Autor Wątek: Zlot Fiata X1/9 Karkonosze 2015  (Przeczytany 1043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 70
    • Herbert
Zlot Fiata X1/9 Karkonosze 2015
« dnia: 01 Czerwiec 2015, 22:37:31 »
W miniony weekend Poijechalismy z Koleżanką Małżonką naszym Fiatem X1/9 na coroczny zlok Klubu fiat X1/9 Polska. W tym roku odbywał sie on w karkonoszach w okolicach Jeleniej Góry. Frekwencja tego roku nie dopisała bo raptem przyjechało 15 samochodów w tym połowa zza zachodniej granicy,mieli blisko to zjawili sie licznie.
jedna z atrakcji o której mało kto wie było zwiedzanie nieczynnej juz kopalni uranu w Kowarach.Pod koniec II wojny niemcy wywozili stad uran,po wojnie wydobywano jeszcze uran dla ZSRR ale póżniej kopalnie zamknieto , bo polska nie potrzebowała uranu.Dla jedynego reaktora atomowego w Instytucie badan Jadrowych  kupujemy gotowe paliwo jądrowe.
W sobote wieczorem jak tradycja zlotu nakazuje było ognisko i Świniak i browarki, ale zapobiegliwi organizatorzy nastepnego ranka rozdawali wszystki alko-testy
Poniżej pare zdjęc.

Offline White_Duck

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 35
  • :)
    • Tomek
    • Kumak.eu
Odp: Zlot Fiata X1/9 Karkonosze 2015
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Czerwiec 2015, 23:17:41 »
Fajny zlocik, kameralny.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 67
    • Piotr
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Czerwiec 2015, 09:43:50 »
Dla mnie najfajniejszy to ten dron co go nie widać - ach ta technika gdzie jej koniec  :)

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 70
    • Herbert
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Czerwiec 2015, 10:37:59 »
Piotrek,chciałes drona ,wiec proszę ......
Dron wart ok 3500 zł wyposażony w GPS, po zaniku kontaktu radiowego automatycznie wraca na miejsce startu,chyba ze wyczerpie sie akumulator starczajacy na ok 15 min lotu,wtedy laduje w miejscu gdzie sie aktualnie znajduje i trzeba go szukac.
Kamera to dodatkowe wyposażenie .

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 37
    • Andrzej
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Czerwiec 2015, 23:52:18 »
A ja myślałem, że są tylko czerwone fiaciki >:D a tu i żółty się pojawił :). takie kameralne zlociki mają swój urok :)