Autor Wątek: zakup bazy i renowacja 2CV  (Przeczytany 379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubakuba

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
    • jakub
zakup bazy i renowacja 2CV
« dnia: 11 Grudzień 2016, 23:09:04 »
witam

poszukuje kontaktu do warsztatu/osoby która kompleksowo zajęła by się zakupem bazy i odrestaurowania 2CV , wraz z kilkoma udogodnieniami typu wspomaganie kierownicy, większa moc (auto dla seniora, mające zrealizować marzenie życia). Najlepiej w mazowieckim.
kto mógłby podjąć się zadania kompleksowo?

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
Odp: zakup bazy i renowacja 2CV
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudzień 2016, 09:21:35 »
Cześć Kuba, jeśli nie dostałeś na pw odpowiedzi, to
- tu masz ogłoszenia z forum http://2cvclub.pl/index.php?topic=89.0; nie jest dużo ale zawsz coś  :)
- a jak  chcesz kaczke w standardzie czyli bez mocniejszego silnika i wspomagania i na już (koledzy można wspomaganie założyć do 2cv?, silnik słyszałem - od visy) to ja mam zrobioną kaczkę od podstaw do sprzedania (choć silnik możesz zawsze zmienić a cevałkowy sprzedać) i to w mazowieckim - Warszawa, tu link o mnie  http://2cvclub.pl/index.php?topic=52.0, jesli masz pytania dzwoń
- i pytanie czy jesteś troszke zorientowany w kosztach, na forum temat renowacji/kosztów ciągle się przewija
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2016, 09:23:10 wysłana przez petercvw »

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 63
    • Herbert
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Grudzień 2016, 09:34:38 »
A o wspomaganiu w 2Cv zapomnij ,jest tam tak specyficzny układ kierowniczy ze nie da się ( wiem nie ma rzeczy nie do zrobienia ) w prosty i łatwy sposób zamontowania wspomagania nawet elektrycznego.
W 2cv kierownico"chodzi" na tyle lekko,ze żadne wspomaganie nie jest potrzebne.

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 27
    • Olek
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Grudzień 2016, 13:54:22 »
Gdzieś widziałem wspomaganie co się dokładało na przekładnie ale cena powaliła mnie z nóg i trzeba było ingerować w podłogę

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Grudzień 2016, 20:16:03 »
Witam.
Baz ..i to kilka, mam już kupionych.
Wystarczy obejrzeć, wybrać, określić zakres prac (albo budżet, w którym trzeba się zmieścić) ..i mogę zaczynać.
Referencjami dla mnie - wspomogą mnie koledzy, który już jeżdżą autami "spod moich rąk".
No i Płock - leży w mazowieckiem, jak najbardziej.
Zapraszam do odwiedzin