Autor Wątek: Bagażnik dachowy  (Przeczytany 205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Noel

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 15
  • (.°\=/°.)
Bagażnik dachowy
« dnia: 11 Luty 2019, 15:39:16 »
Witam,

Poszukuję takiego bagażnika dachowego jak na zdjęciu.  Zaokrąglonego, wysoko postawionego, z galeryjką. Ewentualnie zgrabnego pałąka pod lampę taxi. Także chorągiewki od Poltaxa 1.
CECI N?EST PAS UNE VOITURE? C?EST UN MONSTRE DE VITESSE

Offline Kryptek

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 37
    • Andrzej
Odp: Bagażnik dachowy
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Luty 2019, 19:13:08 »
Wojtku czy to ty????

Offline Noel

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • (.°\=/°.)
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Luty 2019, 20:19:58 »
Tak Andrzejku.  :) To ja. Wojciech Leon, czyli wspak Noel. Tylko nie pisz Noel z użyciem literki ë.  ;) Chociaż na tym forum, to aż się prosi używanie ë w obfitości.

Co u Was słychać BTW?

Offline Lofikida

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Luty 2019, 10:36:53 »
Aż się włączę w dyskusję :) Wojtkuuu, nie myśl sobie, że tak po prostu po tylu latach odpuścimy Tobie i skończy się na ot tak sobie "Wojtku czy to Ty" :). Jak żyjesz? Co porabiasz?  Gdzie byłeś jak Cię nie było? Czy nadal masz swoją lawendową kaczuszkę?
Pozdrawiam

Offline rosikon

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • www.condesita.com
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Luty 2019, 14:46:01 »
Wojtku, chyba Palec Boży kazał mi dziś zajrzeć na to forum. Serdecznie Ciebie wraz z Twoją rodzinką pozdrawiam. Często widuję się z p. Doktorem Petką. Ostatnio póżną jesienią na Warszawskim Rajdzie Pojazdów Zabytkowych w okolicach Legionowa. Zawsze prosiłem by przekazał Ci moje pozdrowienia ... Zdroofka ...        https://www.facebook.com/wieslaw.wroblewski.79/media_set?set=a.2605245126156089&type=3
...bądżcie

Offline Noel

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • (.°\=/°.)
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Luty 2019, 15:46:27 »
Witaj Rosikonie,

Miło Cię słyszeć. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam Twoją Lepszą Połowę i Ciebie. Doktor Petka śmiga po mieście swoją petką, gdy jest sucho, nie ma śniegu i soli. Składa dekawkę. Cieszy się z bycia dziadkiem i z wygranej walki o Zosię.

Drogi Lofikido,

To ja. Żyję. Lawendową kaczuszkę mam. A jakże. Również Twoją Lepszą Połowę i Ciebie  serdecznie pozdrawiam. Mam się dobrze. Czekam na trzecie wnuczę. :) Szukam bagażnika do mojego lawendowego Leona. Mam już - dzięki temu wpisowi - jeden sygnał. Szukałem na eBay, ale niestety nie ma żadnego. Na nieszczęście kupiłem komplet 4 modelików pewnego auta, ciut ode mnie młodszych.

Miło Was słyszeć, widzieć i czuć.

Tu też zajrzałem wyjątkowo. Nie jestem i nie czuję się global moderatorem.