Autor Wątek: Wynajem  (Przeczytany 921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agnieszka

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
Wynajem
« dnia: 22 Luty 2015, 00:20:16 »
Witam,
Chciałabym poprosić o pomoc. W czerwcu biorę ślub i bardzo chciałabym w tak ważnym dniu pojechać do Kościoła 2CV. Miałam okazję jechać nią w Paryżu i jestem zachwycona!! Niestety nie mogę natrafić na żadną ofertę wynajmu Kaczki w Warszawie lub okolicach. Czy ktoś może dysponuje namiarami na osobę która wynajmuję 2CV? Dziękuję za pomoc :)

Offline Louie

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 5
    • Furgonik Braci Louie
Odp: Wynajem
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Luty 2015, 22:38:06 »
Hej Aga!  :)
Ja Ci niestety nie pomogę, bo nie wiem czy furgonek Louie przetrwałby drogę do Warszawy, a poza tym - on się nie nadaje do wożenia nowożeńców, gdybyś chciała przewieść meble, armaturę sanitarną, albo psa - to ok, ale do Ślubu...  ;) Ale powiem Ci, co możesz zrobić: otwórz sobie mapę z zarejestrowanymi właścicielami 2cv (http://2cvclub.pl/mapa/), tam zobacz okolicę, która Cię interesuje - w Warszawie jest dużo zapisanych kaczek, niektórzy podali swoje numery telefonu, spisz je i dzwoń po kolei. :) Może ktoś będzie chętny, bo wiesz, niektórzy wbijają na forum dosyć rzadko (np. ja), ale kiedyś się zarejestrowali i wciąż mają na chodzie ładne kaczątka.

Pozdrawiam Cię, i z góry gratuluję!!!

Louie

Offline kuba-s

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 19
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Luty 2015, 16:02:45 »
Ja się nie polecam, chocioaż jeśli nikt inny się nie znajdezie to mogę, a nie polecam się ze względu na to, ze moja kaczka do ślubu zachwyciłaby tylko najbardziej radykalnych miłośników. W prawdzie moiżna z niewj zrobić jednym ruchem stylowe buggy (wersja z drzwiami do tyłu zwana kurołapem) w kórej drzwi zdejmuje się jednym ruchem, ale mało która para chciałaby jechąc do ślubu autem pomalowanym pędzlem, w którym widać wszystkie spawy. Kto z kolegów mnie przebije w tej ofercie? Kto ma coś ładnego, grzecznego i z lakierem?
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2015, 16:06:20 wysłana przez kuba-s »

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 36
    • Andrzej
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Luty 2015, 21:02:13 »
A może taka Kaczuszka ( teraz śpi w garażu w Warszawie) :)
« Ostatnia zmiana: 24 Luty 2015, 21:23:40 wysłana przez Kryptek »