Autor Wątek: Spotkanie Śląskich Kaczek  (Przeczytany 708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mkakiz

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
    • Krzysiek
Spotkanie Śląskich Kaczek
« dnia: 03 Sierpień 2015, 22:58:16 »
W Toruniu na zlocie ze Śląska było mało kaczek  /naliczyłem 2  :-[/, niektórym termin nie spasował innych powaliła choroba.
Może spotkamy się np. 2 lub 3 październik w jakimś urokliwym miejscu, by razem porozmawiać i pokazać ze trochę nas jest .
 To takie moje przemyślenie, teraz tylko do ustalenia miejsce i czas  .

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 64
    • Herbert
Odp: Spotkanie Śląskich Kaczek
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sierpień 2015, 07:46:18 »
Dobry pomysł   :) Tylko kogo masz na mysli? Oprócz Ciebie,Michała i Piotra z Ochojca (moze uda sie go namówic) i siebie nikogo wiecej kto ma kaczke nie znam (ze śląska oczywiście)
Widziałem jeszcze jedna kaczke przed warsztatem samochodowym w Gliwicach w trakcie remontu.jest własnoscia włascieciela tego warsztatu,tak ze kontakt jest.
Co do miejsca,mysle,ze nie dalej niz w promieniu 100km,a moze ktos z poza ślaska da sie namówic,byłoby fajnie   :D
Myśle nad Ustroniem albo Wisłą, a moze jednak bardziej ustronne,spokojniejsze miejsce?
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień 2015, 08:06:42 wysłana przez herbi »

Offline mkakiz

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
    • Krzysiek
Odp: Spotkanie Śląskich Kaczek
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sierpień 2015, 11:13:29 »
 Z tego co  wiem to w Pszczynie jeszcze  jest /kiedyś widziałem/, W Rybniku, Żorach .
Mamy ponad 2 miesiące by się rozejrzeć za innymi kaczkami , od czegoś musimy zacząć :) by spotkać się w większej ekipie niż 2 lub 3 /choć takie też są fajne/