Autor Wątek: Quad Kymco  (Przeczytany 1427 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 63
    • Herbert
Quad Kymco
« dnia: 09 Styczeń 2015, 09:22:06 »
Zrobiliśmy sobie z synem prezent pod choinkę,nie obyło sie oczywiście bez protestów naszych Małżonek.
Jest u nas nieczynne czołgowisko,bo jednostka wojskowa została zlikwidowana,wiec teren stał sie ulubionym miejscem off roadowców
Myślę ze będzie to fajna zabawa.
Trochę więcej o samym quadzie ,jest to quad firmy Kymco firma ma dobra opinie,firma tajwańska produkująca wcześniej podzespoły do Hondy,teraz sama wypuściła silnik na bazie hondy.300 ccm chłodzony cieczą ,automatyczna skrzynia z biegiem wstecznym,hamulce tarczowe hydrauliczne,moc 21KM.
Obecnie troche nieprzyjemnie sie jeździ z powodu temperatury,ale latem chętnie pojeżdżę nim po wertepach  >:D

Offline Noel

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 15
  • (°\=/°)
Odp: Quad Kymco
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Styczeń 2015, 15:18:58 »
Chyba nawet dwa prezenty.  :) 300 cm3 i 21 KM. Kaczuszka przy silniku 602 cm3 miałaby wtedy ponad 42 KM. Miłej zabawy!  :D
CECI N?EST PAS UNE VOITURE? C?EST UN MONSTRE DE VITESSE

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
    • Herbert
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Styczeń 2015, 18:45:18 »
Chyba nawet dwa prezenty.  :)
No nie,tylko jeden  :( Ten drugi quad jest kuzyna, zakładam w nim reflektory ledowe .

Offline Noel

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • (°\=/°)
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Styczeń 2015, 19:12:36 »
No nie,tylko jeden  :( Ten drugi quad jest kuzyna, zakładam w nim reflektory ledowe.
W lecie oglądałem pewną kolekcję samochodów. W pewnym momencie właściciel wyznał: Żona myśli, że ten jeden jest mój, a reszta to kolegów."  :D

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
    • Herbert
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Styczeń 2015, 20:32:27 »
Dobre  :D
Ten kuzyn własciciel tego drugiego quada ma brata,defacto mój drugi kuzyn.I ten dugi kuzyn trzyma u tego pierwszego czyli u brata motor a żonie tez wmówił,ze to nie jego motor tylko brata i go tylko pożycza  ;D

Offline Noel

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • (°\=/°)
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Styczeń 2015, 20:50:56 »
Też dobre!  :D A ile jest takich pożyczonych kaczuszek?  ;)

Offline futro

• Dyskutant
  • Reputacja: 6
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Styczeń 2015, 17:30:07 »
I w tym momencie Panowie muszę podziękować mojej Teściowej za to, że tak cudownie wychowała swoją córkę, moją żonę. Bożenko, dziękuję!!!  :) :) :) :) :)

P.S. Moja żona nie jest obecnie zainteresowana jakimkolwiek samcem. Proszę nie pisać i nie składać propozycji.  8)