Autor Wątek: Widziałem kaczkę  (Przeczytany 16161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 10
    • Mirek
Odp: Widziałem kaczkę
« Odpowiedź #105 dnia: 23 Luty 2017, 16:34:06 »
Ta "sraczka'' to mi się nie podoba ale to kwestia gustu. Osobiście lubię żywe kolory. Mam nadzieje ,że właścicielowi się podoba.

Offline zloek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #106 dnia: 20 Maj 2017, 19:51:40 »
Hejka.

Bardzo nietypowe spotkanie.
Tydzień temu byliśmy w górach na kompletnym zadupiu na Teneryfie, aż tu nagle kontem oka zauważono kaczuchę. Stan jest opłakany, ale szansa, żeby tu na wyspie znaleźć kaczkę to jak wygrać w lotto.
Dziś przyjechaliśmy ponownie i spotkaliśmy właścicielkę, Niemkę, która przybyła tu wiele lat temu właśnie kaczką z Kolonii.
Miała jakies problemy z przerejestrowaniem, ma złamaną ramę itp.
Niestety właścicielka nie ma kasy aby ją wyremontować, co jest smutne bo kaczka już od kilku lat gnije pod gołym niebem.
Niemniej jak zobaczyła naszą kaczkę i aż wyskoczyła z domu bo poznała dzwięk silnika. Przewieźliśmy ją kawałek i była bardzo wzruszona.

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 36
    • Andrzej
« Odpowiedź #107 dnia: 20 Maj 2017, 21:30:09 »
Ciekawe spotkanie. Kaczuszka wygląda "uroczo" i ta taczka w tle......... super zdjęcie :)

Offline adammaj

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
    • Adam
    • przewozy do Holandii
« Odpowiedź #108 dnia: 17 Sierpień 2017, 21:35:19 »
Jutro jadę busem do Niemiec mam nadzieję, ze coś uda mi sie znaleźć. Gdzie najlepeijcelować? czy trzeba liczyć na szczeście :D

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #109 dnia: 18 Sierpień 2017, 10:12:50 »
Cześć Adam, szkoda że tak skromnie napisałeś. Myślę jak byś wcześniej coś więcej opowiedział/opisał to i odzew byłby większy......a tak to i ja skromnie celuj na toco Ci się podoba. Powodzenia  :)

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
« Odpowiedź #110 dnia: 18 Sierpień 2017, 11:23:00 »
Jutro jadę busem do Niemiec mam nadzieję, ze coś uda mi sie znaleźć. Gdzie najlepeijcelować? czy trzeba liczyć na szczeście :D

Cześć Adam.
(pomijam fakt, że jak na powitanie - to niezbyt szczęśliwie wybrałeś i dział i temat) ;)

A tak na poważnie:
- ...nie odważyłbym się jechać "w ciemno", mając nadzieję na znalezienie "czegoś do kupienia" na miejscu,
- jadąc z zamiarem kupienia kaczki - brałbym raczej "najazdówkę" a nie busa.. no chyba że na ogonie - laweta,
...Ale... to Twój cyrk  >:D

Rejony, gdzie ogłoszenia o kaczkach są najczęstsze, to:
(w przypadkowej kolejności, tak jak mi się przypomina, czyli bez żadnej "statystyki częstotliwości występowania")
1) okolice Hamburga i na zachód od niego,
2) okolice Dortmund - Kolonia,
3) okolice Frankfurt n/Menem,
4) "w trójkącie": Norymberga - Augsburg - Monachium.

Powodzenia!
Pochwal się  po powrocie - jak Ci się udały poszukiwania

Offline kuba-s

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 19
« Odpowiedź #111 dnia: 30 Wrzesień 2017, 00:14:18 »
Na warszawskich tablicach

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #112 dnia: 30 Wrzesień 2017, 09:53:50 »
Ciekaw jestem kto to?
Muszę Wam powiedzieć, że jest trochę miłośników/fanatyków a nawet posiadaczy 2 cevałek i nie wie o naszym forum - dziwne. Myślałem, że  w dobie internetu wszystko jest tak proste.

a szkoda, że tak nie wiemy kto z okolicy jest kaczkowiczem, mapa była/i jest użytkowników - ale nie aktualna, dopisać się nie idzie;
a był pomysł rejestru ............ i był.
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień 2017, 10:03:35 wysłana przez petercvw »