Autor Wątek: Czy warto kupić?  (Przeczytany 4275 razy)

Offline michal37

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 4
    • Michał
Odp: Czy warto kupić?
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Luty 2018, 21:17:58 »
Ogłoszenia już chyba nie ma...  ???

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 67
    • Piotr
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Luty 2018, 22:07:18 »
Albo wygasło albo sprzedane
Poluj dalej  :) Mateusz

Offline mateo

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 0
    • Mateusz
« Odpowiedź #32 dnia: 07 Luty 2018, 08:01:18 »
No właśnie nie ma już ogłoszenie... może się skończyło albo samochód się sprzedał... kto wie... no nic szukam dalej :) Gdy pojawiło się coś godnego uwagi proszę o linka !! :) dziękuje

Offline michal37

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 4
    • Michał

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 77
    • Jacek
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Luty 2018, 15:25:46 »
No właśnie nie ma już ogłoszenie... może się skończyło albo samochód się sprzedał... kto wie... no nic szukam dalej :) Gdy pojawiło się coś godnego uwagi proszę o linka !! :) dziękuje
A już miałem napisać - że pewno "Mateo" JUŻ KUPIŁ ..i zaraz pochwali się swoim nabytkiem  >:D

Ale skoro nie kupił, to - ponawiam swoje pytanie:
(nie bez powodu, jak się można domyślać)  ;)
Czy to znaczy - że KOLOR NIEBIESKI - jest dla Ciebie ABSOLUTNIE OBOWIĄZKOWYM ?
Inne nie będą w ogóle brane pod uwagę ?

Offline mateo

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 0
    • Mateusz
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Luty 2018, 08:44:43 »
Biorę pod uwagę każdą kaczkę który mi się spodoba wizualnie... :)

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
« Odpowiedź #36 dnia: 08 Luty 2018, 21:52:21 »
a takie cuś ?
Podoba się ?

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Luty 2018, 11:07:11 »
No Mateusz rzucamy propozycjami, że hej. Ciężko będzie wybrać  ;)
Jacka kaczka w tej wersji w PL jest mało (transat) - a może jedyna w tym kolorze.
I tu można powiedziec Jacka wszyscy znają, wiedza jest, kaczkę nie jedną zrobił (przeleć forum) ......."pióra zjadł na kaczkach"  ;)
.....

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Luty 2018, 20:49:46 »
I tu można powiedziec Jacka wszyscy znają, wiedza jest, kaczkę nie jedną zrobił (przeleć forum) ......."pióra zjadł na kaczkach"  ;)
.....
Dziękuję za słowa uznania, Piotr, miło mi :)
..Ale... spieszę z wyjaśnieniem:
TEJ kaczki nie "robiłem"! To FABRYCZNY ORYGINAŁ !!

Ja ją "tylko" sprowadziłem,  wysprzątałem (pranie chemiczne tapicerki, renowacja dywaników, lekka polerka lakieru + wosk) i uruchomiłem (no i zarejestrowałem).
"U Niemca" zaś (z tego, co widzę i rozpoznaję) miała:
- wymieniony dach - oczywiście ORYGINALNY (biały z nadrukowanymi paskami, taki, jak w "Transacie" być powinien). DOSKONAŁY jest!!
- WYMIENIONĄ RAMĘ (jest w tak dobrym stanie, że aż niemożliwe, żeby miała trzydzieści parę lat!)
- "zreperowaną" podłogę ("po niemiecku": niezbyt estetycznie, ale funkcyjnie bez zarzutu). Jak się podejrzy pod dywaniki - to widać, że "brakuje ryflowania", jakie było na podłodze fabrycznej.
I to CAŁA robota blacharsko - lakiernicza, jaką to auto miało KIEDYKOLWIEK robioną !!
Owszem, w pary miejscach ma rdzawe plamki ..a nawet kilka niewielkich dziurek (pod oknami), ale.. mój Zleceniodawca (który tę kaczkę u mnie zamówił ...a potem "się rozmyślił"...) zażyczył sobie, żeby tak zostało. Żeby BYŁO WIDAĆ "upływ czasu" po aucie.
Jacka kaczka w tej wersji w PL jest mało (transat) - a może jedyna w tym kolorze.
Piotr.... "Transat"  (fabryczny, oryginalny) - MOŻE BYĆ WYŁĄCZNIE W TAKIEJ kolorystyce. NIE BYŁO INNYCH, niż białe z niebieskimi paskami.
...A tak w ogóle - to zostało ich wyprodukowane ZALEDWIE CZTERY TYSIĄCE sztuk - NA CAŁY ŚWIAT!
(W Polsce, prócz mojej, jest JEDNA o której WIEM .. i może jeszcze z jedna, max dwie, o których może nie wiem. Swego czasu - w innym poście - próbowałem dopytywać się "kto coś wie o Transatach w Polsce", pamiętacie?)

Tak wiec - UNIKAT, JAK JASNA CHOLERA!  :)
..i to wszystko właśnie - ma wpisane w Opinii Rzeczoznawcy PZM-otu, którą jej wykonałem
.

Aaaa, "wiadomość z ostatniej chwili":
- parę dni temu zdjąłem jej przedni zderzak, oddałem do piaskowania, spawacz mi go ślicznie "pocerował". Teraz pójdzie w lakier i dostanie nowy czarny pasek (naklejany, taki jak fabryczny) i będzie miała założone nowe "odbojniki" na kły.
..Bo jednak po tym zderzaku - to...  jednak "ciut za bardzo" było widać ten "upływ czasu"  ;) >:D

No i - do ewentualnej sprzedaży dołożę jej (oryginały! mam!) dekielki na koła, bo "Transat" takie mieć powinien.
A jak nie sprzedam... to TEŻ założę  >:D zanim sezon ruszy na tyle, żeby już nią jeździć.
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2018, 20:56:16 wysłana przez hurtownia2cv »

Offline marekclub

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 13
    • Marek
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Luty 2018, 23:06:34 »
Jest super fajna . Gdzie były te ogoszenia jak ja szukałem kaczki do jazdy.

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
« Odpowiedź #40 dnia: 10 Luty 2018, 09:14:00 »
Wtedy jej jeszcze nie miałem.
...byłeś przecież u mnie na podwórku - swoim nowym nabytkiem. To byś ją widział

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Luty 2018, 09:32:46 »
Jacek to są słowa pocieszenia - bo każdy ich potrzebóje Lepiej coś napisać bo punkcik tego nie oddaje.
Słowa uznania - każdy się  z nich cieszy - kto je otrzymuje.
Tu (a szkoda) w tym momencie powinni się  odezwać też Ci co im zrobiłeś kaczki.
Czyli po nemecku spawanie/remont - też może być bez ryfli podloga. To czemu sie przyczepiać do tamtej podłogi?
Ale Matea post - kończę z tym. Czekamy co i jak zrobi  Mat.
Powodzenia.

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
« Odpowiedź #42 dnia: 10 Luty 2018, 10:14:42 »
Tu (a szkoda) w tym momencie powinni się  odezwać też Ci co im zrobiłeś kaczki.
Niekoniecznie... Przecież to nie jest post dotyczący MOICH PRAC, tylko - Mateuszowych wyborów "czegoś do kupienia"  ;)
Poza tym... sam wiesz (kilku z Nich przecież znasz) - to w większości są ludzie, którzy... jakoś nie połknęli bakcyla naszego forum...

Ale Matea post - kończę z tym. Czekamy co i jak zrobi  Mat.
Masz rację!
Nie zaśmiecajmy Mu Jego tematu.
Amen :)
« Ostatnia zmiana: 10 Luty 2018, 10:16:41 wysłana przez hurtownia2cv »

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 34
    • Olek
« Odpowiedź #43 dnia: 10 Luty 2018, 12:26:23 »
Taki fajny rarytas Ci się trafił. Szczerze powiedziawszy żebym nie miał teraz ważniejszych wydatków to bym już u Ciebie dogadywał cenę tej kaczuszki. Rzadko trafia się tak fajny i nietypowy egzemplarz.

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
« Odpowiedź #44 dnia: 13 Luty 2018, 18:54:26 »
Mateo, a to widziałeś ?
(link poniżej)

Co prawda z tym "kompletny" - to trochę przesadzone... (CO NAJMNIEJ zderzaków brakuje), ale stan - dość zadowalający, jak za te pieniądze.
...No i - NIEBIESKA!  >:D

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-2-cv-sprawny-sprowadzony-ID6zB3ev.html

Edit:
Brakuje też wlewu paliwa (znaczy, całej rury, która do zbiornika idzie), ...a jak się dokładniej przyglądam, to podejrzewam, że nie ma też "wnętrza". W komorze silnika widać końcówkę linki, która powinna być przykręcona "od tyłu" do licznika. A na dodatek (na innej fotce) - widać wylot nadmuchu na szybę! Przecież on jest pod plastikiem... i wręcz ciężki do wydobycia BEZ ruszania licznika.
Podejrzenie - licznika wiec też brakuje
« Ostatnia zmiana: 13 Luty 2018, 19:04:08 wysłana przez hurtownia2cv »