Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kaj

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
    • Kajetan
Powitanie
« dnia: 15 Kwiecień 2017, 14:30:34 »
Witam,

jestem z Wrocławia. Moja mama była kiedyś szczęśliwą posiadaczką zielono-żółtej kaczuszki. Niestety dobrych kilkanaście lat temu w trakcie powrotu z nad morza auto uległo samozapłonowi w przegrodzie silnika, pożaru nie udało się ugasić i samochód doszczętnie spłonął. Wiem, że później jakiś miłośnik odkupił ramę auta i mam nadzieję, że udało mu się wyremontować auto i teraz gdzieś śmiga po drogach dając użytkownikom dużo radości.
Jakiś czas temu robiłem porządki i odnalazłem trochę części w różnym stanie, które nam pozostały, gdy tato remontował auto.
Nam niestety już się nie przydadzą ale może Wam, innym użytkownikom pomogą w odnawianiu swoich kaczuszek.

Pozdrawiam
Kajetan

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 63
    • Herbert
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2017, 14:47:19 »
Witaj Kajetan.
Wielka szkoda ,ze autko spłoneło,może jednak jak piszesz jakaś jego część nadal jeździ.
Na części z pewnościa znajdą się chętni,musisz tylko napisac co masz,a najlepiej zamieśc zdjecia.

Offline Kaj

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
    • Kajetan
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwiecień 2017, 15:05:12 »
Zazdroszczę bo to fantastyczne auto i może kiedyś jeszcze będzie szansa i możliwości kupić jakieś cudo :)
Wrzuciłem do wątku na sprzedaż to co nam zostało.

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Kwiecień 2017, 15:58:50 »
Cześć  Kaj.
Sam nie wiem - czego Ci (Wam) życzyć:
- czy żeby auto "się nie odnalazło" i pozostało w Waszych wspomnieniach, wspomnieniach SZCZĘŚLIWYCH jego posiadaczy,
- czy żeby "odnalazło się"... ale czy wtedy serce nie będzie bolało - że teraz USZCZĘŚLIWIA ... kogoś INNEGO..

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 46
    • Robert
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Kwiecień 2017, 17:57:54 »
Cześć Kajetan,  witaj na Forum...
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)