Autor Wątek: Już po Międzynarodowym Zlocie Przyjaciół 2CV w Toruniu + zdjęcia i filmy  (Przeczytany 10755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 37
    • Andrzej
Odp: Już po Międzynarodowym Zlocie Przyjaciół 2CV w Toruniu + zdjęcia i filmy
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Październik 2015, 12:43:17 »
Super fotki , aż przyjemnie powspominać ;D

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 67
    • Piotr
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Październik 2015, 16:21:40 »
Dobra foty są do... chcesz to masz  ;D ale bardzo mi się podoba koncepcja/rozwiązanie ze smakiem zrobione (moim zdaniem) kombi kaczki warte kopii - Szwajcar zrobił to naprawdę z jajami pasi jak z fabryki. Ciekaw jestem jak to zobił klapa tylnia wyciągnięta z normalnej, szyba - też tylnia a boczki z szybą? czy są części do przeróbki tak jak przy cabrio - pewnie dostanę odpowiedź od szpeców/blacharzy; może i zkundlona ktoś rzeknie  ale powiem nie jeden jełop pomyśli ale jaja to kombi też robili. Ciekaw jak by u nas tak przerobił/dorobił z normalnej - jakieś problemy u diagnosty?. Jest jeszcze zdjęcie z przeróbki na kombi ale to nie mój gust.

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 70
    • Herbert
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Październik 2015, 18:11:40 »
To pierwsze kombi ,to wyższa szkoła,blacharz musi byc naprawdę dobry w tym co robi.Wszystko pasujem nie widac żadnej fuszerki.

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 46
    • Robert
« Odpowiedź #33 dnia: 18 Październik 2015, 18:29:13 »
herbi...

A tego kombiaka  też niezły fachman uklicił  ;) :)
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 70
    • Herbert
« Odpowiedź #34 dnia: 18 Październik 2015, 19:00:21 »
Noooo, ale to bardziej robota stolarza.sklejka i plastelina  :)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #35 dnia: 18 Październik 2015, 19:06:53 »
Dla mnie the kaczka namber 1 się nie zmienia to jak hm... Hugo Boss i jego garnitury pasują bez poprawek o każdy by go chciał. Swoją drogą poserfuje na necie schweiz chyba Luzerna może znajdę jakiś ślad. Tradycyjnie o gustach ciiiiicho  sza i szanuję wsio  :)
« Ostatnia zmiana: 18 Październik 2015, 19:10:05 wysłana przez petercvw »

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
    • Robert
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Październik 2015, 22:13:26 »
Ta kaczka ze Szwajcarii to faktycznie mistrzostwo.Zwróć uwagę na pas z lampami , ma przetłoczenia jak na klapie...

Teraz widzę jak namieszałem,że tak późno wrzuciłem te  PIĘKNE fotki ;)
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #37 dnia: 19 Październik 2015, 10:19:02 »
Jeżdżę po Szwaizu w necie i nic ni mogę znaleźć - szaise. Na kaczce są dwie nalepki - tylna klapa i drzwi ale przybliżam i nic nie widzę, może ktoś ma lepsze oczy albo pomysł jak znaleźść właściciela  ;D.

Offline rosikon

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • www.condesita.com
« Odpowiedź #38 dnia: 19 Październik 2015, 11:35:17 »
... o Zlocie 2 CV w Toruniu na stronie FRANCUSKIE. PL :

Robert2CV

Sama impreza była fantastyczna. Niestety, również mam dużo krytycznych uwag do organizatorów. Jak można było nie zamknąć lotniska na czas takiej imprezy? Obciachowo oznakowany wjazd i wyjazd (a podobno w Toruniu macie osiągający dobre wyniki Wydział Sztuk Pięknych na uniwersytecie), totalny chaos i ukrywanie się organizatorów, brak znajomości języków u wielu osób, beznadziejna wystawa koło MotoAreny, problemy z zapenieniem odpowiedniej ilości pryszniców?
...bądżcie

Offline White_Duck

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 35
  • :)
    • Tomek
    • Kumak.eu
« Odpowiedź #39 dnia: 19 Październik 2015, 13:25:10 »
Powiem krótko, skończ bo odechciewa się już tego czytać. Polecam zająć się czytaniem książek, szydełkowaniem, jogą albo nawet hodowlą jedwabników, może któreś zajęcie ukoi skołatane nerwy. Pisanie raz po raz o tym, jak to było źle i niedobrze a teraz nawet wyszukiwanie i wklejanie tutaj komentarzy z innych stron, które choćby minimalnie pokrywają się z twoim zdaniem to zakrawa już na jakieś problemy psychiczne.
Zdecydowana większość była bardzo zadowolona, na zagranicznych stronach również czytałem bardzo pozytywne opinie, ale to nawet nie ważne, minęło już kika miesięcy od zlotu a ty ciągle drążysz temat. Co my mamy z tym wspólnego, że tobie się tak strasznie nie podobało, że musisz miesiącami nas męczyć swoim narzekaniem? Co, mamy cię przepraszać wszyscy za organizatorów bo też tam byliśmy? Mamy napisać, "e, faktycznie, jednak było słabo, wcale mi się nie podobało"? TAK SIĘ NIE STANIE, nie podobało ci się, to żyj dalej, trudno. Jak ta impreza ci się nie spodobała, trudno, imprez dla zabytków jest multum, weekend w weekend od początku wiosny do późnej jesieni ludzie się spotykają, jeżdżą, zwiedzają i ścigają, możesz nawet jeździć na zloty Golfów II, powodzenia, może znajdziesz zloty, które spodobają ci się w całości i nie będziesz narzekał.
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2015, 13:27:09 wysłana przez White_Duck »

Offline sindbad1947

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 25
    • Bogdan.
« Odpowiedź #40 dnia: 19 Październik 2015, 13:54:49 »
Każdy ma prawo do własnej oceny. Ja się zgadzam z tymi uwagami, poza czynnym lotniskiem, które dawało dużo okazji do zrobienia fantastycznych zdjęć.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #41 dnia: 19 Październik 2015, 15:40:21 »
Jak by to powiedział kolega KARWA przecież forum to nie konfesjonał a my wszyscy nie spowiednicy. Gorzkich żalów z tego co widać że nikt nie odpowiada mamy dosyć. Temat jak było źle czy wujowo to myślałem że minął teraz doszły samoloty że latały a co miały pływać, jeszcze do tego temat się rozmnaża na inne posty. Czekam tylko jak ktoś powie gdzie był Kopernik - miał przecież być. Mnie jak by nie odpowiadało na zlocie to bym się zwinął po godzinie raz napisał i po ptokach a na końcu zapowiedział było źle ale wszystkich zapraszam na zlot który sam zorganizuję i wtedy co to nie będzie. Tomek chyba większość czekała na tąpnięcie. Pewnie każdy ma prawo do .....nie deprecjonowania, wkurza. .nia innych. Zrób coś sam pokaż na co Cię stać i ocenimy my. Na koniec ja tego tematu mam dość

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
    • Robert
« Odpowiedź #42 dnia: 19 Październik 2015, 21:27:06 »
No dobra, nie sądziłem ,że przypomnienie fotograficzne Torunia  -wrzucone przeze mnie w dobrej wierze - obudzi złe demony...

Czas skończyć .

Zakończyć.

Proponuję taniec.

Ostatni taniec. La dernie're danse... Artystka nazywa się Indila . Francuzka. Znacie na pewno. :)

Wiem,że są wśród nas miłośnicy muzyki  -ze szczególnym uwzględnieniem Italo Disco ;)

Posłuchajcie wersji DJ Chwytaka i pilnujcie końcówki od konewki :)

https://www.youtube.com/watch?v=esF4aUD0KBs

I pamiętajcie ,że jedyny klucz - w jedynie słusznej sprawie tworzą -

żurawie...

Loooz!

Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #43 dnia: 19 Październik 2015, 21:50:13 »
A ja tam  wooolę i mam żąąądze na na bala itala masz coś  ???
Robert im większe bordello tym rośnie oglądalność.
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2015, 21:58:49 wysłana przez petercvw »