Autor Wątek: Oferta "z zapowiedzi" - pozycja PIERWSZA.  (Przeczytany 471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
Oferta "z zapowiedzi" - pozycja PIERWSZA.
« dnia: 19 Marzec 2017, 13:47:06 »
Czołem!
Zgodnie z wczorajszą obietnicą (złożoną tutaj: http://2cvclub.pl/index.php?topic=675.msg7393;topicseen#msg7393 )
przedstawiam PIERWSZE auto:

CZERWONY Citroen 2CV-  zarejestrowany, ubezpieczony, z aktualną polisą. Sprawny 100 %. Wsiadać, odjeżdżać "na kołach" . Rocznik 85.
(tak te auto zapowiedziałem)

W załącznikach zdjęcia. Kto wie na co patrzeć - nie będzie pytał o nic więcej  ;)

Moje krótkie podsumowanie:
- AUTO GODNE POLECENIA,
- faktycznie -  można przyjechać np. pociągiem  >:D i śmiało i bez obaw wracać "na kołach",
- tym bardziej, że te koła (a dokładniej - OPONY) - to NÓWKI! (nooo, może nie ubiegłoroczne, ale i tak świeżutkie. Nie spojrzałem na napisy na nich, ..zresztą.. i tak nie umiem odczytywać z nich rocznika..) Przepiękny, głęboki bieżnik. Guma w doskonałym stanie - czarna, "mięsista", bez żadnych pęknięć ani nawet rysek.
- zdrowa rama. Oryginalna, fabryczna. Nigdy nie naprawiana, ..bo nie było potrzeby :)
- podłoga w bardzo dobrym stanie. Raz już naprawiana (fotka), ale bardzo przyzwoicie,
  (i wedle mojej oceny - to JEDYNA naprawa blacharska, jaką to auto miało)
- żadnych widocznych ognisk korozji - nigdzie! Zdrowo w bagażniku, zdrowe "ogony" itd.
("najpoważniejszy", a w zasadzie JEDYNY problem blacharski - to ten "załamany" próg. Najprawdopodobniej - po idiotycznie podstawionym NIE KACZYM podnośniku, najprawdopodobniej hydraulicznym - który zamiast dźwignąć auto, to wgiął...)
- zdrowy lakier. Trochę widoczne wyblaknięcia, ale doskonale odzyskają kolor po wosku koloryzującym. Wiem, bo ćwiczyłem już takie, nawet gorsze)
(no i drobny problem - niewielkie rozdarcie dachu, też widoczne na fotce którejś)
- tapicerka bez żadnych uszkodzeń, czyściutka.
- oryginalne gumowe dywaniki, dodatkowy przedni dywanik welurowy,
- ...WSZYSTKO zresztą - oryginalne !
- i ŻADNYCH braków.
- TOTALNIE WSZYSTKO działa (nawet wskaźnik poziomu paliwa!)
   (pół zbiornika benzyny - "w promocji") ;) ;D
- licznik pokazuje przejechane 68 tys. km i mocno podejrzewam, że to PRAWDZIWE wskazanie,
- bo silnik pracuje równiutko, cichutko i MA PAŁER (!)  :) (przejechałem się, wiem co mówię!),
- sprowadzona do Polski w roku 2014 (wydana Karta Pojazdu)

Powtórzę raz jeszcze:
- polisa aktualna do 9.12.2017,
- przegląd - do 20 marca 2018 (jutro mu zrobię, bo "wyszedł")

Cena:
- "wywoławcza" - 14 tys. zł.
- "do oddania" - ... za trochę mniej, żeby Kupujący miał przyjemność, że coś utargował ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Marzec 2017, 14:14:04 wysłana przez hurtownia2cv »

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
Odp: Oferta "z zapowiedzi" - pozycja PIERWSZA.
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Marzec 2017, 13:51:27 »
I dalsze fotki, bo da się załączyć tylko 10 do posta:

Offline marekclub

• Dyskutant
  • Reputacja: 5
    • Marek
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Kwiecień 2017, 22:52:42 »
Cześć . Czy oferta aktualna? Jeśli tak to poproszę jakiś kontakt do sprzedającego.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Kwiecień 2017, 23:12:28 »
Jeszcze nie dawno było na portalach olx/allegro za ok. 14 tysi ale nie widać. Nie  wiem  czy sprzedana czy wygasło ogłoszenie. Marek a co szukasz?  do roboty czy od razu  do jazdy. ....jaka kaska  8) - to jest wyznacznik  :(.

Offline marekclub

• Dyskutant
    • Marek
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Kwiecień 2017, 23:34:50 »
Chciałbym coś sprawnego co by w lato nad jeziorko z żonką pojechać.A od jesieni zacząć dłubać na poważnie.Cena do 15 tyś. choć wszystko zależy od stanu.Ta z wejcherowa byłaby fajna bo blisko no i opis człowieka który się zna na rzeczy jest bezcenny

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Kwiecień 2017, 07:20:20 »
Ta z Wejherowa to ma numery tylko bo stacjonuje pod Warszawą - Wawer.  A opisywał Jacek który pomagał rodzinie kolegi przy sprzedaży (może wie coś więcej ) . Myślę że  jak podałeś cenę to ...może ktoś się  z forum odezwie. Plus  (moim zdaniem ) że zacząłeś kupno autka od forum a nie kupiłeś i potem -forum i koledzy coś jest nie tak, pomóżcie. A tak  się zdarzało. To kto co ma do zaoferowania pisać i może pomożecie spełnić Markowi marzenia.
A może wątek przenieść do "powitania" Marka zanim coś kupi  i założy nowy.

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Kwiecień 2017, 15:37:19 »
Ogłoszenie "przeskoczyło" do "archiwalnych", ale nie wiem - czy dlatego że auto się sprzedało, czy po prostu skończył się czas jego zamieszczenia.
Jeśli nie sprzedane - powtórzę raz jeszcze:
- auto BARDZO warte zainteresowania! Dawno nie jeździłem kaczką, która by była w tak doskonałym (a fabrycznym) stanie ! :)
(oczywiście mówię o tym przedziale pieniędzy, pomijam auta za 25, 30, ...czy 50 tys. zł)
- i co bardzo ważne: 100 % sprawne technicznie, z ważnym ubezpieczeniem i aktualnym przeglądem. Możesz jechać (choćby i pociągiem), wsiadać i absolutnie bez strachu - wracać nim do domu. Ja bynajmniej (po tym co widziałem) bym tak zrobił! :)
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień 2017, 15:55:22 wysłana przez hurtownia2cv »

Offline marekclub

• Dyskutant
    • Marek
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Kwiecień 2017, 20:12:17 »
Ogłoszenie "przeskoczyło" do "archiwalnych", ale nie wiem - czy dlatego że auto się sprzedało, czy po prostu skończył się czas jego zamieszczenia.
Jeśli nie sprzedane - powtórzę raz jeszcze:
- auto BARDZO warte zainteresowania! Dawno nie jeździłem kaczką, która by była w tak doskonałym (a fabrycznym) stanie ! :)
(oczywiście mówię o tym przedziale pieniędzy, pomijam auta za 25, 30, ...czy 50 tys. zł)
- i co bardzo ważne: 100 % sprawne technicznie, z ważnym ubezpieczeniem i aktualnym przeglądem. Możesz jechać (choćby i pociągiem), wsiadać i absolutnie bez strachu - wracać nim do domu. Ja bynajmniej (po tym co widziałem) bym tak zrobił! :)
Właśnie tym autem jestem zainteresowany jak narazie.Jęśli ktoś coś wie to proszę namiar na to auto. mój numer 501593598 ( jak nie odbieram to sms) z góry dzięki