Autor Wątek: Zapowiedz ciekawej (jak sądzę) oferty  (Przeczytany 1237 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
Odp: Zapowiedz ciekawej (jak sądzę) oferty
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Marzec 2017, 22:09:10 »
Przez kilkanaście ostatnich dni- miałem straszliwy kocioł w pracy..  Dokańczaliśmy duży projekt (na duże unijne pieniądze), siedząc nad tym po kilkanaście godzin na dobę (a musiał by skończony do końca marca, ..czyli do dziś). A do Warszawy - najeździłem się w tym czasie więcej, niż przez poprzednie dwa lata.
Przez to - zawaliłem wiele swoich (znaczy - samochodowych) spraw. Nie tylko z garbusami. Z 2CV-kami również..

Za to wszystko - niniejszym przepraszam zarówno Ciebie, jak i kolegów od garbów, jak i wszystkich innych ludzi, którzy również mieli utrudniony kontakt ze mną. Od jutra zaczynam nadrabiać zaległości.

Garbusy zaś - już od dłuższego czasu nieaktualne.. (o czym - kilku najbardziej zapalonym chętnym napisałem mailami).
Moi zleceniodawcy tych transakcji - jednego postanowili zostawić sobie, a dwa pozostałe sprzedali sami, swoim znajomym.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Kwiecień 2017, 09:55:51 »
Herbert( a może i ktoś jeszcze) jeśli dalej Cię interesuje R 4 to wypłyneła - https://www.olx.pl/oferta/renault-r4-czesci-CID5-IDlAdeA.html#7bcfd267c9
 - ino brak dokumentów
- i camper tyż jest do sprzedania

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 63
    • Herbert
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Kwiecień 2017, 12:09:33 »
Piotr,interesuje mnie R4 ,ale tak jak i Ciebie wersja osobowa, nie furgon.Poza tym,ten brak dokumentów ,to duża przeszkoda.
W gliwickim Wydziale Komunikacji,nie da sie zarejestrowac auta bez wszystkich wymaganaych dokumentów,nawet na zółte tablice.  >:(