Autor Wątek: Powitanie.  (Przeczytany 1141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jarek 65

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
    • Jarek
Powitanie.
« dnia: 26 Marzec 2019, 20:30:20 »
Cześć.
Dwa lata temu kupiłem auto wiadomej marki. W tym roku postanowiliśmy z żoną , że nareszcie trzeba ruszyć z renowacją.
Autko rozebrałem. Budka trafiła do naprawy i malowania. Ramę raczej wymienię na nową. Autko robimy dla siebie, nic na skróty.
Trwa weryfikacja części i tworzę listę zakupów. Przez dwa lata trochę już kupiłem - maska, tylne drzwi , dach , komplet foteli z oryginalną tapicerką.
Wszystko w bardzo ładnym stanie.
Niestety , w tym momencie bardzo potrzebuję przednie drzwi od strony kierowcy - może ktoś ma na zbyciu ?
Muszę nadmienić , że właśnie kończę składać Garba 1967. Remontujemy ulubionego W 124 żony. W kolejce czeka Ogórek 1976.
Pierwszym moim samochodem był właśnie Ogórek T2b  1977 - jeździłem nim 20 lat, było to auto do codziennej jazdy ( kupiony w 1991 roku).
Wakacyjne autko to VW T3, a weekendowe to MX 5.
Do jazdy na co dzień używam Corsy A.
Sorki , że się rozpisałem , ale nie robię tego , żeby się przechwalać. Po prostu realizujemy z żoną nasze małe motoryzacyjne marzenia.
Pewnych decyzji nie można odkładać w nieskończoność ... czas ucieka.
W kolejce czeka R4 i największe wyzwanie finansowe VW Karman Ghia  w wersji bez dachu ?
Pozdrawiam serdecznie wszystkich pozytywnie zakręconych. Jarek. PS. Mam nadzieję , że pomożecie w sprawie drzwi  :).

Offline petercvw

• Uzależniony od 2CV
  • Reputacja: 74
    • Piotr
Odp: Powitanie.
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Marzec 2019, 21:14:32 »
Cześć Jarek, kurczę tylko pozazdrościć  żony a potem stada.
Fajne marzenia, które spełniasz i realizujesz z żoną.
Co do drzwi to ktoś się kiedyś zgłaszał na olx z drzwiami. Teraz to nie ma ale może wyskoczy, trzeba obserwować.
Chyba że ktoś z forumowiczów coś ma. Napisz na priv do Sławka ( nick- Kaczogród, znajdziesz w liście użytkowników), kiedyś się zgłaszał na forum że ma części do sprzedania.
No i możesz wrzucić parę fotek tej stadniny. Chętnie nacieszymy nasze oczka.
born 2
       Citroen
     loVe

Offline Przem@s

• Fanatyk 2CV
  • Reputacja: 3
    • Przemas
Odp: Powitanie.
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Marzec 2019, 22:49:06 »
Cześć Jarek!
Również zasilę grupę tych zazdrosnych : )
Co do drzwi to info wysyłam na priv.