Autor Wątek: Zlecenie naprawcze  (Przeczytany 552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lofikida

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 1
Zlecenie naprawcze
« dnia: 11 Marzec 2019, 12:47:06 »
Witam załogę,
przespałem niestety zimę, ale czas się zabrać za wiosenne porządki i za namową niektórych postanowiłem postawić sprawę na forum. A dokładnie to chciałbym oddać w dobre ręce (ale tylko do naprawy oczywiście :) ) swoją kaczkę w następującym zakresie:
- pomalowanie nadwozia z naprawą ubytków (kilka zdjęć  z przykładami jak wyglądają ubytki w załącznikach)
- wymiana klapki wlotu powietrza (mam klapkę nową)
- piaskowanie i malowanie felg
- regeneracja dachu (chciałbym żeby był wykonany z tego co jest tylko na nowo, uważam, że to fajna alternatywa dla oryginalnego dachu)
- wymiana zderzaków na nowe
- wymiana tapicerki w środku (tej z przodu przy półce)
- plus wszystko to co wyjdzie w trakcie i co dokładnie uzgodnimy podczas ewentualnego dopracowywania szczegółów :) :) :) choć mam nadzieję że rama ok i mechanicznie tez nic do zarzucenia
Zależy mi na tym żeby zrobiła to jedna osoba, kompleksowo, znająca się na naszych wozidłach i podchodząca do nich z nalezytym szacunkiem no i oczywiście za jakieś rozsądne pieniądze. 
Kto chętny do zaoferowania czegoś? 
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec 2019, 12:49:18 wysłana przez Lofikida »

Offline herbi

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 72
    • Herbert
Odp: Zlecenie naprawcze
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Marzec 2019, 21:04:46 »
A zastanawiałeś sie nad tym ile to moze kosztowac? Według mojej oceny ok 15-20 tys . Plus ewentualnie rama.

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 74
    • Piotr
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Marzec 2019, 11:06:51 »
Dobrze Herbert powiedział. A jak jeżdzi kaczka to moze pozbierać kasuli i na zimę do roboty. A wiosna 2020 jest Twoja no i zlocik w Toruniu zaliczysz odmłodzonym autkiem.
Bo jak robić remont to po całości. Podszybie też ci leci, a co z podłogami?; dlaczego zderzaki do wymiany/ - krzywe czy co. Jeśli się okaże że rama za pół roku/rok piardła to szkoda wcześniejszej roboty. Temat do przemyślenia. Jest człowiek orkiestra co robi takie cuda - dzwoń i pytaj.
a tu co nie co http://2cvclub.pl/index.php?topic=89.0
« Ostatnia zmiana: 12 Marzec 2019, 11:08:38 wysłana przez petercvw »
born 2
       Citroen
     loVe

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 74
    • Piotr
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Marzec 2019, 17:30:19 »
I jak kolego. Jakieś postanowienia?
born 2
       Citroen
     loVe

Offline Gusto

• Global Moderator
  • Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 34
    • Olek
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Marzec 2019, 19:33:08 »
Jeżeli dalej poszukiwana jest osoba do remontu kaczuszki to polecam Mirka Molinskiego z 2cv Shop.

Offline cvkowiec

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 11
    • Mirek
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Marzec 2019, 20:55:47 »
Witam. Dawno mnie tu nie było. Dziękuję za polecenia. Oczywiście mogę się podjąć prac ale........ koledzy maja rację . Nie da się zrobić remontu tak na szybko . Do malowania i tak trzeba rozebrać całą kaczkę (całą do zera) szyby, uszczelki tapicerkę itp. Malowanie kaczki bez tych prac wg. mnie nie ma sensu. Jak już idzie krowa niech idzie i łańcuch . Nie chciałbym się za dużo rozpisywać ale wszyscy wiedzą co robili kaczki ile to jest roboty. Nie rób niczego połowicznie bo będziesz robił 2 razy. Jak już chcesz to rób raz a dokładnie. Po co ma rdza wychodzić za pół roku. Nie wiem co masz za dach ale co oryginał to oryginał. Nie łataj .Różne już dachy widziałem łącznie z takim z plandeki i wygląda to ????? Jak chcesz to zadzwoń to ci wszystko powiem 506057745.

Offline Lofikida

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Marzec 2019, 11:20:09 »
Cześć Wam, dziękuje za odpowiedzi i przepraszam za zwłokę w odpisywaniu. Nie było mnie kilka dni i tak to właśnie jest. Przez pracę w kratkę zeszła zima i pozostaje dylemat czy zaczynać na wiosnę czy nie. Odezwę się do Was wkrótce na priv.