Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 27
    • Olek
Odp: Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Październik 2017, 21:28:35 »
A może warto zakopać topór wojenny i razem spotkać się na zlocie?

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Październik 2017, 22:25:40 »
Olo! Ale nikt absolutnie nie mówi o żadnym toporze, a już zwłaszcza - wojennym! :)
Osobiście darzę Sławka koleżeńską sympatią ..i mam nadzieję, że z wzajemnością.
...Tylko jakoś tak się po prostu poukładało - że jedni są bardziej jeżdżący niż piszący ..a inni - mniej jeżdżący a piszący bardziej (do tych drugich - i ja się ostatnio zaliczam, niestety.. Jak pisałem w innym poście - SWOJĄ kaczką nie przejechałem w tym sezonie ani jednego kilometra... nad czym ubolewam, niestety...).
Wspólny zlot - planowany jest... od lat co najmniej kilku/nastu/ i wierzę gorąco, że wreszcie się uda.
Bo ostatni, na którym spotkałem się ze Sławkiem, to był.... (pomóż, Sławku, mojej pamięci?) ...Golub - Dobrzyń, jakiś... 2010 chyba ?

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 22
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Październik 2017, 12:20:17 »
Wiecie co najbardziej wkurza człowieka -to że jak gdzieś się zjawi w waszych okolicach jedna kaczka to trwa nieustanny zachwyt do tygodnia , jak macie jakieś plany - bijecie piane przez miesiac , im bliżej spotkania burza cichnie i kończy się bardzo często klapą [można to wyliczać] , natomiast jeżeli jest organizowany zlot na który przyjedzie 20-30 kaczek świadomie to ignorujecie [zawiść czy zazdrość - moze wyjaśnicie] . Pisać może każdy na forum - drażni tylko podejście do niektórych spraw.Tak to było świadome wsadzenie kija w mrowisko, a jakie wy macie topory to ja już nie wiem.

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
    • Olek
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Październik 2017, 18:19:22 »
Sławek nie denerwuj się. Byłem na Waszym zlocie i bardzo miło zostałem przyjęty. Uważam że był to jeden z lepszych zlotów na którym byłem. Nie jeden organizator mógłby brać z Was przykład. Jeżeli w przyszłym roku będę mógł sobie pozwolić na weekendowy wyjazd to przyjadę do Was na zlot. Od dłuższego czasu rozmawiam z forumowiczami prywatnie o próbuje namówić chociaż na odwiedziny Was większą grupą, a spełnieniem marzeń byłby ogólnopolski zlot 2cv.

Offline Pionier

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 23
    • Tomek
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Październik 2017, 18:11:13 »
O jest i Spocik tutaj  ;)
Już za tydzień będzie się działo
Olek szykuj magiczny koszyczek...

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
    • Olek
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Październik 2017, 23:45:51 »
Koszyczek zawsze przygotowany. Czeka na Twój przyjazd! Odwiedzisz mnie na kilka dni i przerzucimy ramę ;)

Offline Pionier

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 23
    • Tomek
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Październik 2017, 21:08:43 »
 Przerzucimy ramę i koszyczek :) zgarnę jeszcze Sławka to przekładka lepiej pójdzie no i koszyczek ...
Jacek jesteś chętny ? siła w kupie :)
« Ostatnia zmiana: 28 Październik 2017, 21:55:24 wysłana przez Pionier »

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Październik 2017, 22:13:24 »
nooo... a na dodatek - kupy nikt nie ruszy! :-p

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 10
    • Mirek
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Październik 2017, 12:40:55 »
Koledzy serdecznie zapraszam do przyjazdu .Będzie dużo się działo ( tak jak w zeszłym roku) . Wystawiam moja kaczuszkę Policyjną. Będzie również citroen 2cv straż pożarna , hoffmann, lomax ,ami ,pickup i inne o których nie wiem.

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
    • Olek
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Październik 2017, 14:22:15 »
Jak już ty się za to zabierasz to będzie z wielkim rozmachem. Żałuję tylko że nie mogę przyjechać. Polecam!

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
    • Mirek
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Październik 2017, 16:28:42 »
Nie ja to organizuję tylko klub citroena .Ja jestem tylko uczestnikiem  wystawy.

Offline robert321

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
    • ROBERT
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Listopad 2017, 19:06:50 »
Cześć witam was! Nazywam się Robert i motoryzacja to moje główne zainteresowanie. Pozdrawiam

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
    • Mirek
« Odpowiedź #27 dnia: 06 Listopad 2017, 23:02:21 »
Witam cię . Przywitałeś się nie w swoim wątku (powitanie)ale odpowiednie osoby to poprawia . Wiem początki jak we wszystkim są ciężkie ale spoko nauczysz się. Napisz coś więcej o sobie ,gdzie mieszkasz itp.