Autor Wątek: Pokrętełka do ciągadeł perszingów  (Przeczytany 187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
Pokrętełka do ciągadeł perszingów
« dnia: 10 Październik 2017, 15:40:19 »
Ponieważ z naszą dyskusją wcięliśmy się w cudzy, INNY temat - zakładam nowy, TYLKO O TYM:

Panowie!
Przepraszam za zamieszanie, ale... pokrętek ODE MNIE - nie będzie.
Dzisiaj byłem u mojego Pana Metalurga, który ..straszliwie mnie przepraszał - że przez tą Jego chorobę narobiły Mu się straszne zaległości w realizacji zamówień .. i że jeszcze nie zrobił mi ich.
Przypominam wpisy o tym  (no właśnie w tym cudzym temacie) :
Mam znajomych metalurgów z naprawdę wypasionym parkiem maszynowym (np. potrafią dorobić kaczą kolumnę kierowniczą - z tymi rowkami, które wchodzą na wieloklin maglownicy).
Mam też ORYGINAŁ, który wezmę w kieszeń, pokażę Im i zapytam o cenę wykonania (przy założeniu, że np. 10 sztuk)
Mam te pokrętełka koszt za sztukę to 15 zł . Dostępne prywatnie. Kto chce proszę pisać sms z danymi do wysyłki +wysyłka ma się rozumieć (25zł). Możecie się jakoś skrzyknąć i raz wyślę. (Koszt pokrętełka to 13 zł+ koszty organizacyjne=do równego rachunku 15 zł)
Parę dni temu zdzwoniłem się z Mirkiem. Powiedział mi, że ma NA TYLE DUŻO tych pokrętełek, że "jakby co" - TO ON może je rozesłać do "moich" zainteresowanych.
...A że na dodatek - mój Pan Metalurg, jak usłyszał (bo Mu to powiedziałem, a co) w jakiej cenie zrobił je ktoś inny Mirkowi, to powiedział: "bardzo dobra cena, u mnie by było mocno drożej", to już nie drązyłem co to znaczy "mocno drożej", tylko zabrałem swój wzór i grzecznie się pożegnałem.
Tak więc, podsumowując:
Raz jeszcze przepraszam za zamieszanie a pokrętki - dla chętnych - są do kupienia u Mirka (taniej, niż by były u mnie..)
« Ostatnia zmiana: 10 Październik 2017, 15:43:20 wysłana przez hurtownia2cv »

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 10
    • Mirek
Odp: Pokrętełka do ciągadeł perszingów
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Październik 2017, 22:46:04 »
Jakby ktoś nie wiedział o jakiego Mirka chodzi to podaję nr telefony 506057745. Wysyłka wg zgłoszeń -kto pierwszy ten lepszy. Mam ich 11 szt. a raczej 10  bo jedna zostaje dla mnie. Jeżeli będzie potrzeba to zamówię jeszcze. Cena 15 zł.  wysyłka (do uzgodnienia). W przyszłym tygodniu mnie nie ma do środy (18.10.2017).

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Październik 2017, 19:58:43 »
Halo, halo, panowie ?
Rozmawiałem przed chwilą z Mirkiem. Mówi, że ANI JEDNA OSOBA nie zgłosiła się do Niego po pokrętkę.
...Jak to ?

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 46
    • Robert
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Październik 2017, 20:06:34 »
Niech Mirek  poczyta pw, "prywatne wiadomości" ! Ja się zgłosiłem :)
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 63
    • Herbert
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Październik 2017, 20:09:50 »
Mysle,ze chodzi tu o koszty wysyłki .Rozumiem Mirka, nie ma czasu biegac na poczte i nadawac listy polecone więc zamawia kuriera.Ale zakup pokretki za 15zł i wysyłka za 25 to troche duzo.
Ja czekam na zakupy u Mirka i jak pokrętki bedzie jeszcze miał to kupie.
narazie zawieszenie nasmarowane i wyregulowane,wiec wystarczy zwykły klucz,ale przy okazji kupie
(chyba żeby kupic hurtem a potem rozsyłać )

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 36
    • Andrzej
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Październik 2017, 20:31:48 »
Przed chwilą zamówiłem u Mirka :) . Jeżeli z Warszawy są chętni to zróbmy to jedna przesyłką, będzie taniej a Mirek wyśle tylko jedną paczkę :). Umówiłem się z Mirkiem, że zbiorę warszawskie zamówienia i dam znać ile wysłać. Mamy czas do 18.10

Zbieram zamówienia  ;D

Offline Przem@s

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 1
    • Przemas
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Październik 2017, 00:00:11 »
Halo, halo, panowie ?
Rozmawiałem przed chwilą z Mirkiem. Mówi, że ANI JEDNA OSOBA nie zgłosiła się do Niego po pokrętkę.
...Jak to ?

Jedną zamówiłem przedwczoraj, przy okazji zamówienia u Mirka w sklepie.

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 10
    • Mirek
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Październik 2017, 11:10:18 »
Roberto nie mam we wiadomościach żadnej wiadomości .  Jedną pokrętkę wysłałem z zamówieniem Przemkowi. Kryptek zbiera zamówienia z Warszawy aby poszły jedną paczką (potem sobie poodbieracie) . Nikt więcej się nie zapisał. Dzisiaj mam wyjechać na zakupy do Niemiec  i też nikt nic nie potrzebuję. (Zapomniałem jedna osoba coś chce i pamiętam o niej).. A potem ,że w sklepie drogo.  Idę  na rękę i chcę przywieść po kosztach i nie ma chętnych. I bądź tu dobry. Sorry ale nie rozumiem.

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 63
    • Herbert
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Październik 2017, 12:35:27 »
Mirku,chciałbym chromowane daszki na reflektory,ale nie znam ceny w niemczech?

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr