Autor Wątek: Ali-express  (Przeczytany 152 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba-s

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 19
Ali-express
« dnia: 20 Wrzesień 2017, 03:28:16 »
Znacie już sklep który sciąga nam rzeczy z chin przez internet?

Z głupia frant wpisałem 2Cv aby zobaczyć czy w chinach produkują coś do kaczki, co można sciągnąć

Jest.

Nowy gaźnik chiński do kaczki
za 169 doilarów

https://tinyurl.com/y7u4ry28

Warto więc szykować zrzutę, na nowe gaźniki, jak kto cxhce, i hurtowo przywoizić.

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 63
    • Herbert
Odp: Ali-express
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Wrzesień 2017, 07:34:56 »
Ja bym tam sceptycznie podchodził do takich chinskich zamienników.
Kupiłem nowy chiński gaźnik do WSK-125.Taka tandeta ,ze głowa boli,nie dało sie nic ustawić.Kupiłem drugi używany polski i z dwóch udało sie poskładac jeden sprawny,na tym chodzi motor normalnie.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Wrzesień 2017, 09:02:41 »
Herbert ale to oryginał - bo tylko w Chinach są produkowane  orginalne części ......do chińskich aut  ;).
Szczerze mam podobne zdanie co Herbert. Kup używany i go zregeneruj lub nowy z cv sklepu. Fakt trochę więcej kasuli ale co to jest przy odbudowie. A gaźnik toć to składową część serca cytryny. Ale wolność Tomku. .. każdy zrobi co chce.
Kuba a co do zrzuty to nie raz były akcje a udział był jaki był i wątpię w kolejkę do zapisów.
Chwała tobie że masz rękę na pulsie.

Offline kuba-s

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 19
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Wrzesień 2017, 22:16:03 »
Kto wie, może niedługo wrócę z nowym nabytkiem

Offline pawel.d

• Dyskutant
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Wrzesień 2017, 22:41:34 »
Jakość produktów z Chin jest bardzo różna i nie można generalizować , że zła. Jezeli coś kosztuje małe pieniądze raczej będzie kiepskie, ale jeżeli jest droższe powinno być dobre i tak raczej jest. W końcu prawie wszysyko dzisiaj wyprodukowane jest u żółtych ludzi, a inni zaopatrują te produkty markowymi etykietami  gwarantując markową jakość. Odnośnie gaźników wcale nie muza być złe.  W mniejszych pojemnościach silników 25-250cm3 stanowią większość montowanych nawet fabrycznie gaźników i działają ,dają sie normalnie regulować. Zdażają się tak wierne kopie oryginałów ,że są sprzedawane jako produkty markowe i tak też działają. Także nie zdziwił bym sie gdyby gaźnik do kaczki był OK. Naturalnie ,że przed montażem gaźnika należy go przejrzeć (paprochy po produkcyjne ,nie zawsze dokręcone dysze itp.) ;)

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Wrzesień 2017, 07:01:59 »
To może ktoś zaryzykuje i powie/napisze ze kupił .
Ja świadomie bym tego gażnik nie kupił.

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 10
    • Mirek
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Wrzesień 2017, 19:23:20 »
Nie chciałbym się wymądrzać ale dużo części które sprowadzam w sklepie 2cv jest pochodzenia skośnego. Nie wszystkie są jednak ''chińskie '' choć tam są produkowane. Problem jednak leży wg mnie w cenie dostawy no i w razie czego reklamacji. Odesłać go do Chin to nie będzie mało kosztować a zwrot pieniędzy to już chyba marzenie.-no chyba ,że mówicie po chińsku. Nie wiem czy angielski znają . U mnie w sklepie jak i w innych hurtowniach  jest możliwość zwrotu towaru jak i reklamacji -tego wymaga ode mnie nawet prawo- a tam ?????. A jak ci przyślą coś innego albo nic (bo w transporcie utonęło) to co zrobić?????