Autor Wątek: KTO, GDZIE, CO?  (Przeczytany 2082 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
KTO, GDZIE, CO?
« dnia: 04 Styczeń 2015, 14:08:56 »
Zacznę tu wątek o usługach. Mamy dużo podglądaczy (sam studiowałem ten wydział przez rok), dziś wiem że forumowicze wiedzą dużo albo bardzo dużo ale są też osoby, które chciałyby by ktoś im zrobił autko kompleksowo lub w jakimś zakresie - ale nie wiedzą gdzie się udać. Teraźniejsze warsztaty tym się zbytnio nie bawią, ci co robią old/youngtimery to ceny mają kosmiczne ( u mnie jest http://rzepeckiauto.pl/ za samo malowanie kaczora krzyknął 40 tysi a ja mam czkawkę do dziś - fakt jest to bardzo wyyysoka półka). Ja sam na starym forum też nie znalazłem nic konkretnego kto by zajmował się renowacją i szukałem po omacku). I tu myślę w tym dziale powinno się znaleźć parę namiarów , że ktoś - pasjonat, miłośnik, fanatyk zrobi ci kaczuchę na miarę twojej kieszeni/marzeń ( no chyba że czyta to urzędnik U.S. i nie ma się co wychylać). Tak więc może ktoś się wychyli bo gdzie jak gdzie ale jeśli podglądacz czyta nasze forum, widzi jaka tryska z niego wiedza to większe ma zaufanie tu niż gdzie indziej. Takie mam spostrzeżenie.

Offline kaczogród

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 22
Odp: KTO, GDZIE, CO?
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń 2015, 22:35:36 »
Znam dwa dobre miejsca gdzie odremontują kaczke bez oporów i to z dużym doswiadczeniem- stacja we Wrześni Zbyszka i Romana, oraz warsztat Mirka z Obornik [2 cv shop]- pozdrawiam.

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 10
    • Mirek
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Styczeń 2015, 23:26:01 »
Witam.
Nazywam się Mirosław Moliński i jestem właścicielem sklepu internetowego z częściami do zabytkowych Citroenów-głównie 2CV  (www.2cv-shop.pl). Równocześnie prowadzę warsztat samochodowy w Obornikach (ul.Młyńska 3), w którym dokonuję napraw  bieżących i eksploatacyjnych. Odrestaurowuję od podstaw między innymi kaczuszki. Dokonuję napraw blacharskich, mechanicznych jak i elektrycznych. Współpracuję z firmą lakierniczą jak i tapicerską. Zapewniam profesjonalną i rzetelną naprawę powierzonych aut, ponieważ mam duże doświadczenie w odrestaurowywaniu Citroenów 2CV oraz posiadam duży asortyment części nowych jak i używanych co zapewnia stały i szybki dostęp do nich . Chętnych zapraszam do skorzystania z moich usług warsztatowych oraz do zakupu części w sklepie.
Pozdrawiam
Mirosław Moliński
tel.506057745
mirmat.mm@interia.pl
kontakt@2cv-shop.pl

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 58
    • Piotr
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Styczeń 2015, 08:33:08 »
I cosik drgnęło może otworzą się drzwi dla amatorów kaczki w PL jaki obrać azymut.

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Styczeń 2015, 13:57:07 »
No to wypadałoby więc, żebym i ja się odezwał.
"Starzy forumowicze" mnie znają - moja ksywka nie jest przypadkowa ;)
Od lat jestem kaczym hurtownikiem.
Zarówno w sprzedaży, jak i remontach.

Zwykle mam przynajmniej 2-3 auta, które można kupić od ręki. Nie inaczej jest i w tej chwili ;)

W innym forumowym temacie (np tu: http://2cvclub.pl/index.php?topic=33.msg859#msg859 ) - zachwyt ogólny budzą fotki auta Tomka "Pioniera". Tomek fotograf jest pierwszej ligi, więc nie dziwota, że przecudne.
..ale nieskromnie dodam, że również dlatego fotki cudne - bo i auto śliczne.
JA je remontowałem. Totalnie od podstaw.
Jak i kilka innych, przejawiających się i na starym i na tym forum (A propos? Sindbad - jak się jeździ ? Wrzuć jakąś informację, fotki może jakieś) ;) 
W kilku kolejnych, również budzących zachwyt - współuczestniczyłem w pracach remontowych (A propos ? Serviceman - zrobiłeś jakiś dil ?)

Szczegółowymi informacjami (jak i setkami /dosłownie!/ fotek z różnych etapów realizacji różnych projektów) - służę w osobistej mailowej korespondencji

Pomagam również w zakupach (również zagranicznych) i transporcie (dysponuję własnym sprzętem do przewozu aut).

Zimowa przechowalnia samochodów, funkcjonująca pod terminem "Kacze Gniazdo" - to też ja

Jacek
(Płock)
« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń 2015, 14:25:53 wysłana przez hurtownia2cv »

Offline SERVICEMAN

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Styczeń 2015, 00:09:57 »
to bardzo dobry pomysł aby tu ogłaszać swoje usługi oraz reklamować sprzedaż części zamiennych. Myślę że ten dział mógłby być rozszerzony o informacje samych forumowiczów gdzie komu i co udało się kupić (zamienniki oryginalnych części lub  pochwalić kogoś za dobrze wykonaną usługę) Wielu z nas wykonuje poszukiwania, których efektem ma być obniżenie ceny a nierzadko customizacja swojego auta. Przygotowuję się do remontu furgonetki - na razie zająłem się powiększeniem powierzchni warsztatowej abym mógł remontować podwozie i nadwozie jednocześnie. Cały czas szukam ciekawych materiałów oraz sposobów na tańsze i szybsze remonty bez utraty jakości. Każda informacja nawet ta pozornie mało ważna lub wydająca się na pierwszy rzut oka głupia może być bardzo przydatna bo może rozwiązać problem wprost lub naprowadzić do dalszych działań.
 Dil sprzedaży mojego 2cv jest już dogadany - za tydzień jadę 2CV do Niemiec aby dokonać zamiany na kampera. Cena została ustalona na podstawie zdjęć i rachunków a ostateczna wartość dopłaty będzie ustalona na miejscu choć też ma swoje ramki. Do wiosny będę miał się czym bawić. Z ogłoszenia na krajowym portalu nawet przysłowiowy pies z kulawą nogą się nie odezwał , i tego się spodziewałem bo kto w dzisiejszych czasach dałby tyle kasy za auto do zadawania szyku?

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 63
    • Herbert
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Styczeń 2015, 08:07:06 »
Bardzo dobry pomysł, dodatkowa jak wspomniał Serciceman można stworzyć dział części zamiennych lub wykorzystania innych materiałów niz oryginalne.
Trzeba by to jakos usystemizować,by nie przeszukiwać całego wątku od początku za jakąś informacją,
Mam namiary na producenta przewodów hamulcowych i rur papierowo-aluminiowych do ogrzewania,regeneracji reflektorów i rzetelnego rzeczoznawce z woj śląskiego
i jeszcze by sie cos znalazło,ale nie wiem czy zamiescic to w ty m temacie.

Offline hurtownia2cv

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 68
    • Jacek
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Styczeń 2015, 08:55:00 »
Wystarczy w "dziale nadrzędnym" (tzn. USŁUGI) - wpisywać (KAŻDY OSOBNO!) TEMATY:
(np)
- producent przewodów hamulcowych,
- producent rur papierowych do ogrzewania,
- regeneracja reflektorów,
- rzetelni rzeczoznawcy,
- itd,
- itd...
NIE BÓJMY SIĘ MNOŻYĆ tematów ! :)
Lepiej DUŻO tematów choćby z niewieloma wpisami, niż jeden temat ...ciągnący się na kilka/naście stron, w którym później ciężko cokolwiek znaleźć...
A tak - w spisie treści tematów forum - wszystko będzie widać, jak na dłoni

Offline Docia

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 0
    • Dorota
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Lipiec 2016, 13:02:58 »
Bardzo dobry pomysł, dodatkowa jak wspomniał Serciceman można stworzyć dział części zamiennych lub wykorzystania innych materiałów niz oryginalne.
Trzeba by to jakos usystemizować,by nie przeszukiwać całego wątku od początku za jakąś informacją,
Mam namiary na producenta przewodów hamulcowych i rur papierowo-aluminiowych do ogrzewania,regeneracji reflektorów i rzetelnego rzeczoznawce z woj śląskiego
i jeszcze by sie cos znalazło,ale nie wiem czy zamiescic to w ty m temacie.
podasz namiary na regeneracje reflektorów?

Offline Roberto

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 46
    • Robert
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Lipiec 2016, 13:43:59 »
Pierwsza strona Forum, potem dział Usługi, potem temat regeneracja reflektorów,  firma TMC z Piekar Śląskich.

Masz tam namiary...
Pozdrawiam ,
Roberto

(°\=/°)