Autor Wątek: Światowy zlot 2017 Portugalia  (Przeczytany 853 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 10
    • Mirek
Odp: Światowy zlot 2017 Portugalia
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Sierpień 2017, 21:46:41 »
Zdjęcia bardzo ładne ale może kilka słów jak tam było. Rozwiej wątpliwości. Opisz czy ci się podobało.

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 36
    • Andrzej
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Sierpień 2017, 22:31:17 »
Tomku jak zawsze fotki super :) :) :). A jak wrażenia :P

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Sierpień 2017, 13:05:23 »
To ciekaw jestem czy wpisowe było takie same - obóz główny i zastępczy. Jeśli tak to kicha. Tomek z tego co czytam to gdyby nie "rezerwacja" miejscówki to też byś się  załapał tam gdzie Łukasz. W tym wypadku podział na lepsze i gorsze miejscówki/socjalne sprawy może wqrzyć.
Najważniejsze, że wszyscy polscy kaczersi  zajechali/wrócili szczęśliwi.
Zdanie każdy może mieć swoje na temat zlotu podobało się  czy nie (pamiętacie Toruń, było podobnie  :):( ale warunki dla wszystkich były równe).
WITAJ CHORWACJO  8)

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 22
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Sierpień 2017, 14:19:58 »
Widoki super i każdy chętnie by tam pojechał ale nie jest dobrze kiedy zaprasza sie gości i nie przygotuje sie dla nich miejsca oraz zaplecza np. sanitarnego. Kazdy organizator ma pełna swiadomosć ilu będzie gości [ sa wpłaty i do tego dolicza się około 10-20 procent dla aut bez przedpłat] -jezeli pomimo tych informacji trzyma sie założenia jakos tam będzie to wychodzą takie szopki jak w Portugalii i we Francji. Dobrzy  gospodarze to ci   którzy umieja to przewidzieć i sa na to przygotowani np Czech , Hiszpania , Polska . Osoby które były w Portugalii potwierdzaja nieprzygotowanie organizatora oraz jak wielu uczestników narzekało i pokazywało że w Toruniu to było OK.

Offline zloek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Sierpień 2017, 16:59:02 »
Negatywne:

- tak zapłaciłem tyle samo co ci na głównym kempingu, nawet pytaliśmy, czy możemy dostać zniżkę, Pan tylko zaśmiał się nam w twarz.
- zastępczy kemping: brak drzew, tylko zimna woda z baniaka jeden kran i stał przy wjeździe, toi toi fakt były czyste, tu też brakowało miejsca żeby się rozbić, znalazłem ostatnie miejsce przy krzakach gdzie ludzie srali i sikali. Był taki kurz bo auta jeździły obok namiotów, że przebywanie w namiocie było praktycznie niemożliwe za dnia. Ochrony praktycznie nie było i teren był nieogrodzony, każdy mógł wejść. Brak śmietnika. Gleba ze skały, dziwię się, że namiot nie odleciał:)

Pozytywne:

- Ładne miejsce, plaża, słońce, dobre jedzonko, dobra impreza, muza i piwo dobre, zawody i zabawy też dobre. Pierwszy raz widziałem kaczo cross i poczułem moc kaczki:)
- Blisko stolicy, dobry dostęp do autostrady, urocza okolica.

Wygarnąłem te negatywne bo wiadomo w dzisiejszych czasach tylko te negatywne się pamięta a ja byłem dosyć mocno zniesmaczony warunkami aczkolwiek jestem przyzwyczajony do trudnych warunków, no ale za taką kasę 130 EURO.........bolało.

No ale na pewno pojadę na następne zloty, mam nadzieję, że kaczką.