Autor Wątek: Cewka Valeo za 114,70  (Przeczytany 555 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 46
    • Robert
Cewka Valeo za 114,70
« dnia: 13 Lipiec 2016, 16:01:29 »
Jak w temacie, polecam...

Mają w magazynie , nie na zamówienie.

Ta cewka jest naprawdę OK, jak wiecie olej transformatorowy w starych cewkach lubi uciec i są później problemy z rozruchem.

Kiedyś kupiłem w zimę z jakiejś wyprzedaży za stówkę, ale to se ne vrati ;)

Linka:

http://twojeczesci24.pl/item?marka=21&model=1661&typ=6506&group=100246&prod_id=245030.21
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Offline krejzo

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 11
    • Tosiek
Odp: Cewka Valeo za 114,70
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sierpień 2016, 22:27:26 »
Cewka Valeo zamontowana pod maskę, działa. Robercie- daję ,,łapkę" i dziękuję za info, sam bym nie znalazł tej firmowej cewki za naprawdę małą kasę. z przesyłką dałem 130zł.

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 46
    • Robert
Odp: Cewka Valeo za 114,70
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Sierpień 2016, 22:51:21 »
Tomek,
Dzięki za miłe słowa .
Trzeba się dzielić doświadczeniem i jeśli przy okazji da  się oszczędzić parę groszy ,to do tego wszystkich serdecznie namawiam.
Te cewki mają w Europie dobra opinię, zawsze znajdzie się jakiś malkontent np.w Niemczech, który z poziomu "nieświadomej niekompetencji" będzie marudził - cóż, życie...
Nie wymieniłem tych cewek zbyt wiele, ale na pewno już z 10, tyle pamiętam. Ten produkt Valeo nigdy nie zawiódł. Oni też mają wpadki , ale trzymają  jakość.
Pamiętam , że kiedyś  wyrzuciłem kumplowi kompletnie nową cewkę " no name" do kosza i namówiłem  na Valeo.
Zamontowlismy i kaczka jak nowa.Żebyś widział kumpla minę  jak ją  wywalałem  :)
Niech służy!
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)