Autor Wątek: Dyane 6 - 1984 rok. Potrzebne części  (Przeczytany 4302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dajanka

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 1
Odp: Dyane 6 - 1984 rok. Potrzebne części
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Marzec 2015, 09:24:28 »
Witam ! Na wstępie muszę przeprosić za moją dłuższą nieobecność i usprawiedliwić ją. Ciężko było mi znaleźć czas  .. Rano do szkoły po szkole prosto do siedziby VW Racing Polska(napiszę tak - bardziej światowo xd), a po powrocie jeszcze czasem do swojego warsztatu lub organizacja spraw związanych ze zlotem. To tak : co do zakupu dawcy to tylko i wyłącznie musiałby być gdzieś w Polsce ... Moja Dajana jest raczej dobrą bazą do remontu i nie widzę aż takiej potrzeby - wiadomo niby zawsze lepiej miec drugi egzemplarz w razie "w" , ale nie chcę pchać się w koszta. Blacha jest średnia, ale nie ma tragedii. Robiliśmy już gorsze projekty, a tu na plus mówi przede wszystkim konstrukcja 2cv ałek, które są bardzo proste w odbudowie ( tak czytałem : na ramie , bez nowoczesnych dupereli). Dlatego wolę gromadzić części- narazie nie mam parcua na remont. Chciałbyk wszystkim serdecznie podziękować! Forum jest wspaniałe i na prawdę nie spodziewałem się tak pomocnych forumowiczów :D Co do tej Dyane w Polsce to jakoś mi się nie widzi ... Do pełni szczęścia też wymaga delikatnego remontu .. Poza tym przód jakoś tak nisko leży :p i moje kolejne pytanie .. czy wszystkie Dyane miały z tyłu nad błotnikami chromowane wstawki ? Nurtuje mnie to pytanie od dobrych kilku miesięcy bo u mnie to coś jest zamalowane i takie nierównoległe - jakby było jakąś uszczelką z kedry ...tutaj na tej czerwonej też tego nie ma i na zlocie w Wielkopolskim gdzie był mój kumpel i sfotografował przepiékną Dyane też nie zauważyłem tych listewek ...

Offline Dajanka

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Marzec 2015, 09:36:58 »
Dyane, Kadett i Alfa ^^ Swoją drogą - chętnie kupiłbym Citroena Mehari - mam zamiłowanie do stylizowania się na epokę samochodu na zlotach ^^ i taka mehari plus stroj zandarma jak w Louisie de Founnes <3

Offline Dajanka

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Marzec 2015, 09:42:21 »
:)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 56
    • Piotr
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Marzec 2015, 13:49:48 »
No to jak parcia mocnego nie ma, my wrzucaliśmy ci pomysłów bez liku a z tego co widzę pozostajesz przy swojej djance to ja bym zrobił tak trzymał rękę na pulsie tzn. necie i patrzył na części jak się pojawią kupował. Teraz jeden forumowicz - Kalie zaoferował sie że może coś przywieść z Francji bo będzie jechał do PL - dogadaj się z nim, może coś na ebay fr idzie kupić brakujące części a jak nie to jak wcześniej wspominałem zlot w Toruniu i pewnie tam też się posilisz - no chyba że już coś ci koledzy sprzedali i masz. a co do mehrarki - fajna sprawa i pomysł zabawa na 102 (ja poszedłem w vw kubel też odlot  :D)
« Ostatnia zmiana: 29 Marzec 2015, 13:52:36 wysłana przez petercvw »

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 56
    • Piotr
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Kwiecień 2015, 10:50:57 »

Offline Dajanka

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Kwiecień 2015, 19:18:21 »
Wielkie dzięki! Choć czuwam cały czas to to ogłoszenie umknęło mi sprzed oczu (pewnie dlatego, że właściciel sprzedaje też tę samą acadiane w całości ) i leciałem na pewniaka, że to to samo ogłoszenie ;) Jeszcze raz dzięki !