Autor Wątek: Kupię Citroena 2CV lub podobne  (Przeczytany 412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 27
    • Olek
Odp: Kupię Citroena 2CV lub podobne
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Lipiec 2017, 22:20:19 »
O i najszybszy kolor

Offline Dajanka

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Lipiec 2017, 15:36:23 »
Niestety 2cv kolegi nie jest w takim stanie jakiego szukam.:( mimo wszystko jesli bede wiedzial, ze ktos szuka . od razu mu przekaze

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Lipiec 2017, 15:42:00 »
Mnie to może mijać Jacek ale FORUM lepiej nie - bo zawsze jakiś ślad zostaje i widać jakieś życie.

Dajanka nie denerwuj się słomianym zapałem. Pisałeś chyba ze dwa lata temu o dajance ....a potem nic, żadnych niusów czy coś zrobiłeś, postępy itd. i dlatego tak napisałem.
Jedynym (z nowych, bo starych wygach  ;) nie wspominam) który zaczął i skończył swoją opowieść o kupnie/remoncie i finale z kaczką to Krzysiekpat  i BRAWO MU a ilu było co zaczęło...
Dajanka przepraszam jeśli uraziłem i działaj kolego........

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Lipiec 2017, 18:57:57 »
Niestety 2cv kolegi nie jest w takim stanie jakiego szukam.:( mimo wszystko jesli bede wiedzial, ze ktos szuka . od razu mu przekaze
Spoko.
Bardziej podoba mi się takie jasne postawienie sprawy, niż zwodzenie: a nie wiem, a może, a zastanowię się jeszcze itd...
A na sprzedaży - niespecjalnie mi zależy (co zresztą pisałem Ci w mailu). Nie szukam kupca, nie ogłaszam się.
Przyjdzie jej czas - wjedzie na warsztat na odbudowę :) ..Tyle tylko, że zdaję sobie sprawę, że nie będzie to wcześniej, niż (a i to przy dobrych wiatrach..) ..pewno... po sezonie 2018.... Dlatego jak przeczytałem o zainteresowaniu - dałem swoją propozycję.

Offline Dajanka

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Sierpień 2017, 03:13:49 »
Spokojnie - nikt mnie niczym nie uraził :D Dyane stoi nadal w przewiewnej stodole, dokupiłem wszystkie potrzebne mi części, których brakowało. Sprowadził mi je brat z francji za dobre pieniążki ;p dlaczego zatem od razu Dyane nie została robiona ? W między czasie zakupiłem Seata 850 z 1973 roku z dość ciekawą historią :) samochód aktualnie już kończy remont blacharski, który był dość spory .. Albo i przeogromny bo było mnóstwo rzeczy ukrytych :(.. Dlatego szukam coś w bardzo dobrym stanie blacharskim, gdyż za 6 tygodni wracam ze stanów i chciałem przez ten czas oddać go do poprawy blacharskiej i lakiernika tak by wrócić i móc pocieszyć się końcówką sezonu.. Ponadto moja bliska mi przyjaciółka, o której względy sie staram uwielbia 2CV i ich pochodne dlatego zaplanowaną wyprawę na 3 dni w bieszczady chciałem pokonać 2CV. oczywiście sam pojazd miał być dla Niej niespodzianką :D . uwielbiam Wasze forum - tyle tu życzliwych ludzi, że aż miło tu wrócić. Dyane prawdopodobnie w styczniu wjeżdża na warsztat ;)