Autor Wątek: Stwórzmy wspólnie to FORUM  (Przeczytany 57917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline petercvw

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 77
    • Piotr
Odp: Stwórzmy wspólnie to FORUM
« Odpowiedź #135 dnia: 04 Sierpień 2021, 21:10:06 »
Ok. działamy. Czyścimy forum ze spadochroniarzy, reklamowców, nic nie piszących, tych co nas nie odwiedzają od dwóch lat itp.
Trochę to potrwa. Stara wiara forumowiczów zostaje.
Ci co chcą czytać - to mogą czytać bez logowania. I to jest dobre dla nich.
Co robić z takimi co się zalogują i napiszą hej ładna pogoda lub lubię citroena lub sprzedam śrubkę do 2cv - macie jakieś pomysły?
Wyrzucać go z forum. Przyjmować tylko takich co mają 2cv? Forum nie jest z gumy.
Zapraszam do dyskusji (temat opłacania forum, a może macie sponsora)

Na aktywację konta czeka 167 osób
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień 2021, 21:21:40 wysłana przez petercvw »
born 2
       Citroen
     loVe

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 37
    • Andrzej
« Odpowiedź #136 dnia: 04 Sierpień 2021, 21:24:56 »
Super, że chcecie "reaktywować"forum :).
Najlepiej było by takich"niedzielnych" użytkowników blokować   lub usuwać ...ale może taki co pisze o pogodzie, nagle złapie bakcyla i zapragnie być właścicielem kaczki ...
Chyba takich użytkowników trzeba monitorować i jeśli będą nadal "jałowi" to usuwać.

Offline dreadman-k

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
    • Grzesiek
« Odpowiedź #137 dnia: 04 Sierpień 2021, 23:02:13 »
Cześć! Jestem z Wami od dzisiaj, bo w końcu udało mi się zarejestrować / założyć konto. Moje uwagi jako osoby całkiem z boku. Zaglądałem do Was, czytałem.... ale to jest kóko wzajemnej adoracji. sorry... Aktywnych jest dosłownie 5-7 osób, wali od Was trupem.... i to nie tak, że wszyscy nowi będą aktywni, ale zawieje cokolwiek nowością i świeżością. Teraz o sobie... kilka słów... jestem z Lóblina, bakcyla zaszczepił mi "guru Paweł Ural & Iza" - senk ju???? mam najpiękniejszą "kaczuchę" jaką Paweł Ural stworzył, 15 minut później (przez przypadek) stałem się właścicielem Acadiane i szukam z Uralem i Peterem kolejnych wyzwań. Nigdy nie byłem osobą udzielającą się na forach bo bliżej mi do 50-tki niźli do 20-tki, ale tu mam zamiar pisać, pytać, dzielić się, bo mam ambicje i plany. I wracam - smucą mnie jako obserwatora "newsy" z 2014-2018 roku. Wiem, nie mam również czasu, ale dzielmy się choćby niedzielną rodzinną wyprawą na lody. Jutro wrzucę zdjęcia swoich Citronet. ????
ŻYCIE JAK MUZYKA

Offline petercvw

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #138 dnia: 05 Sierpień 2021, 11:48:08 »
Kto chce niech się loguje. Z tego roku Ci co próbowali się zalogować a nie mogli zostali aktywowani.
Zasada pierwsza będzie taka, że raz w roku będzie remanent. Kto nie wchodzi, się nie udziela, nic nie pisze zostaje usunięty. :(
Teraz powoli będą czyszczone wątki - bzdety (np. szukam auta do ślubu, ładną masz kaczkę, po prostu bezwartościowe - pisane z nudów lub spamy).

born 2
       Citroen
     loVe

Offline petercvw

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #139 dnia: 22 Wrzesień 2021, 10:03:31 »
Na razie napiszę tu.
Temat stary jak rzeka i bolący troszeczkę. Chodzi o utrzymanie forum. Wiadomo, że do tej pory płacił i płaci za nie tylko nasz jeden kolega. Z forum korzystamy wszyscy a jest nas 90 osób. Mniej lub więcej aktywni albo wcale. Sponsorów nie ma, nikt nie chce z zewnątrz dołożyć się to musimy zrobić to sami. Tak mi się wydaje?
Nikt nie będzie się bawił w wpłacanie po x zł koledze na forum ale  wpłacić mu jednorazowo xxx zł to już wygląda inaczej.
I tu mam pomysł. Wiadomo, że w tym roku robię kalendarze na 2022. Proponuję do ceny za kalendarze każdy forumowicz od siebie w tym roku dorzuci np. 10 lub 20 zł (proponowałbym 20 zł a w następnym roku po 10 zł - dlaczego, ano bo dotychczas nie było zrzuty). Ile będzie kasy - wiadomo będzie czarno na białym, każdy będzie się zapisywał na zmówienie a ja tyle pieniążków oddam.
Rafał ze swoimi kalendarzami może też to zorganizować jak ja, zebrać kasę i jednorazowo wysłać.
Wiem, może być oburzenie że namawiam na kalendarz lub że kalendarz zamówi 7/10 osób a reszta nie. I dlaczego 7/10 osób ma płacić za resztę.
A nasz kolega płaci cały czas sam ......i co my na to?

MACIE INNY POMYSŁ- słucham.

Ale ci co wpłacą będą się czuli komfortowo. Składają się na szczytny cel. Bo co to jest 20 zł ....2/3 piwa w knajpie.
born 2
       Citroen
     loVe

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 34
    • Olek
« Odpowiedź #140 dnia: 22 Wrzesień 2021, 13:50:31 »
To kiedy kalendarze będą gotowe?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Offline petercvw

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #141 dnia: 22 Wrzesień 2021, 14:34:12 »
Kalendarze będą gotowe początek grudnia.

II opcja jak ktoś nie będzie chciał kalendarza, to może też przelać kasę....a ja przekażę dalej.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień 2021, 14:39:08 wysłana przez petercvw »
born 2
       Citroen
     loVe

Offline marekclub

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 15
    • Marek
« Odpowiedź #142 dnia: 22 Wrzesień 2021, 21:28:37 »
Cześć . Wezme 3 kalendarze .Teraz pytanie czy można mieć w nim zdjęcje swojej kaczuchy ;D?

Offline petercvw

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #143 dnia: 22 Wrzesień 2021, 22:16:48 »
Szczerze, kalendarz robiłem już trzy razy i może wstawiłem parę zdjęć firmowych kaczek w jednym roku.
Potem wybierałem zdjecia zagraniczne. Dlaczego, ano dlatego bo mi się bardziej zdjęcia podobały. Takie moje zdanie. Ja sam swojej kaczce nie zrobię zdjecja artystycznego A chciałbym by kalendarz ładnie wyglądał. Zresztą mało kto mi przesłał swoje foty. Jak poczytasz mojego posta o kalendarzu to będziesz wiedział. A nad kalendarzem trzeba spędzić z jeden dzień by coś wyszło.
Zdjęcia z forumowiczów kaczkami robi Rafał i pewnie w tym roku też tak będzie?
Na ten rok nie mam jeszcze pomysłu, może ktoś podsunie?
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień 2021, 22:18:41 wysłana przez petercvw »
born 2
       Citroen
     loVe

Offline marekclub

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 15
    • Marek
« Odpowiedź #144 dnia: 22 Wrzesień 2021, 22:30:24 »
Dzięki za wyjaśnienie.