Autor Wątek: 2CV6 CLUB 1986  (Przeczytany 698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 36
    • Andrzej
Odp: 2CV6 CLUB 1986
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Wrzesień 2017, 10:35:59 »
Jacku też piszę się na 1 sztukę :)  Mirku a co do tych punktów to Jacek pier... >:D  Za każdy punkt jest flaszka >:D ;D >:D ;D

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 10
    • Mirek
« Odpowiedź #31 dnia: 28 Wrzesień 2017, 13:42:36 »
Nie za bardzo teraz wiem kto komu . Ten co daje punkty stawia czy ten co otrzymuje. Pytam się bo nie chce zaliczyć wpadki.

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Wrzesień 2017, 15:09:03 »
Jak we wojsku ze salutowaniem:
- niższy wyższemu...   >:D

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
    • Mirek
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Październik 2017, 14:12:13 »
A ile ci Bozia wzrostu dała. Tylko nie przeginaj liczymy na bosaka i bez nakrycia głowy. Włos nastroszony,irokez czy na skina też się nie liczy.

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
    • Mirek
« Odpowiedź #34 dnia: 02 Październik 2017, 14:25:34 »
Mam te pokrętełka koszt za sztukę to 15 zł . Dostępne prywatnie. Kto chce proszę pisać sms z danymi do wysyłki +wysyłka ma się rozumieć (25zł). Możecie się jakoś skrzyknąć i raz wyślę. (Koszt pokrętełka to 13 zł+ koszty organizacyjne=do równego rachunku 15 zł)
« Ostatnia zmiana: 02 Październik 2017, 14:28:33 wysłana przez cvkowiec »

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
« Odpowiedź #35 dnia: 02 Październik 2017, 18:28:28 »
Brawo Ty! :)
Ja swoje zamówione DWADZIEŚCIA SZTUK odbieram pojutrze.
...mam nadzieję, że ci, którzy U MNIE się na nie "zaklepali" - nie wycofają się teraz z deklaracji ?
Bo na cholerę mi ich AŻ DWADZIEŚCIA ?

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #36 dnia: 02 Październik 2017, 18:51:52 »
Wisior, brandzoletka >:D. Sprzedasz na zlocie jak ja nalepki, którymi tapetuję  >:D.
Forumowicze Jacek dotrzymują słowa. :) będzie dobrze.

Online Przem@s

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 1
    • Przemas
« Odpowiedź #37 dnia: 02 Październik 2017, 22:00:17 »
Tak, żeby nie uciekać od tematu,
są postępy, ... ale powody do radości niespecjalnie są
« Ostatnia zmiana: 02 Październik 2017, 22:02:47 wysłana przez Przem@s »

Online Przem@s

• Bywalec
  • **
    • Przemas
« Odpowiedź #38 dnia: 02 Październik 2017, 22:06:06 »
Potrzebuję podpowiedzi jak zdemontować pompę hamulcową. Przewody odkręcone, pedały "rozpięte", płyn spuszczony, obie śruby M9 wykręcone, a nie mogę rozdzielić jej od pedałów. Czego nie widzę?

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
    • Jacek
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Październik 2017, 22:34:15 »
Potrzebuję podpowiedzi jak zdemontować pompę hamulcową. Przewody odkręcone, pedały "rozpięte", płyn spuszczony, obie śruby M9 wykręcone, a nie mogę rozdzielić jej od pedałów. Czego nie widzę?
I nie rozdzielisz, dopóki nie wyciągniesz całego "zestawu" (pompa + pedały) DO WEWNĄTRZ samochodu.
A to z kolei - nie uda Ci się, dopóki nie odepniesz zbiorniczka od pompy.
OSTROŻNIE! Wiekowe zbiorniczki potrafią się przy tym ukruszyć. Łamie się jeden (przynajmniej jeden..) z króćców, którymi siedzi w gumkach (będących swoistą "redukcją") w pompie. A wtedy - zbiorniczek możesz wyrzucić.
Ja podważam szerokim dłutem - raz przy jednym króćcu, raz przy drugim ..i jakoś wychodzi :)
Mirek ma u siebie w sklepie nowe takie gumki. Warto zamówić, bo wyjęte - zwykle ciekną po ponownym włożeniu

Online Przem@s

• Bywalec
  • **
    • Przemas
« Odpowiedź #40 dnia: 02 Październik 2017, 22:38:55 »
I nie rozdzielisz, dopóki nie wyciągniesz całego "zestawu" (pompa + pedały) DO WEWNĄTRZ samochodu.
A to z kolei - nie uda Ci się, dopóki nie odepniesz zbiorniczka od pompy.
OSTROŻNIE! Wiekowe zbiorniczki potrafią się przy tym ukruszyć. Łamie się jeden (przynajmniej jeden..) z króćców, którymi siedzi w gumkach (będących swoistą "redukcją") w pompie. A wtedy - zbiorniczek możesz wyrzucić.
Ja podważam szerokim dłutem - raz przy jednym króćcu, raz przy drugim ..i jakoś wychodzi :)
Mirek ma u siebie w sklepie nowe takie gumki. Warto zamówić, bo wyjęte - zwykle ciekną po ponownym włożeniu
Wieeeelkie dzięki, rewanżuję się punktem.

Offline ural

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 20
    • Paweł & Iza
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Październik 2017, 23:02:42 »
Ja Ci sprzedam bardzo dobrą radę jaką otrzymałem od Łukasza ZLOLKA- rób systematycznie etapami, jak jesteś przy tylnym nadkolu, to go rób aż skończysz i bierz się za następny element. Nie skacz po całym samochodzie, bo Cię temat przerośnie i się szybko zniechęcisz - nie będziesz wiedział w co ręce wsadzić. Roboty jest, ale jak w każdej kaczce, tylko masz większe dziury, ale robota identyczna jak przy małych. Powodzenia.
Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić.

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 36
    • Andrzej
« Odpowiedź #42 dnia: 03 Październik 2017, 09:32:35 »
Ural ma rację  :) działaj systematycznie, no chyba, że nie robisz sam i budę przygotowujesz dla kogoś innego do roboty, to wtedy musisz ją ogołocić ze wszystkiego

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
    • Mirek
« Odpowiedź #43 dnia: 03 Październik 2017, 10:35:54 »
Ja proponuję przed rozbieraniem i rozcinaniem pomierzyć i pozapisywać  wszystkie wymiary przekątnych słupków wnęk drzwiowych itd. Jak porozcinasz to potem nie połapiesz wymiarów. Rób to bardzo dokładnie. Przed malowaniem wszystko poskładaj i jeszcze raz sprawdź czy jest OK. Możesz również podspawać wewnątrz szkielet aby ci się te wymiary nie poprzesuwały.
« Ostatnia zmiana: 03 Październik 2017, 10:43:20 wysłana przez cvkowiec »