Autor Wątek: Mikołów 2015  (Przeczytany 663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 64
    • Herbert
Mikołów 2015
« dnia: 19 Kwiecień 2015, 18:24:17 »
Co roku w kwietniu w Mikołowie organizowany jest rajd mikołowski.Imprezą toważyszącą jest zlot a ja bym to nazwał raczej spotkaniem posiadaczy zabytkowych samochodów.Unikam zwrotu :stare samochody" bo jak mnie kiedys uswiadomił pewien pasjonat stare to może być wino i skrzypce.
Tak wiec dzisiaj odbyło się w Mikołowie spotkanie zabytkowych samochodów.
Jeździłem na te imprezy co roku Fiatem i zawsze była duża frekwencja ,dzisiaj moze ze wzgledu na pogode i temperaturę samochodów było nie wiele,głównie "duże i małe" fiaty i polonezy.Jedynym ciekawym samochodem była zielona Diana.
Porozmawialiśmy troche z włscicilem który ma ta Diane juz sporo czasu .Nabył ja od polaka który wrócił z francji do polski i przywiózł ja jako mienie przesiedleńcze.
Przy okazji chyba załatwiłem Pawłowi klienta na nową ramę :)
W sumie była to Pierwsza impreza mojej Dolci ale niezbyt udana ,
Mielismy przejechac jeszcze samochodami przez rampe startowa i pierwszy odcinek rajdu, ale było zimno i wróciłem do domu.
Silniczek mojej Dolci dociera sie i samochód chodzi coraz lepiej,utrzynuje 80 km/h przy lekkim nacisnieciu gazu,chyba tylko na pierwszej przepustnicy.

Offline kalie

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • Przemek
Odp: Mikołów 2015
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwiecień 2015, 22:29:03 »
Ladna Dyanka, a lakierek, az sie blysczy. Nie to co moj. Ciekawe, czy ja tez kiedys przyjade jako "mienie przesiedlancze" :-)