Giełda > Kupię

Bagażnik dachowy

(1/2) > >>

Noel:
Witam,

Poszukuję takiego bagażnika dachowego jak na zdjęciu.  Zaokrąglonego, wysoko postawionego, z galeryjką. Ewentualnie zgrabnego pałąka pod lampę taxi. Także chorągiewki od Poltaxa 1.

Kryptek:
Wojtku czy to ty????

Noel:
Tak Andrzejku.  :) To ja. Wojciech Leon, czyli wspak Noel. Tylko nie pisz Noel z użyciem literki ë.  ;) Chociaż na tym forum, to aż się prosi używanie ë w obfitości.

Co u Was słychać BTW?

Lofikida:
Aż się włączę w dyskusję :) Wojtkuuu, nie myśl sobie, że tak po prostu po tylu latach odpuścimy Tobie i skończy się na ot tak sobie "Wojtku czy to Ty" :). Jak żyjesz? Co porabiasz?  Gdzie byłeś jak Cię nie było? Czy nadal masz swoją lawendową kaczuszkę?
Pozdrawiam

rosikon:
Wojtku, chyba Palec Boży kazał mi dziś zajrzeć na to forum. Serdecznie Ciebie wraz z Twoją rodzinką pozdrawiam. Często widuję się z p. Doktorem Petką. Ostatnio póżną jesienią na Warszawskim Rajdzie Pojazdów Zabytkowych w okolicach Legionowa. Zawsze prosiłem by przekazał Ci moje pozdrowienia ... Zdroofka ...        https://www.facebook.com/wieslaw.wroblewski.79/media_set?set=a.2605245126156089&type=3

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej