Autor Wątek: Witam serdecznie.  (Przeczytany 566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
Odp: Witam serdecznie.
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Czerwiec 2017, 13:06:44 »
Herbert MY to wiemy a reszta jak nie wie to się  dowie.
A zera w moim przypadku na pewno trza dodać a u innych może być taniej. Wolność i demokracja. >:D

Offline simtek

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 0
    • Tomasz
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Czerwiec 2017, 14:27:21 »
No wiec Panowie auto zostało zakupione.  Powiem tak:
1. Samochod faktycznie zostal calkowicie odnowiony.
2. lakier posiada jakies tam defekty, sa to jednak bardzo drobne rzeczy, wynikajace ze sposobu wykonania 2CV:-) Pierwszy raz widziałem samochód, w ktorym maska wygina sie jak kartka papieru  ;) Tylna klapa od bagaznika to tez ciekawy wynalazek :-)
3. Silnika nie byl remontowany chodzi równo nie posiada elekronicznego zpłonu( mysle ,ze trzeba bedzie sie pozbyc mloteczka i kowadelka w przyszlosci:-)) Opony raczej do wymiany. Cisnienie konca suwu sprezania wyszlo 8,5 czyli moim zdaniem akceptowalne. Najwazniejsze , ze w kazdym garze to samo. lekko zapocony- nie byl picowany do sprzedazy...Jest chlodnica oleju.Dach w bardzo dobrym stanie- nowy.
4. Podwozie zabezpieczone dosc dobrze ale zrobie to rowniez we własnym zakresie.
5. Rdzy brak , lekko pocacy sie lewy tylny amortyzator.
6. Nie podobal mi sie tlumik prysniety srebrną farba żarowa,moim zdaniem powinien byc czarny...:-)
7. Przedni zderzak widac, ze juz troche przeszedł i był juz kilkanaście razy naprawiany. Nie chodzi mi o wgnioty a o usuwanie rdzy i wspawanie kolejnych odcinkow blachy.
8. Szpachli w kilogramach nie ma. czujnik lakieru w normie. Blotniki tylne byly wymieniane.
9 . Felgi w dobrym stanie , chyba po piaskowaniu czego nie mozna powiedziec o kole zapasowym robionym raczej " na wczoraj'...
10. Nie dziala wskaznik paliwa.
11. Wnetrze czyste i nie smierdzalo wilgocia.

Ogolnie stan oceniam na 4.

Uwazam ,ze po zainwestowaniu okolo 10000 zrobilbym z niego cacko na 6+:-)

Wlasciciel... To nie byl raczej milosnik Citroena 2CV a człowiek lubiący klasyczne auta.  Sprawial wrażenie ,ze robi laske sprzedajac ten samochod...(moze mial racje ;))))))) Mi to nie przeszkadzalo aczkolwiek przy moich uwagach na poczatku widac bylo ,ze sie zlosci.... Zapraszal takze do kupowania Cytrynki za 50000 tys. Wszystkie uwagi ,ktore napisalem zachowalem dla siebie... Bo faktycznie dobrze to wygladalo.... katowalismy jego okolo 2,5 godziny wiec moze faktycznie mog miec juz maksa:-)

Pan robil wszystko sam a teraz odnawia Triumpha Spitfire....

To chyba tyle... Wiecie co to faktycznie jest specyficzny pojazd:-)))) Jak tak sobie pomysle to nawet chcialbym miec takiego dla siebie:-))))) Mozna faktycznie go pokochac:-)

no i najważniejsze... DZIEKUJE WAM ZA POMOC!!!!
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2017, 14:44:27 wysłana przez simtek »

Offline simtek

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 0
    • Tomasz
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Czerwiec 2017, 14:55:11 »
Aj kurcze jeszcze jedno pytanie...  Tak sobie mysle ,ze felga nie ma centralnego otworu.czy ktos sie orientuje czy  Warszawie ma ktos wywazarke do takich kol? Kiedys hoffman takie robil, przykrecalo sie kolo otworami na sruby....     

p.s. nie jestem z Warszawy a z Gorzowa....

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Czerwiec 2017, 18:35:27 »
Jedni wyważają  inni nie. W Jabłonnie koło Legionowa ma.
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2017, 21:11:18 wysłana przez petercvw »

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 27
    • Olek
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Czerwiec 2017, 19:44:18 »
Zapraszam do Gdańska. Mam przystawkę.