku, krytykowano wspólny termin obu imprez ale jak widać "kasa jest ważniejsza" :(. Z tego co wiem to Citroen Oldtimer Club Polska będzie na Auto Nostalgii.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Marzec 2017, 07:47:20 »
Ciekaw jestem po ile bilety Oldtimer..W..S.. bo nie widzę cen, bo na Nostalgię 25zł/dorosły + parking. I chyba w Nadarzynie jest większa powierzhnia wystawowa.
W niedzielę byłem tam na targach wiatr i woda - nie podoba mi się na Marsa, wolałem Expo na Prądzyńskiego.
Zobaczę może familia chciała by iśc, bo samemu nie za bardzo...chyba że jakis kolo od nas ...

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Maj 2017, 10:02:45 »
Za tydzień dwie wystawy. Ktoś się może wybiera ze stolicy lub dalszej okolicy. Samemu mi się  nie chce. Ktoś chętny. ....

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Maj 2017, 21:32:03 »
Cośik napiszę - nie mechanicznego

Widzę, że wszyscy jadą pekaesem aż się dymi i... ja też daję aż się dymi  :P
Jak pisałem zapytanko ostatnim razem czy się ktoś wybiera tu czy tam ...to miałem chęc jechac na oldtimer show do Nadarzyna. Dlaczego  - bo będa tam kolesie z R4 sie wystawiac/pokazywac jak remontuja/itd/itp. Chciałem ich poznac pogadać, moze przejechac się czwóreczką i mocniej jeszcze łyknąc bakcyla (..bo Herbert Panda tyz mi się śni). Dziś podjechał do mnie sąsiad (pracuje w pismie motoryzacyjnym) i chce bym wystawil swoją kaczkę na hali w Warszawie - nostalgii. Robi projekt pt. "auta chłodzone wiatrem" ... no i się załapałem. Będę stał z garbusem i bulikiem - ot taki mały trójkąt weimarski. Kaczkę zaprowadzę, postoi a ja pójde ją odwiedzić w sobotę.
Chcąć nie chcąc, się psim swędem załapałem na wystawę i nie mam dylematu gdzie iść.
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2017, 21:33:49 wysłana przez petercvw »

Offline tomi

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 5
    • Tomek
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Maj 2017, 21:50:14 »
No i pięknie  :D

Fotki porób i wrzuć.
Wiem, że zadaję dużo pytań, ale jedyna kaczka jaką znam ... to moja własna :)

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 44
    • Robert
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Maj 2017, 06:34:45 »
Cośik napiszę - nie mechanicznego

Widzę, że wszyscy jadą pekaesem aż się dymi i... ja też daję aż się dymi  :P
Jak pisałem zapytanko ostatnim razem czy się ktoś wybiera tu czy tam ...to miałem chęc jechac na oldtimer show do Nadarzyna. Dlaczego  - bo będa tam kolesie z R4 sie wystawiac/pokazywac jak remontuja/itd/itp. Chciałem ich poznac pogadać, moze przejechac się czwóreczką i mocniej jeszcze łyknąc bakcyla (..bo Herbert Panda tyz mi się śni). Dziś podjechał do mnie sąsiad (pracuje w pismie motoryzacyjnym) i chce bym wystawil swoją kaczkę na hali w Warszawie - nostalgii. Robi projekt pt. "auta chłodzone wiatrem" ... no i się załapałem. Będę stał z garbusem i bulikiem - ot taki mały trójkąt weimarski. Kaczkę zaprowadzę, postoi a ja pójde ją odwiedzić w sobotę.
Chcąć nie chcąc, się psim swędem załapałem na wystawę i nie mam dylematu gdzie iść.

Zajrzę do Ciebie Piotr pewnie w niedzielę, będziesz w jakich godzinach?

Pogadamy...
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
Odp: Oldtimer Warsaw Show/Auto nostalgia
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Maj 2017, 10:27:37 »
Robert wybieram się w sobotę (niedziela mam komunię na 14) i to jakoś na 10/11 godzinę. W niedzielę muszę odebrać kaczkę chyba o 18 - i nie wiem jak to jeszcze zrobię - może sąsiad przyjedzie nią do mnie do domu - nie wiem, wszystko zależy od  organizatora.
...ale miło by było się spotkać
ja namawiam swoje kobiety by poszły ze mną.

« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2017, 15:36:00 wysłana przez petercvw »

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Maj 2017, 15:34:42 »
I entuś wylądował na wystawie. Idę jutro, wrzucę parę zdjęć po łykędzie
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2017, 15:36:36 wysłana przez petercvw »

Offline ural

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 16
    • Paweł & Iza
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Maj 2017, 19:40:49 »
I wszystko jasne. Nic więcej nie trzeba już dostawiać na hali. Brawo Ty. Podejechał bym z chęcią, ale w sobotę najwięcej roboty się robi  :D
Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić.

Offline sindbad1947

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 25
    • Bogdan.
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Maj 2017, 21:10:25 »
I entuś wylądował na wystawie. Idę jutro, wrzucę parę zdjęć po łykędzie
Nie zapomnij odwiedzić i sfotografować stoiska Stada Baranów.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Maj 2017, 19:53:08 »
No i byłem na Nostalgi. 1/4 hali była  zamknięta - nie wiem czy mało sie zgłosiło wystawców bo woleli Oldtimer Show w Nadarzynie, czy cena za duża - nie wiem. Myślę, że jak coś organizatorzy nie zmienią to OWS przebije wystawę w W-wie i pozostanie naprawdę nostalgia.
Ale wystawiło się parę autek. Najpierw się pochwalę swoim - wystawili mnie tuz przy wejściu na stoisku Automobilista jak wspomniałem koło garbusa i bulika. Wystawa nawiązywała do tematu "PAMIĘTAJMY O WIATRAKACH". Zwiedzający przechodzili i się bardzo interesowali naszym stoiskiem i zaglądali cytrynie pod maskę. Wywiesiłem ogloszenie sprzedam, dzwonili, pytali się...itp ale co będzie, czy się odezwą jak obiecali zobaczymy. Reklamowało się parę firm od lakierów, renowacji kompleksowej aut, renowacji chromów, wystawiali małe modele, handlowali bluzkami no i oczywiście można było kupic inne auta - gdyż miały przyklejone karki sprzedam. Co tam będę pisał - wrzucamy foty.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Maj 2017, 19:56:08 »
cdn.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Maj 2017, 19:59:35 »
i jeszce

a co mi się podobało ... na pewno pick - up chevy - malina, ino pije lepiej niż ja.
miłego ogladania.