Autor Wątek: Lista chętnych na naklejkę 2CV PL  (Przeczytany 16195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
Lista chętnych na naklejkę 2CV PL
« dnia: 08 Styczeń 2015, 15:50:37 »
Koledzy właśnie dostałem maila cytuję : W załączniku przesyłam projekt nalepki 61 x 120 mm ze spadem i linią cięcia.  Proszę o sugestie dotyczące poprawek lub zatwierdzenie projektu. . Czekam na opinie, większość na  TAK to zamawiamy. I pytanko wcześniej naliczyłem trzech chętnych na ok. 30 szt., jeśli jest nas na forum 57 i może  ;D połowa kupi po ok 10 szt. to można zamówić ok 300, za dużo nie chcę zamawiać bo jak leżą to i moja kasa leży i klej się zleży. Tak więc przy sugestiach proszę dla orientacji powiedzieć ile >:D każdy weźmie. Mam jeszcze inny pomysł, na zamówienie małego prostego nadruku na koszulkę co każdy sam sobie wyprasuje - co wy na to? Aha cena za nalepkę jak wcześniej pisałem jest -  300 szt = 2,10 netto/sztuka i 500 szt = 1,50 netto/sztuka ale są to ceny do małych negocjacji.

Informacja od moderatora 8)
Wątek wyróżnika 2CV został podzielony, zbieramy listę chętnych.
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń 2015, 19:31:47 wysłana przez White_Duck »

Offline Noel

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 15
  • (°\=/°)
Odp: Lista chętnych na naklejkę 2CV PL
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2015, 16:00:23 »
Ładnie wyszła.  :) 1o wezmę. Może przydałby się delikatny kolor auta, dla odróżnienia go od tła? Lekki żółty  ;) na przykład. Jaśniuteńki błękitny. Tylko koszt pewnie wzrośnie. Ale i bez tego jest o.k.
CECI N?EST PAS UNE VOITURE? C?EST UN MONSTRE DE VITESSE

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 22
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Styczeń 2015, 16:43:24 »
Projekt ok -wezmę 5szt

Offline White_Duck

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 34
  • Nie mam czasu dla 2CV :(
    • Tomek
    • Kumak.eu
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Styczeń 2015, 17:51:44 »
Ja jestem za.
Zdecydowanie piszę się na przynajmniej 6 szt.

Offline Pionier

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 23
    • Tomek
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Styczeń 2015, 17:56:39 »
Dobry projekt wezmę 5szt   ;)

Offline sindbad1947

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 25
    • Bogdan.
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Styczeń 2015, 19:36:02 »
 :) Wezmę 5 szt.

Online herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 63
    • Herbert
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Styczeń 2015, 20:09:09 »
I ja 5szt poproszę.

Offline ural

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 20
    • Paweł & Iza
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Styczeń 2015, 20:33:56 »
Deklaruję chęć zakupu wstępnie 10 szt.
Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić.

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 36
    • Andrzej
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Styczeń 2015, 23:14:58 »
Też wezmę 5 sztuk :)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Styczeń 2015, 19:07:34 »
Wieje nudami jak na zewnątrz. Z tydzień minął zamówień ho ho ho i jeszcze trochę - naliczyłem 51 + 10 ja, prośba do ADM-u  ;) może o nalepce zamieścić info bezpośrednio na stronie głównej by biło po oczkach (jak można). Jeśli się nic więcej nie wyjajiii  to zamawiam 100 w porywach do 200 przy dzisiejszym zefirku.

Offline White_Duck

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 34
  • Nie mam czasu dla 2CV :(
    • Tomek
    • Kumak.eu
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Styczeń 2015, 19:36:06 »
Jako, że organizacja naklejek zmierza ku końcowi, wydziliłem temat z samymi konkretami. Od Arka zależy, czy temat będzie w jakiś sposób wywyższony na głównej forum :D, ja natomiast przypiąłem go na jakiś czas w dziale "Dyskusje na...".

Peter, do kiedy proponujesz zbierać listę chętnych? Może najpóźniej do niedzieli (tak tylko proponuję)?
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń 2015, 19:37:46 wysłana przez White_Duck »

Offline Noel

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • (°\=/°)
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Styczeń 2015, 19:51:38 »
Z tydzień minął zamówień ho ho ho i jeszcze trochę - naliczyłem 51 + 10 ja...
Obserwowałem zamówienia na forum. Myślałem, że nic z tego nie wyjdzie, a Twoja inicjatywa jest wspaniała. Szkoda, że takie małe zainteresowanie. Dobrze, że jednak działasz.  :) Ja podtrzymuję zamówienie.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Styczeń 2015, 20:26:44 »
Tomek dobrze że przepiąłeś na listę zamówień. Tak jak producent powiedział zrobić nalepki - kwestia tygodnia, myślę że ostatnie kuszenie ofertą zrobię do 25.02 a niech tam. Wiadomo, że ja zakładam kaskę. Koszt między 100 a 200 czy 200 a 300 sztuk produkcji przemawia za zrobieniem więcej bo będzie taniej; poczekam na zadeklarowaną chęć kupna przez forumowiczów a na końcu sam zdecyduję ile zamawiam. Dziś mówię/piszę jeśli nalepka 1 szt. będzie kosztować np. 2 zł. to ci nie zdeklarowani zapłacą później np. 3,4 zł/szt. - różnica zostanie przekazana na szczytny cel zaproponowany przez forum. A jak mi zostanie i nie będę wiedział co z nimi robić - to widzieliście wlepki na mieści to tam gdzie będę to przykleję. W Niemczech na parkingu widziałem "reklamę" wlepkową naszych polskich klubów. Noel tak szybko się nie zniechęcam a i pewnikiem szlak trafia jak popyt mały, parę dni zaglądam i nic, czytaczy dużo a ruch w interesie mały - taki klimat, myślę że teraz może cóś drgnie jak przy innych tematach zaczętych(usługi). Proszę nie myśleć że chcę wcisnąć i zarobić to nie ja ale może byłem optymistą że na luzie 200,250 można zamówić. Będzie dobrze kaczki do góry 8)

Offline Noel

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • (°\=/°)
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Styczeń 2015, 21:29:18 »
Proszę nie myśleć że chcę wcisnąć i zarobić to nie ja ale może byłem optymistą że na luzie 200,250 można zamówić. Będzie dobrze kaczki do góry 8)
Nawet przez myśl mi nie przeszło, że możesz zarobić. Raczej odwrotnie. Cenię Twoją inicjatywę i zapał.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Styczeń 2015, 15:36:08 »
Hallo reszta świata będę się odświeżał co 3,4 dni i kusił do zgłoszenia zamówienia. Na razie jest 61 + ja szt. (kaczogród 5,white duck 6,pionier 5,sindbad 5, herbi 5,ural 10  :), kryptek 5, hurtownia2cv 10  :), noel 10  :) i petercvw ?  8)) a co z resztą przecież mamy 58 członków partii 2cv  >:D nikt nie chce się wyróżnić?. Szkoda na starym forum było nas ponad 130 to może lepiej wyszła by średnia. Noel przepraszam  masz browara
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2015, 16:08:39 wysłana przez petercvw »