Autor Wątek: Spotkania/zlot/bazar  (Przeczytany 706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
Spotkania/zlot/bazar
« dnia: 14 Październik 2015, 20:00:32 »
Panowie dziś dzięki Herbertowi wpadłem (spapugowałem) na pomysł, może był już przez Was ćwiczony albo z braku odzewu umrze szybciej jak wpadł mi do głowy. Ano ... zaczęło się od kłów które "zwineli" Herbertowi - rzucił hasłem kupię, ja na neta i heja (pomagamy/szukamy), wchodzę na Niemca i patrzę jaka cena za nówki i tak śmigając po tej stronie wpada info że dnia tego i tego w miejscowosći .. itd. itd. jest dzień francuski - będą sprzedawać spécialité de la maison ala france : jedzenie, picie śpiewy hulanki i kankanki, po prostu mała Francja a to wszystko sprzyja by zrobić spotkanie kaczek i mały bazar made in 2 cv. I tu... moje szare komórki myślą dlaczego nie u nas w PL coś takiego połączyć i przenieś do nas. Szukam cy są dni francuskie (Robert wiem lepsze są wieczory  >:D) w Polsce a że jestem ze stolicy  :'( to tu są robione co roku na Sakiej Kępie obok stadiony X - lecia na ul. Francuskiej i w parku skaryszewski dni kultury francuskiej - można powiedzieć M I O D Z I O. Fajnie by było coś takiego połączyć spotkanie, zlocik, mała sprzedaż bagażnikowa (lub na zamówienie kolega koledze); fajnie jak by to weszło w coroczne spotkania, termin jest dobry bo początek lipca to i (powinno być) cieplo, no pokazać/zaistnieć się można i stolice odwiedzić  ;D. I co wy o tym myślicie? pewnie napisałem że Warszawa po francusku z tu mieszkam no bo i gdzie miałem szukać, jakiej innej miejscowości, jeśli jest to można i we Fromborku. Na zachodzie takie spotkania danych marek robią cyklicznie rok w rok (nie oktober fest) i chyba fajnie jest. No chyba koledzy że starczą nam małe, intymne prawie rodzinne zlociki to to co napisałem można uznac jako szaleństwo szaleńca w czarnych okularach  8).

tu filmik https://www.youtube.com/watch?v=cZmWe_gyOHw&feature=youtu.be

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
Odp: Spotkania/zlot/bazar
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2015, 20:42:06 »
NASZ "francuski akcent" - też się na filmiku pojawił ...aż na sekundę  ;D

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 46
    • Robert
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Październik 2015, 20:48:51 »
Piotr, jeżdżę  tam co roku, ale w tym roku akurat nie byłem ...

Z filmu wygląda, że było duuuzo lepiej .

Jeszcze rok  temu na Francuskiej była choooojnia z grzybnią .

Jakiś dealer citroena, tłumy,    słabe żarcie .

Myślisz by się podłączyć na 14 lipca, czy kombinujesz cos indywidualnego? Wtedy zezwolenia etc. >:D

Do chambre du commerce   :) jak się odpowiednio wcześniej uderzy i coś sensownego zaproponuje - wiele moglibyśmy  zyskać. Na image ;)

Wydrukować na A0 prostą  historie 2cv.

Niech dadzą na to kasę ,albo sami drukują .

Postawić na stojakach,  tłumaczyć.

Dobrze byłoby coś z tego mieć . ;)

Ja chętnie zdejme błotniki maskę trójkąty drzwi dach  klapę bagażnika w 2 minuty.

Szał!

Wszystkiego śruby się odkrecaja. ...
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 27
    • Olek
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Październik 2015, 21:08:36 »
Kiedyś robiliśmy wystawę 2cv w Gdańsku w hipermarkecie. Samochody stały tydzień, a w dniu wystawy była prelekcja i konkursy. Wystawcy poprzebierani w stroje z epoki (bo był konkurs). Szczerze powiedziawszy to nie spodziewaliśmy się że tak to wyjdzie. Publiczności było tak dużo jakby coś dawali za darmo. Nawet Pani konsul była pod wrażeniem. Mimo, że minęło parę lat to nadal zaczepiają mnie ludzie i pytają czy ten samochód nie stał w galerii? Można by to połączyć ze zlotem czy jakimś spotkaniem.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Październik 2015, 21:19:11 »
Robert hasłem rzuciłem co na to  koledzy jakieś  zainteresowanie czy byliby chętni a jak tak to ilu?. I wtedy można uderzyć do organizatora Polsko francuskiej izby gospodarczej z pytaniem czy oni chcieli  by nas tam widzieć jak my byśmy chcieli się tam pokazać w grupie np. +/- 15 aut - jak tak to można się wpisać w przyszłość na stałe i taki weekend Mazowia Ente Tour Automobil (META) zrobić z jednodniowy lub pół dniowym pokazem na dniach francuskich. Jeśli nie ma chętnych to możemy w 2,5 osób incognito i po ptokach. Kuba co ty na to kiedyś taki pomysł Ci się spodobał.

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 46
    • Robert
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Październik 2015, 21:23:01 »
Gusto, wiem jak to by zadziałało. Tylko dzień w plecy, jak dobra  pogoda to luz,  jak leje to inaczej...

Elektorat nie ma zielonego pojęcia  o kaczkach :

Ja mam już opanowane ciekawostki dla elektoratu

Za każdym razem szok!

-  produkowano do  1990 !
- regulacja wysokości świateł z wnętrza fury !
- plastikowy zbiornik  !
- w ostatnich modelach hamulce tarczowe !
- alternator !
- wielkość bagażnika !
- łatwość demontażu elementów karoserii !
- wszystkie części do kupienia !
I wiele wiele innych...
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)