Autor Wątek: Informacje na temat Światowego Zlotu - Toruń 2015  (Przeczytany 46729 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sindbad1947

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 25
    • Bogdan.
Odp: Informacje na temat Światowego Zlotu - Toruń 2015
« Odpowiedź #225 dnia: 07 Sierpień 2015, 11:37:54 »
 :) Wiesiu, udało mi się rozpakować zdjęcia Krzysia. Jak nie oglądałeś to polecam.

Offline rosikon

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • www.condesita.com
« Odpowiedź #226 dnia: 07 Sierpień 2015, 11:40:46 »
aaa, to przepraszam. Ciągle jeszcze jedziecie ?
...bądżcie

Offline rosikon

• Fanatyk 2CV
    • www.condesita.com
« Odpowiedź #227 dnia: 08 Sierpień 2015, 06:45:37 »
.Najpierw poblokował mi dostępy do komentarzy do http://francuskie.pl/citroen-2cv-torun-2015-relacja-1/... -postraszył mnie ten "OBYWATEL", że mi ZROBI JAKIEGOŚ BANA. bOJĘ SIĘ WYCHODZIĆ Z DOMU PO ZMROKU , ORAZ CHODZĘ ZAWSZE TUŻ,TUŻ, TYŁEM PRZY ŚCIANACH ,
I NIGDY !przenigdy NIE SCHYLAM SIĘ , NAWET JAK MI uPADŁ żETON DO LIDLA ! Pardon, że właczył mi sie , a może sam właczyłem Caps Lock `a...

...i to by było na tyle z rozmowy z Panem Dziennikarze co ... "zlewa język polski ". Chyba przegrzalismy serwery we > francuskie.pl < , bo już nic nie wchodzi im do rozumu, pardon - pamieci twardej...

W ten oto sposób chciałem odrobinę, chociaż, poruszyć nasze forum. Wzorem mistrza nad mistrze, - Alfreda Chitchcock`a zaserwowałem na początek trzęsienie ziemi, a póżniej rozwiniemy, mam nadzieję , wspólnie c.d. akcji. Muszę dodać, że nie jest moim celem "szukanie dziur w serze ' , ani też " robienie dymu dla dymu " . Inspiracją były TYLKO i JEDYNIE same gołe , Toruński fakty. Ja nigdy! ! nie posługuję się pustosłowiem, insynuacjami, plotkami. - TYLKO FAKTAMI. Macie , drodzy, przesympatyczni koledzy coś do dodania od siebie ? p.s. jeszcze raz,kolejny raz, nie pamiętam już któryś tam raz, chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom Zlotu Totuńskiego , wszystkim b.b. serdecznie podziękować za absolutnie wszystko. Również i szczególnie Tomkowi Da Nelskiemu i Kubie Strze Leckiemu za odpicie z ich flaszek po półbrowarskiego ,- umierałem już z pragnienia . Dziękuję Im szczególnie za uratowanie mi życia... Dzieki Wam wszystkim, że wróciliśmy do codzienności b.b. zadowoleni , z nowym życiem , że są jeszcze tacy dziwnie zakręceni , ale pozytywnie, - ludzie . I to w tych ,zwariowanych , wypranych z kultury , zdrowych zajęć i...HUMORU , HUMORU , HUMORU !
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2015, 07:14:22 wysłana przez rosikon »
...bądżcie

Offline rosikon

• Fanatyk 2CV
    • www.condesita.com
« Odpowiedź #228 dnia: 08 Sierpień 2015, 07:57:00 »
UWAGA ! BREAKING NEWS !
  Zadryndał do mnie /nas/ Sinde bad z 47-go.  Żyje ! Już się do końca rozpakował po  odlotowo przesympatycznym Toruniu, Pięć dni się rozpakowywał, tak  był  umęczony /pozytywnie/ toruńskimi występami... ;)
...bądżcie

Offline BaS

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 1
    • Szymon
« Odpowiedź #229 dnia: 08 Sierpień 2015, 23:41:55 »
Wy się kłócicie, a ja zamieszczam unikalne zdjęcie Bogdana, który wcale nie zwracał uwagi na niedogodności organizacyjne na zlocie (moim zdaniem do pominięcia) tylko doznał przemiany..;-)

Offline rosikon

• Fanatyk 2CV
    • www.condesita.com
« Odpowiedź #230 dnia: 09 Sierpień 2015, 06:07:20 »
  ...a gdzie różaniec ? Nie widzę różańca !

doskonałe,gratu luje lefreksu...
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2015, 06:08:55 wysłana przez rosikon »
...bądżcie

Offline rosikon

• Fanatyk 2CV
    • www.condesita.com
« Odpowiedź #231 dnia: 09 Sierpień 2015, 06:32:19 »
   UWAGA !      ...cytuję komunikat prasowy Polskiej Agencji Pracowej :

Podczas XXI Międzynarodowego żlotu Miłośników ćitroena 2 CV , byliśmy / cała ! grupa polska / świadkami wielkiego, niebywałego i autentycznego cudu. Nasz klubowy kolega z Warszawskiego Klubu " KAC " / Klub Antycznych Citroenów / - Bogdan Sen. po tylko czterech dniach pobytu w pobliżu Ojca Rydzyka doznał cudownej łaski nawrócenia. Do tej pory był aktywnym członkiem ; m.inn. :https://www.facebook.com/groups/billboard.ateistyczny/

...pozostawiam ten,niewątpliwie , cud ,- bez komentarza...
...bądżcie

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 22
« Odpowiedź #232 dnia: 09 Sierpień 2015, 09:07:52 »
Dopiero dzis dorwałem sie do komputera- bardzo dziekuje za wspólny pobyt na zlocie -mysle ze zlot w Toruniu zachęcił do dalszego podróżowania  i ze zobaczymy sie jeszcze na wielu zlotach. Co do ocen to musze powiedziec ze przedstawiciele wszystkich krajów wypowiedzieli sie pozytywnie o zlocie po raz pierwszy bez skarg - i to powinno podsumowac opinie .Mam troche rozeznania bo kilka zlotów swiatowych widziałem [ na prawde się udało] - osobe marudzącą prosze o powstrzymanie emocji bo psuje  dobra atmosfere na forum. Troche się bałem przed zlotem ale mogę jechać na następne zloty z podniesionym czołem. Nasi przyjaciele z wielu krajów tez bardzo dziękowali za pobyt na zlocie i miła atmosfere a wielu nowych znajomych  mówiło ze dopiero po przjezdzie do Polski zmieniło zdanie o naszym kraju na pozytywne bo opinie bywały niesprawiedliwe. Organizatorzy doskonale wiedzieli o osobach które wjechały bez biletu na zlot [rzekomo  odwiedzić] -nie chciały tylko robic im wstydu przy kolegach i złej atmosfery- reasumując było super a malkontentom dziekujemy.

Offline arekban

• -
  • Global Moderator
  • Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 12
    • Forum 2CV
« Odpowiedź #233 dnia: 10 Sierpień 2015, 11:18:14 »
Już po zlocie a więc wszelkie wspomnienia i relacje tutaj:
http://2cvclub.pl/index.php?topic=253.msg2521