Autor Wątek: Maska 2CV  (Przeczytany 861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Przem@s

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • Przemas
Odp: Maska 2CV
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Luty 2018, 21:08:09 »
https://www.olx.pl/oferta/citroen-2cv-CID5-IDp92MW.html#f7f1c32101

Kupowałem niedawno od gościa drzwi, mówił, że do kaczki blachy ma wszystkie ... może akurat.

Offline woycieh

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Luty 2018, 21:10:32 »
petercvw - mój błąd, że akurat na ten wynajem nie mam żadnej umowy, pierwszy i ostatni raz tak zrobiłem.
Na szczęście organizator obiecał w pełni pokryć wszystkie wydatki, ale nie chcę też lecieć po bandzie, tzn. kupować nowej maski  i robić z tego jakiejś dużej kwoty. Po prostu boję się jak będzie potem ze ściągnięciem tego... Staram się znaleźć złoty środek i zorganizować to w rozsądnych pieniądzach, żeby bezproblemowo zapłacili.
Mam jedynie oświadczenie, które na imprezie podpisał ich przedstawiciel (że zaistniała taka i taka sytuacja i pokryją wszelkie koszty).

Kryptek - dzięki, zastanawiają mnie właśnie te wszystkie dodatki. Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć nt tej maski?

Przem@s - dzięki, zadzwonię tam!

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 34
    • Olek
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Luty 2018, 21:34:48 »
Ta maska to faktycznie taka sama jak Twoja. Może nie ktoś to dołożył ale w pewnych latach była listwa ozdobna i czerwony na masce. Spokojnie będzie pasowała tylko trzeba by zobaczyć w jakim stanie jest bo lubią gnić i jak zdejmiesz te ozdoby to zostaną dziurki ale to już problem blacharza.