Autor Wątek: LATO 2016  (Przeczytany 1180 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
LATO 2016
« dnia: 19 Październik 2015, 18:39:08 »
Koledzy następny pomysł (może za wcześnie) rzutem na fora. Zlot na francuskie dni w stolicy zero odzewu to chyba se dupala nie zawracam   :'( Ale teaz znów szalony pomysł... (napiszcie kiedy macie mnie dosyć to przejdę na podglądacza) wiadomo do wakacji 2016 kawal czasu zobaczycie zleci. Co i raz ktos robi zlot a  co Wy na to by zrobić kaczowe wakacje np. na Mazurach lub nad morzem do wyboru/do przegłosowania - może byłby to mini/ogólnopolski zlot. Piszę teraz bo jak bybyło duuuuużo chętnych to można ustalić jakąś datę (tak jak np. Toruń), myślę nie o 1, 3 dniach czy łykendzie tylko tydzień i koniec lipca tak by załapało i odpowiadało jak najwiekszej ilości osób. Miejsce najlepiej takie by kto chce bierze namiot, przyczepę lub wynajmuje domek każdy płaci za siebie bez zobowiązań, za dnia kto chce to pływa, fruwa, jeżdzi na rowerze, śmiga łódką czy kajakiem grupowo, solo rodzinnie itp.  a wieczory też bez przymusu ale wszyscy obowiązkowo  ;D na grilu. Ktoś ma jakiś pomysł, propozycję jest chętny to kupą mości panowie - zrobić listę zadeklarowanych; wybrać miejsce, termin i lecimy. Tu linki mazurowe   http://mazury.info.pl/cezar/;  http://mazury.info.pl/starabasn/   lub ogółny  http://mazury.info.pl/noclegi.html
Podejmujecie rękawice. Jak tak to do końca roku trzeba coś uzgodnić by można było coś zamówić. Koledzy meterolodzy jak są to zamówią i gwarantują piękną pogodę. Jeśli nic nie wyjdzie to proszę ADM niech wyczyści  tego pomysła jak i francuckie dni w stolicy bo nie ma co na siłę.

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 63
    • Herbert
Odp: LATO 2016
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Październik 2015, 18:58:56 »
Tydzien na maurach  - podoba mi sie ten pomysł, tym bardziej ,ze nie wypalił nam Toruń.

Offline White_Duck

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 34
  • Nie mam czasu dla 2CV :(
    • Tomek
    • Kumak.eu
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Październik 2015, 19:07:00 »
Ja bardzo chętnie wybrałbym się latem na Mazury bo jeszcze nie miałem okazji zwiedzić tamtych rejonów Polski. Także ja jestem za, a jak przy okazji możemy się spotkać tam kaczkami, to tym badziej pomysł na plus. Termin, sposób spędzania czasu, noclegi itd. to jeszcze wszystko do ustalenia.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Styczeń 2016, 19:42:48 »
I co koledzy odgrzewam temat - jakieś mazury? 2016; wiem jest drynda a może z powrotem ktoś dołączy do innych chętnych co by zakoczowali  wcześniej.

Offline Marietta

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
    • Marietta
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Marzec 2016, 05:54:26 »
Czy nie posiadający 2CV (ale jego wielcy miłośnicy) także mogli by zajrzeć na zlot? :)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Marzec 2016, 06:33:40 »
Moim zdaniem tak bo cóż jest wart teatr bez widzą, chyba że impreza jest "zamknięta" - tylko dla członków zlotu. Tu jak widzisz w tym temacie nic się  nie dzieje ale poczytaj drynda i teraz będzie zlot w organizowany przez Poznań.

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Marzec 2016, 16:41:11 »
Ależ oczywiście!
Zwłaszcza, że ... dość często się zdarza, że auto odjeżdża ze zlotu - będąc własnością już kogoś innego, z kim na niego przyjechało ;)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
    • Piotr
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Maj 2016, 22:02:17 »
...eeeetam hamulce to małe piwo niech będzie nawet małe piwko
 ale synod chmielnych kaczek wśród kormoranów czy też sielawy to juz wyzwanie, tu trzeba sie przyłożyć koledzy jakies ognisko, kiełbaska, karkówka i golonka w piwie bez golonki, ta cudowna sielawa po prostu kulturoznastwo b(p)icia piany świeżo ważonej czy też pasteryzowanej czy nie czy też białowieskiej od pra, pra... najlepiej w butelce(bo od puszki to łeb nap..).
Dla tych zawiedzonych co nie chcą piany, inaczej  być wolą zauroczeni to i i ta golonka w piwie z golonką okraszona czyms z trójmiasta by się mogła i znaleźśc lub też cydr lubelski czy też księżycówka podkarpacka albo i ziemniaczana wielkopolska.
Koledzy pisał by i pisał ale tym się ani nie napije ani nie naje ani nie odpocznie. Ponawiam jakiś mini/maxi zlot bez zobowiązań - mój pomysł był mazury. No chyba, że syćkie śmigają na dlyndusię - w co wątpię. RUSZACIE DUPALE, MACIE CHĘĆ, CZY BĘDZIEMY SE PISAĆ i pisać i jakieś fotki czasem i pierdoły o nalepkach.
A tak sie spotkamy jakiś rock, drag and .....(może nasze panie) lub moczenie kija w Śniardwach  >:D
« Ostatnia zmiana: 23 Maj 2016, 22:05:36 wysłana przez petercvw »