Autor Wątek: Sprzedam citroena dyane 6 1980r !  (Przeczytany 2596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dyane6-ppl

• Gość
Sprzedam citroena dyane 6 1980r !
« dnia: 24 Lipiec 2016, 15:31:00 »
Witam wszystkich forumowiczów. Mam na sprzedanie Citroena Dyane 6 z 1980r. Auto jakieś 7 lat temu sprowadzone z Francji. Stan autka jak na ten rok oceniam na bdb. Od momentu przewiezienia stało pod zadaszeniem przykryte. Auto odpala jeździ lecz z tyłu na boki pływa zawieszenie. Idealne auto do odrestaurowania. Niestety u mnie brak czasu na odrestaurowanej więc sprzedaje. Pisze tutaj, ponieważ nie chce by z portalu z ogłoszeniami trafił do kogoś kto krótko mówiąc "spieprzy" odrestaurowanie z tad też pisze tu do was do miłośników takich pojazdów. Cena jaka mnie interesuje to 6,200zl do uzgodnienia. Oczywiście posiadam dokumenty wszystko potrzebne Do jego rejestracji. Więcej info na pw  bądź tel 503 665 451, zdjęcia wstawię dziś wieczorem z powodu że  muszę je trochę zmniejszyć. Chyba ze ktoś prędzej napisze to wyśle poprzez mms bądź e-mail. Pozdrawiam Szymon

Offline petercvw

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 78
    • Piotr
Odp: Sprzedam citroena dyane 6 1980r !
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipiec 2016, 20:02:38 »
Szczerze to szkoda ze teraz się zalogowałeś na forum by dać tylko ogłoszenie sprzedam dla mnie (moje zdanie) to jak "spadochroniarz". Wcześniej nie było potrzeby - komercja. Nie jestem wyjadaczem ale nie znam osobiście kto ma dyane,  większość to 2cv amatorzy. A tu 7 lat minęło autka w Polsce  i jestem na forum - to witaj i teraz jeszcze raz szczerzre życzę szybkiej sprzedaży.
born 2
       Citroen
     loVe

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 77
    • Jacek
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lipiec 2016, 20:24:30 »
Oj Piotr, nie czepiaj się!
SETKI ludzi ma kaczki, Dianki, nawet Meharki i Hoffmany ...a nie są na naszym Forum, bo nie ma obowiązku.
...a że "kanał forumowy" - to SŁABY kanał na sprzedaż - to już całkiem inna sprawa..
Wytłumaczył mi to ...już nie pamiętam kto.. (Ty, Roberto?), że "kto jest na Forum, ten już na ogół swoją kaczkę ma i rzadko kiedy potrzebuje kolejną".
A i tak - WSZYSCY kontrolują co słychać w kaczych ogłoszeniach - na "normalnych" portalach ogłoszeniowych

Offline petercvw

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 78
    • Piotr
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Lipiec 2016, 20:35:24 »
..może to i czepianie ale zdanie jest  moje na ten temat takie a nie inne - demokracja, a szczerze napisałem to co myślę z szacunkiem a nie z obowiązku. Tak więc Jacku luzik, będąc na forum chyba mogę powiedzieć swoje zdanie  :)
born 2
       Citroen
     loVe

Dyane6-ppl

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Lipiec 2016, 21:35:52 »
Nie zależy mi na sprzedaży. Chce ogłosić teraz ponieważ od 2 tygodni stoi pod gołym mieniem szkody by niszczala. Jeśli do listopada nie znajdzie się klient, będę ją  robił bo wtedy będę miał miejsce czas i możliwość. Nie wiem czy takie coś łatwo sprzedać.I jeśli będę odrestaurowywal i zacznę pod koniec roku będę się z wami drodzy forumowicze  kontaktował w tej sprawie co i jak gdzie itd.

Dyane6-ppl

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Lipiec 2016, 21:37:09 »
I ogólnie nawet teraz Panowie poszukuje opon do tego sprzętu. Ale to inny dział. Lecz sprzedaż aktualna. Pozdrawiam.

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 34
    • Olek
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Lipiec 2016, 22:18:15 »
Cześć Szymon. W pl jest parę dyanek na sprzedaż ale to bardzo trudny temat także może być tak że nawet jak wyremontujesz to nie sprzedaż jej. Nie chciałbym wyrokować. My jak tylko będziesz chciał to na tyle na ile będziemy mogli i potrafili to pomożemy. Wstaw jakieś zdjęcia i napisz z kond jesteś.

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 46
    • Robert
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Lipiec 2016, 22:41:04 »
Oj Piotr, nie czepiaj się!
SETKI ludzi ma kaczki, Dianki, nawet Meharki i Hoffmany ...a nie są na naszym Forum, bo nie ma obowiązku.
...a że "kanał forumowy" - to SŁABY kanał na sprzedaż - to już całkiem inna sprawa..
Wytłumaczył mi to ...już nie pamiętam kto.. (Ty, Roberto?), że "kto jest na Forum, ten już na ogół swoją kaczkę ma i rzadko kiedy potrzebuje kolejną".
A i tak - WSZYSCY kontrolują co słychać w kaczych ogłoszeniach - na "normalnych" portalach ogłoszeniowych

To ja mówiłem  Jarząbek Stanisław :),  czy tak jakoś  ;)...

Stanę się klasykiem niedługo  :P

Wiek ma swoje prawa ???
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Dyane6-ppl

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Lipiec 2016, 23:14:10 »
oto zdjęcia, jestem z Wielkopolski a dokładnie okolice Pleszewa. Jak ją wyremontuję to już nie będzie na sprzedaż.
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2016, 23:18:00 wysłana przez Dyane6-ppl »

Dyane6-ppl

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Lipiec 2016, 12:42:54 »
niestety tymczasowo zależy mi na sprzedaniu cena do oddania to 5tyś