Autor Wątek: Lato 2022..Kaczkowisko 4 edycja  (Przeczytany 1030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline petercvw

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 78
    • Piotr
Lato 2022..Kaczkowisko 4 edycja
« dnia: 14 Listopad 2021, 19:00:01 »
Tak kochani, czas zacząć coś działać....
2021 rok wakacyjne się udał i trzeba się rozglądać za czymś na przyszły rok. Tak by w styczniu a już na pewno na koniec lutego wiedzieć czy/gdzie/ilu nas jedziemy?
Teraz jeszcze luźny temat, może  macie jakieś propozycje....czy bierzecie w ciemno moją propozycję  ;)
Ja myślałem o rejonach kanału elbląsko-ostrodzkiego, przeplyniecie się po pochylniach (kto płynął), tradycyjnie kajaki, zwiedzenie Elbląga i Malborka no i co tam jeszcze bym wynalazł w atrakcjach regionu. Camping najlepiej gdzieś nad wodą (może znacie coś w okolicy?).
Zostaje jeszcze termin KIEDY jechać?
Trzy opcje:
- przed Toruniem (ICCCR jest od 3 do 7 sierpnia) , czyli na początku lipca np. 2-9 lipca
- połączyć z Toruniem i zrobić przed lub po. Czyli przed 3 sierpnia lub po 7 sierpnia.
Szczerze ja na Toruń najchętniej wybrałbym się tylko na jeden dzień...góra dwa. Popatrzeć, zrobić zakupy i ciao.

Czekam na Wasze zdanie i dyskusję.
born 2
       Citroen
     loVe

Offline marekclub

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 15
    • Marek
Odp: Lato 2022..Kaczkowisko 4 edycja
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Listopad 2021, 21:35:49 »
Cześć.
Pomysł z pochylniami bardzo mi sie podoba.Co roku chce tam pojechać ale jakoś nigdy mi nie po drodzę a podobno super widoki.No i z taką ekipą będzie naprawdę super.

Offline Przem@s

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • Przemas
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Listopad 2021, 21:10:42 »
Tego lata wyjazd w rejony proponowane przez Piotra urządziliśmy starymi motocyklami, jest gdzie pojeździć, jest co zwiedzać
http://zabytkowe.tuchola.pl/galeria/2021/moto-piknik.milo%C5%9Bnikow.motocykli.iz..html

Offline petercvw

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 78
    • Piotr
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Styczeń 2022, 14:19:35 »
Najlepszego z Nowym Rokiem 2022 życzę wszystkim zakręconym....
Temat podbijam z wakacjami, są chętni, są może inne kierunki, inne pomysły czy kapliczka
born 2
       Citroen
     loVe