Autor Wątek: Panda 4X4  (Przeczytany 2002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 63
    • Herbert
Odp: Panda 4X4
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Październik 2015, 20:44:11 »
Za Country te z sie rozgladam.Nie dawno widziałem takiego jak ciagnał przyczepke,ale jechał w przeciwna stroe .Zanim udało mi sie zwrócic,to nie zdołałem juz go namierzyc.Był dosyc zaniedbany wiec myśle,ze uadał by sie go zamienic na PLN-y.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Październik 2015, 19:55:51 »
Herbi znalazłem dla ciebie wzór do skopiowania

Online herbi

• Uzależniony od 2CV
    • Herbert
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Październik 2015, 21:08:21 »
Fajna Piotruś,ale ta czeska bardziej mi sie podoba jesli chodzi o malowanie,ale mozna obydwie ożenic i wyjdzie jeszcze cos fajniejszego.
Ale zobaczcie jak koła wpływają na wygląd auta i jak mogą go z p.....zepsuc

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Październik 2015, 18:17:01 »
Herberto jescze masz ochote na pandzie - poszukaj na szweizu stronka - http://mobil.suedostschweiz.ch/v1/suchen/index.htm. Jeśli dalej jest wola to po - primo mogę Ci ze szwajcarem pogadać i dogadać, drugie primo sąsiad/mechanik jeżdzi do Szwajcari i z transportem też pomóc mogę - jak by wracali przez Zgorzelec - umawiasz się i po ptokach. Ceny myślę że nie są złe a i stan co widać tyż. 1,2 - 1200 frania, 3 - 1300 frania. (nie mogę skopiować linka musisz wejść na strone napisać auto,model i wyskoczy)
« Ostatnia zmiana: 31 Październik 2015, 18:30:32 wysłana przez petercvw »

Online herbi

• Uzależniony od 2CV
    • Herbert
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Listopad 2015, 22:59:30 »
dzisiaj trafiłem na program Mikicuka "Legendy motoryzacji" poświecony pierwszym SUV-om. Była Panda 4x4 i Golf Country.
Dowiedziałem sie ze zarówno w golfie jaki i w Pndzie montowano napedy terenowe Steyr Daimler Puch.Podobno niezniszczalne.
Gosciu który zajmuje sie pandami 4x4 na codzien powiedział,ze nie było u niego jeszcze samochodu z uszkodzonym napedem.
Coraz bardziej jestem zdecydowany na to autko.  :P

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Listopad 2015, 06:43:55 »
Herbert to samo wczoraj oglądałem i miałem  do Ciebie  dryndać ale myślę co będę gitarę zawracam. Z tego programu też się  o tym dowiedziałem napęd praktycznie  nie zniszczalny części tanie śmiga po piachu że  hej - miodzio ino blacha ale Herbert  czy w kaczce jest mocniejsza? wątpię czyli  mamy to samo.

Online herbi

• Uzależniony od 2CV
    • Herbert
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Listopad 2015, 07:35:26 »
Czyli prawdę napisałem  :)
A tak na powaznie,to taka Panda 4x4 pierwszej generacji za pare lat stanie sie poszukiwanym autem jak Golf Country z tym ze golfów wyprodukowano chyba zdecydowanie mniej. Taka zwykła Panda, pozostnie tylko starym 'plastikiem" jako to sie dzieje z fiatem Uno ,chyba ze ma sie wersje Turbo.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Listopad 2015, 08:42:51 »
lub abarth  :)