2CV od strony technicznej > Pozostałe kwestie techniczne

Zlecenie naprawcze

(1/2) > >>

Lofikida:
Witam załogę,
przespałem niestety zimę, ale czas się zabrać za wiosenne porządki i za namową niektórych postanowiłem postawić sprawę na forum. A dokładnie to chciałbym oddać w dobre ręce (ale tylko do naprawy oczywiście :) ) swoją kaczkę w następującym zakresie:
- pomalowanie nadwozia z naprawą ubytków (kilka zdjęć  z przykładami jak wyglądają ubytki w załącznikach)
- wymiana klapki wlotu powietrza (mam klapkę nową)
- piaskowanie i malowanie felg
- regeneracja dachu (chciałbym żeby był wykonany z tego co jest tylko na nowo, uważam, że to fajna alternatywa dla oryginalnego dachu)
- wymiana zderzaków na nowe
- wymiana tapicerki w środku (tej z przodu przy półce)
- plus wszystko to co wyjdzie w trakcie i co dokładnie uzgodnimy podczas ewentualnego dopracowywania szczegółów :) :) :) choć mam nadzieję że rama ok i mechanicznie tez nic do zarzucenia
Zależy mi na tym żeby zrobiła to jedna osoba, kompleksowo, znająca się na naszych wozidłach i podchodząca do nich z nalezytym szacunkiem no i oczywiście za jakieś rozsądne pieniądze. 
Kto chętny do zaoferowania czegoś? 

herbi:
A zastanawiałeś sie nad tym ile to moze kosztowac? Według mojej oceny ok 15-20 tys . Plus ewentualnie rama.

petercvw:
Dobrze Herbert powiedział. A jak jeżdzi kaczka to moze pozbierać kasuli i na zimę do roboty. A wiosna 2020 jest Twoja no i zlocik w Toruniu zaliczysz odmłodzonym autkiem.
Bo jak robić remont to po całości. Podszybie też ci leci, a co z podłogami?; dlaczego zderzaki do wymiany/ - krzywe czy co. Jeśli się okaże że rama za pół roku/rok piardła to szkoda wcześniejszej roboty. Temat do przemyślenia. Jest człowiek orkiestra co robi takie cuda - dzwoń i pytaj.
a tu co nie co http://2cvclub.pl/index.php?topic=89.0

petercvw:
I jak kolego. Jakieś postanowienia?

Gusto:
Jeżeli dalej poszukiwana jest osoba do remontu kaczuszki to polecam Mirka Molinskiego z 2cv Shop.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej