Autor Wątek: Stacyjka do 2cv6 z kluczykiem  (Przeczytany 197 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • Mirek
Stacyjka do 2cv6 z kluczykiem
« dnia: 31 Styczeń 2017, 11:20:35 »
Poszukuję sprawnej stacyjki do 2cv6 z kluczykiem-może ktoś ma w zapasie niepotrzebną. Szukam i imieniu klienta . Przysłał mi starą uszkodzoną ale w zasadzie jest ona nie rozbieralna. Nity są stalowe z frezami nabijane siłowo i nie ma możliwości ich wyjęcia aby wyciągnąć bębenek. Rozebrałem swoją z uszkodzoną obudową i znam już budowę ale niestety nie rozbiorę drugiej. Może ktoś już przerabiał temat i wie jak powyciągać te stalowe nity z frezami. tel 506057745

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Herbert
Odp: Stacyjka do 2cv6 z kluczykiem
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Styczeń 2017, 11:45:28 »
Mirku ,w Gliwicach jest fachowiec co dorabiał mi klucz do stacyjki do której nie było klucza,a wczesniej naprawiał jeda stacyjke.jesli klient chce to moge dac mu namiary,albo Tobie.
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń 2017, 11:47:06 wysłana przez herbi »

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
    • Mirek
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Styczeń 2017, 13:58:41 »
OK. Poproszę dane może coś zrobi tylko nie wiem czy jest sens.  Klient tak szarpał ,że powyrywał z niej wszystko. Bębenek wypadł i pogubił sprężynki i kołeczki . W środku zabezpieczenie puściło i jakiś kawałek aluminium się wyłamał. Chciałem przełożyć ze swojej starej co ma uszkodzoną obudowę ale się nie da. Może by się dało jakbym powyciągał nity ale mie mam sposobu. Wiesz może jak zrobić zdjęcie do forum bo ja nie wiem jak a może ktoś mi podeśle sposób z tymi nitami.

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Herbert
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Styczeń 2017, 15:29:30 »
Kurcze,nie wiedziałem ,ze jest tak rozwalona,ale moze z dwóch zrobili by jedna.
Mozna tam zadzwonic i pogadac. Mnie pomogli.
Podaje nr tel.
Firma ABUT  32/332 43 93

Offline pawel.d

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Styczeń 2017, 20:31:42 »
Ja przyspawałem do nita drut (gwóźdź) migomatem i ciągnąłem ,wyszło.Nie było specjalnych problemów.

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
    • Mirek
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Styczeń 2017, 20:57:26 »
Nie wiem jak to zrobiłeś. Ja w dwóch  stacyjkach mam ten nit  2 mm wciśnięty głębiej w obudowę i nie ma sposobu abym tam coś przyspawał.