Autor Wątek: Kalendarz 2022  (Przeczytany 317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raff

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 17
Kalendarz 2022
« dnia: 24 Październik 2021, 22:18:21 »
Jak zwykle jesienią daję znać o projekcie na nowy rok. Miło mi, że dla wielu osób (nie tylko na tym forum) kalendarz 2cv-kowy to kategoria "must have". Mniej zdecydowanych zachęcam do zapoznania się z opiniami przy wątkach dotyczących wcześniejszych edycji - wierzę, że dołączą do grona fanów. Jednych i drugich zachęcam do nadsyłania zdjęć do nowej edycji. Przypominam adres e-mail: 2cv.lublin@gmail.com i przypominam, że nie więcej niż 10 fotek. Proszę także o odpowiednią jakość nadsyłanych prac, bo zdarzało się, że fotka wyglądała świetnie, ale do druku się nie nadawała... Oczywiście na ten sam adres mailowy można składać zamówienia  :)

Offline petercvw

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 77
    • Piotr
Odp: Kalendarz 2022
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Październik 2021, 19:40:08 »
Rafał A Ty tylko kalendarze społecznie czy społecznie chcesz by te forum istniało. Czytasz je trochę czy tylko raz w roku jak robisz kalendarz.
Pod moim wpisem nic nie napisałeś, to tak się przypomnę http://2cvclub.pl/index.php?topic=2.msg11912#msg11912

born 2
       Citroen
     loVe

Offline raff

• Fanatyk 2CV
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2021, 00:30:58 »
Czasem czytam, czasem nawet coś napiszę... Pracuję dużo, a jeżdżę niestety mało (choć czasem do pracy się uda pognać też kaczką). Kalendarz robię społecznie (a bywało, że dokładałem "do interesu", bo jeśli zdecyduję się na druk określonej ilości egzemplarzy, to muszę za to zapłacić) i pewnie będę go robić - nawet gdyby miała to być moja jedyna aktywność kaczkowa, forumowa etc. Po tylu latach (10?) jakoś nie wyobrażam sobie listopada i grudnia bez tych emocji: jak dobrać zdjęcia, jak wyjdzie całość, czy znów będzie się podobać? Jeszcze mi się chce  :)

Offline raff

• Fanatyk 2CV
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Listopad 2021, 22:30:17 »
Wracając do zasadniczego tematu tego wątku - wciąż czekam na fotki na 2cv.lublin@gmail. com

Offline raff

• Fanatyk 2CV
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Listopad 2021, 22:32:11 »
I przypominam, że optymalny jest układ poziomy zdjęcia, że każdy może wysłać do 10 fotek, i że fajnie, gdy przedstawiają one różne pory roku (zwiększa to szanse na wybór zdjęcia)

Offline raff

• Fanatyk 2CV
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Listopad 2021, 15:21:38 »
Kończymy nabór prac. Jeśli ktoś jeszcze chciałby podzielić się swoimi zdjęciami, to proszę o przesłanie mailem na 2cv.lublin@gmail.com
W poniedziałek zaczynamy selekcję i tworzenie kalendarza. Po 20 grudnia planuję wysyłać zamówione egzemplarze.