Autor Wątek: Wrzosowy Wrzesień we Wrześni W dniach 23-24 września 2017  (Przeczytany 116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 22
Jako jeden z organizatorów rajdu citroena kończącego sezon 2017 chciałbym zaprosić posiadaczy kaczek  do Wrześni na cykliczną imprezę na której niemal co roku spotyka się od 20-30 rodzin kaczych . Rajd organizowany jest przez Citroen Klub Poznań [grupa Września] i więcej informacji znajdziecie na stronie klubu w zakładce rajdy i zloty.Wiem że kilku uczestników forum wybiera się na zlot we Wrześni ale może  jeszcze ktoś miałby ochotę spotkać się w realu  i przy ognisku pobajać o tegorocznych wyprawach.  Koszt uczestnictwa w kwocie 165,-zł ( dzieci 85,-zł) obejmuje między innymi: posiłek na trasie, kolację w sobotę, nocleg w standardzie trzygwiazdkowym, śniadanie w niedzielę. Istnieje możliwość noclegu w pokojach z łóżkami piętrowymi wówczas koszt uczestnictwa wynosi 135,-zł ( dzieci 65,-zł), można też przyjechać w piątek. .Trasa rajdu obejmuje miejsca które jeszcze nie były eksploatowane na poprzednich rajdach i przebiega bocznymi drogami na odcinku około 50 km. Jest to oczywiście rajd rodzinny gdzie zadania i zabawy będą dla dorosłych i dla dzieci, więcej informacji 602899998

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 27
    • Olek
Odp: Wrzosowy Wrzesień we Wrześni W dniach 23-24 września 2017
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Wrzesień 2017, 20:59:26 »
Byłem w tym roku na rozpoczęciu sezonu i naprawdę polecam. Nie spodziewałem się, że będzie taka fajna atmosfera. Niestety obowiązki służbowe nie pozwalają mi pojechać na zakończenie. Postaram się w przyszłym roku odwiedzić Was bo naprawę była świetna zabawa. Gorąco polecam!