Autor Wątek: Sprzedam 2CV Katowice  (Przeczytany 195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 72
    • Herbert
Sprzedam 2CV Katowice
« dnia: 02 Maj 2021, 12:58:26 »
Witam.
jest to ogłoszenie grzecznosciowe. Z powodu braku mozliwoscie zarejestrowania sie na forum, własciciel 2cv-ki z Katowic poprosił mnie o pomoc w zamieszczeniu tego ogłoszenia.
Zamieszcze tutaj opis własciciela :

Witam!

Dziękuję za wsparcie w poszukiwaniach nowego świadomego właściciela dla 2CV-ki.

W zestawie do sprzedania:
- auto z 1979 roku; sprawne technicznie, po kapitalnym remoncie około 2000 roku, od kiedy przejechało około 6000 km ( w tym międzynarodowy zlot w Szwecji i Czechach); rama zdrowa wyczyszczona i zakonserwowana; garażowane;
- części dodatkowe: błotniki przód/tył, drzwi, szyby boczne tylne, kompletne koła z oponami 135, tylna kanapa, kompletne zawieszenie przód i tył wraz ze sprężynami, oryginalny kompletny dach czarny (tyle, że już "zmęczony") i wiele drobnych innych;
- z niestandardowych rzeczy: jest założony elektroniczny zapłon, ale w każdej chwili można wrócić do oryginału; przez poprzedniego właściciela założone dodatkowe kierunkowskazy na błotnikach przednich (dla ortodoksów raczej nieakceptowalne ale praktycznie użyteczne przy tym typie przednich lamp; nie likwidowałem ich bo miało to być zrobione w planach przemalowania auta na jakiś oryginalny kolor).

Proponowana cena za komplet to 17ty zł, do małej negocjacji, choć niechętnie, bo i stan techniczny i zestaw dodatkowych części wg mnie uzasadniają cenę.

Zaznaczam,ze nie mam udziału w sprzedazy tego samochodu a jedynie pomoc w zamieszczeniu tego ogłoszenia.
Wszelkie dodatkowe informacje udziela włascieciel pod nr tel. 605 559 488.
Własciciel p.Rafał prosił by w razie kontaktu wyłać sms-a o on oddzwoni.

« Ostatnia zmiana: 05 Maj 2021, 12:05:27 wysłana przez herbi »