Autor Wątek: noclegi Toruń  (Przeczytany 259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 77aren

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
    • Jarek
    • http://www.nowoczesnylasergdansk.pl/
noclegi Toruń
« dnia: 11 Kwiecień 2017, 11:32:33 »
Planuje na drugą połowę sierpnia wypadzik do Torunia...jest ktoś może stamtąd? Poszukuję namiaru na jakiś nocleg, niedrogi, ale wygodny. Będę wdzięczna za pomoc:). Swoją drogą można zrobić topic o noclegowniach , w koncu jest sezon

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 36
    • Andrzej
Odp: noclegi Toruń
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2017, 12:38:29 »
Sooooorry , ale rejestrujesz się dzisiaj, bez przedstawienia się, bez powitania :(. Piszesz jako kobieta a rejestrujesz się jako facet o imieniu Jarek ???????
Czy aby na właściwe forum się zarejestrowałeś ( -aś) >:(

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 27
    • Olek
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2017, 13:31:33 »
Zapraszam najpierw do działu powitan!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwiecień 2017, 16:06:28 »
Witaj Jarosław, myślę że jeśli chodzi o nocleg w Toruniu to najlepiej w domu pielgrzyma albo w uzdrowisko geotermalnym, można odpocząć, wyciszyć się, pochlupać w ciepłej wodzie wracasz jak nowo narodzony. A chcesz jechać kaczką czy z kaczuszką a może czymś innym - masz jakieś fajne autko, pochwal się  popatrzymy z przyjemnością co tam skrywasz.
No chyba, że naprawdę pomyliłeś forum i se jajka wielkanocne robisz. Miłego odpoczynku.

Offline Angelika

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
    • Angelika
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Październik 2017, 15:51:50 »
a myśleliście o noclegu w Krakowie? Ja ostatnio szukałam wraz z mężem luksusowe mieszkania kraków i udało nam się znaleźc ciekawą ofertę takiego apartamentu na ul. Sarego. Mieszkanie jest przytulne, przestrzenne a okolica spokojna. Jak chcecie zamieszkać w Krakowie to zdecydowanie szukajcie w tych okolicach.