Autor Wątek: Bombki  (Przeczytany 535 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
Bombki
« dnia: 09 Październik 2016, 18:54:30 »
Koledzy, siędzę sobie pije winko - wasze zdrowie i tak sobie myślę - święta tuż tuż niedługo zapukają do drzwi. Przyjdzie czas na prezenty i choinkę trza ubrać.
I TERAZ........... ZAGWOZDKA NA (W) CO WPADŁ PEDRO....ha.ha.ha..
Kasy przez rok uzbieraliscie to może zrobice sobie (i nie tylko) prezent na choinkę. Myśle o zestawie np. 6/8.. kolorowych bombeczek w kształcie  citroena 2cv i róznych kolorach. Co Wy na to? kicz czy fanatyczne hobby czy po..j..ny pomysł.
tu przykładowa stronka..
 http://gartenschaetze-online.de/festtagsschaetze/weihnachtsdekoration/christbaumschmuck/figuren_christbaumschmuck/christbaumschmuck_figuren_automobile

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
Odp: Bombki
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Listopad 2016, 13:52:49 »
..a koledzy z garbuska takie bombeczki mają i se kupują i se zamawiają  :), do poczytania
http://www.garbiarnia.com/forum/viewtopic.php?t=18239&postdays=0&postorder=asc&start=60

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 36
    • Andrzej
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopad 2016, 14:50:01 »
Dla zakręconego kaczkowicza pomysł super :)

Offline Mr. Viper

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 2
    • Mathieu
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Październik 2017, 14:02:27 »
Janusz nie pomyliłeś czasem filmów. Takie przesadne ustrojenie domu było raczej w "W krzywym zwierciadle: witaj święty mikołaju" niż w tym co wymieniłeś.
Warriors Of the Dead

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Październik 2017, 17:48:46 »
Janusz w ogóle nie miał na myśli nawiązywać - ani do filmów, ani do świąt, ani do bombek, tylko poprawić "klikalność" strony, którą zalinkował w dwóch naszych tematach, w których wstawił IDENTYCZNE posty.
A na dodatek - swoje JEDYNE posty.
Bo WYŁĄCZNIE po to właśnie zadał sobie trud zarejestrowania się na naszym forum, by zaistnieć z tym linkiem.

(pomijam milczeniem fakt, że "ani dzień dobry ani pocałuj mnie w ...")

GDYBYM TO JA BYŁ ADMINEM - OBA TE WPISY POSZŁYBY ZA BURTĘ, ..PODOBNIE ZRESZTĄ, JAK I "NOWY CZŁONEK"

Coś mi się zdaje, że trzeba będzie pomyśleć nad jakąś nową formułą rejestracji na forum....

« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2017, 17:50:56 wysłana przez hurtownia2cv »

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 30
    • Olek
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Październik 2017, 17:58:28 »
Janusz w ogóle nie miał na myśli nawiązywać - ani do filmów, ani do świąt, ani do bombek, tylko poprawić "klikalność" strony, którą zalinkował w dwóch naszych tematach, w których wstawił IDENTYCZNE posty.
A na dodatek - swoje JEDYNE posty.
Bo WYŁĄCZNIE po to właśnie zadał sobie trud zarejestrowania się na naszym forum, by zaistnieć z tym linkiem.

(pomijam milczeniem fakt, że "ani dzień dobry ani pocałuj mnie w ...")

GDYBYM TO JA BYŁ ADMINEM - OBA TE WPISY POSZŁYBY ZA BURTĘ, ..PODOBNIE ZRESZTĄ, JAK I "NOWY CZŁONEK"

Coś mi się zdaje, że trzeba będzie pomyśleć nad jakąś nową formułą rejestracji na forum....

Mówisz masz

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Październik 2017, 20:05:15 »
Nie to, żebym miał coś przeciwko (personalnie) temu konkretnemu Januszowi.
Wkurza mnie tylko, kiedy ktoś bez przywitania się, bez pytania czy może ..i bez żadnego skrępowania - chce wykorzystać CUDZE FORUM (o wysokiej oglądalności!) do poprawienia statystyk SWOJEJ strony.
(a takie podchody - były już wielokrotnie!)
Wielu z nas, forumowiczów, prowadzi swoje biznesy, ma swoje strony internetowe, A NIE ROBI takich rzeczy 

Offline White_Duck

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 34
  • Nie mam czasu dla 2CV :(
    • Tomek
    • Kumak.eu
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Październik 2017, 21:02:32 »
Da się ustawić coś takiego, że nowy użytkownik musi napisać pierwszego posta w dziale Powitania i dopiero uzyskuje dostęp do reszty forum. Tyle, że to nie zablokuje januszy biznesu. Za to można wprowadzić weryfikację nowych użytkowników przez administratora i odsiewać takie puste konta bez danych. Można też dodać pole z pytaniem, dlaczego ktoś chce mieć tu konto?.  Ale najlepiej i najprościej szybko usuwać ich posty i banować autorów.

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 30
    • Olek
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Październik 2017, 11:00:49 »
Myślę że każda propozycja jest dobra, ale nie unikniemy tego typu postów. Jak widzę to wywalam. Zaczyna robić się tego coraz więcej i czasami nie nadążam. Postaram się częściej sprawdzać.
Jeżeli chodzi o weryfikację konta i usuwanie nieuzupełnionych kont to musimy najpierw zacząć od siebie i pouzupełniać dane bo większość z nas ma nieuzupelnione te dane.

Offline Mr. Viper

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 2
    • Mathieu
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Październik 2017, 18:18:12 »
Wiesz Jacek aby wybadać sprawę czy nowy użytkownik pisząc coś takiego jest normalną osobą czy nie daj budda trollem, musiałem coś takiego napisać by podjąć dialog z gościem. No nie odpisał mi więc uznałem że to troll. Ale mam pewne obawy że to może być znajomy troll, z innego forum który przeniesie się tutaj i zacznie szaleć.
Warriors Of the Dead

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Październik 2017, 18:21:31 »
"Trolli ci u nas dostatek".....
Przećwiczyliśmy już do tej pory wielu. I zdaję sobie sprawę, że jeszcze wielu przed nami (niestety..)
Dlatego - trzeba wymyślić jakąś "barierę antytrolową", żeby się przed nimi bronić

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Listopad 2017, 21:19:02 »
Temat minął się  z treścią mojego pytania  ;D.
Janusz przejął władzę  ;)
Ale piszę tu dla ciekawości - temat przeczytany w setkach a chęci/chętnych.....
Koledzy z innego forum to  pozamawiali sobie ok 300 bombeczek z wizerunkiem swojego kultowego autka - pozazdrościć.
Ciekaw jestem jak będzie z innym corocznym gadżetem ...bo na razie nic nie słychać.

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 64
    • Herbert
« Odpowiedź #12 dnia: Wczoraj o 20:35:25 »
Wracając do sedna tematu,ktoś takie babki robi  :)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #13 dnia: Wczoraj o 21:04:55 »
Pewnie Herbert tak, tylko kto?  :) a gdzie ją wyczaiłeś.
Z chęcią bym taką zawiesił.

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 64
    • Herbert
« Odpowiedź #14 dnia: Wczoraj o 21:26:04 »
zdjęcie z FB