Autor Wątek: Sprzęt audio/głośniki  (Przeczytany 92 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
Sprzęt audio/głośniki
« dnia: 18 Wrzesień 2017, 11:55:10 »
Koledzy może coś doradzicie (lepiej i życzliwiej jak w sklepie).
Ano zamierzam uzbroić kibla w muzykę. Radio mam LG lcs 520 o mocy wyjściowej 4x 53 W ale zastanawiam się cały czas nad jakimiś głośnikami? - tylko jakimi/firma ...itd. Chcę je zabudować w jakieś osb, obklejone wykładziną by ładniej wyglądało. Dwa z przodu na wysokości łydek i dwa z tyłu za tylnymi siedzeniami (lub jeszcze dwa pod tylnym siedziskiem).
Czy kupić jakiś zestaw głośników (https://autoradiohifi.com.pl/pr,1772,autotek-a62w,shop,car-audio,glosniki,autotek.html), czy skompletować?
może właśnie w tym sklepie - https://autoradiohifi.com.pl/
a może beprzewodowy głośnik np. jbl, można go zawsze położyć w aucie gdzie chcesz, zabrać  ze sobą i wykorzystać w domu/biwaku... - ktos go próbował w aucie?
Moje oczekiwania by w kiblu fajnie grało.
Ktoś, coś...ma jakieś propozycje.....
« Ostatnia zmiana: 18 Wrzesień 2017, 22:07:49 wysłana przez petercvw »

Online herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 63
    • Herbert
Odp: Sprzęt audio/głośniki
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Wrzesień 2017, 07:55:31 »
Piotr wszystko zależy od tego ile kasy chcesz wydac i czy jesteś audiofilem czy tylko lubisz słuchac dobrej muzyki na przyzwoitym poziomie.
Ten zestaw wydaje sie fajny,głosnik nisko-sredniotonowy i głosnik wysokotonowy sterowane przez zwrotnice.Powinno to dobrze grac. Twoje autko nie bedzie jakos specianie wyciszone  wiec o super dzwieku zapomnij ,ale jak napisałęś  chcesz umiescic głosniki w przednich drzwiach,to dobry pomysł z tym ,ze głosniki wysokotonowe muszą byc umieszczone dosyc wysoko. Z tyłu na półce moga byc obok siebie.
Jesli chcesz słyszec fajne basy,to proponowałby Ci pod siedzeniem albo gdzie tam masz miejsce  subwoofer aktywny,czyli ze swoim wzmacniaczem,wtedy bas masz naprawde dobry.