Autor Wątek: pięciu ? sześciu ? .....ośmiu ??  (Przeczytany 1939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
Odp: pięciu ? sześciu ? .....ośmiu ??
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Lipiec 2016, 17:39:13 »
....może i tak Jacek ale kogo to...liczy się TU i TERAZ
a ile osób było na starym forum, nawet jeszcze i nowym a teraz GDZIE ONI SĄ co się stało bo przecież jeżdzą kaczkami, może innymi ciekawymi autkami i mogliby się dzielić/pochwalić swoimi uwagami.
A tu DU..A do potęgi N.
Ktoś im krzywdę tu zrobił?

Offline White_Duck

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 34
  • Nie mam czasu dla 2CV :(
    • Tomek
    • Kumak.eu
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Lipiec 2016, 00:38:39 »
Wiecie co jest moim zdaniem największym problemem? Rozrzut użytkowników. Dajmy na to tacy Golfiarze są wszędzie w ilościach hurtowych i nawet w małych miastach spotykają się pod Biedronkami,  gdzie się integrują, wymieniają doświadczeniami, polecają sobie zestawy do obniżania samochodów i jednocześnie maści na ból pleców oraz wymieniają porady jak pokonać próg zwalniający,  którego nie było na GPSie. Przy okazji się poznają, umawiają na piwo,  grillowanie i wspólne polerowanie rantów felg. I pod względem towarzyskim jest super i nie ważne j,  że to tylko stare Golfy. Ważne,  że dostają jeszcze jedną szansę na życie w rękach młodych ludzi a Ci mają swoją zajawkę.
A 2CVek nie ma nawet po jednej na powiat :D Według tej starej mapy dostępnej na forum to nawet nie ma ich we wszystkich województwach :D :D A w niektórych dobrze jak są dwie :D Śmiechu warte. Do tego nie każdy właściciel 2CV w ogóle istnieje w internecie podczas gdy młodzi posiadacze Golfów nie istnieją bez internetu.

Także jak ktoś ma 2CV i chce dobrej relacji z drugim człowiekiem opierającej się na posiadaniu samochodu to powinien poszukać lokalnych klubów zabytków jako takich albo jak ma szczęście mieszkać w odpowiednim miejscu, klubu samego Citroena lub przynajmniej samych Francuzów.
W ostateczności, musi zmienić samochód :P
W 2CVkową wielką, zintegrowaną rodzinę nie ma co wierzyć :P

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 46
    • Robert
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Lipiec 2016, 10:55:18 »
Też tak uważam, Tomek.

Nie ma co przeżywać, jest jak jest.

Forum jest kompletnie otwarte/ nie wszystkie są/, każdy może tu zajrzeć, wyczesać

/ jeśli UMI  :) :) :)  /informacje bez logowania.

Nie jestem zwolennikiem automatycznego wywalania "uśpionych" userów, co nam szkodzi,że są?

Rzeczywiście część posiadaczy jest w słusznym wieku  ;) i ma głęboko w doooopie internet.

Ja używam internetu do wykonywania "wolnego" zawodu ,inaczej się nie da.

Tak jest na forach w całej Europie, jestem tam zarejestrowany,średnia ilość postów na dzień to ...TRZY  :P

A użytkowników ponad 1500  :-*

Postawmy na jakość , nie na ilość. Jest nas ze dwadzieścia- trzydzieści  osób, ale na te co są, można -IMHO- liczyć.

Całe szczęście ,że nie dopadły mnie - na razie   ;)- większe problemy z kaczkami- jak się dba tak się ma. :)

Ale jak ja, czy ktoś Z TEJ GRUPY będzie miał problem lub będzie potrzebował pomocy, to ta grupa - o której pisałem wyżej - ma rzucić wszystko i po prostu pomóc, w miarę możliwości.

Ale - i tu następuje weryfikacja- nie KAŻDEMU TAKA POMOC SIĘ NALEŻY... :-[

Aktywnym forumowiczom, tak.

"Śpiochom" , nie...

Będę bronił tej tezy, bo:

NIE MA DOBREGO UCZYNKU BEZ KARY...

Jak się pojawi problem to pomagamy,jak nie ma problemu to się cieszymy. :) :) :)

Mnie to wystarczy...
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Lipiec 2016, 13:29:52 »
AMEN  ;D
.. i jo tyż łodpuszczam
to kiedy się spotykamy na smarowanie szyi w realu a nie na tym wirtualnym browarze  ;)

Offline richard

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Lipiec 2016, 01:31:47 »
Sami nie jesteście,ja wszystko czytam.

Offline kuba-s

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 19
« Odpowiedź #35 dnia: 17 Lipiec 2016, 19:46:21 »
Mimo wszytko jestem. A teraz to już chyba bęe nawet cazęściej, Pojechliśdie mi po ambicji.

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 27
    • Olek
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Lipiec 2016, 01:12:30 »
A już myślałem że zapomniałeś o nas ;)