Życie z 2CV > Świat 2CV Filmy, zdjęcia, literatura

Konkurs na...kalendarz

(1/1)

petercvw:
Pamiętacie co tu pisałem http://2cvclub.pl/index.php?topic=895.msg10645#msg10645
Klient na mój kalendarz ścienny znalazł się jeden a resztę rozdałem.
Nie poddaję się i z uwagi na to, że planuję zrobić kalendarz na 2020 rok to już teraz chcę się przygotować. (motywacja kolegi - dzięki)
Pomysł jest taki. Będzie to kalendarz z citroenem (2cv, ami, HY, dyane, pic-up) ale nie naturalnych wymiarów tylko modelem w skali (dowolnej). Na pewno każdy z Was ma mini kolekcję, swoje ulubione "żelaźniaki". I tu prośba byście po robili zdjęcia mini autek na tle ...śniegu, zabytków, jesiennych liści, morza, jeziora, w kinie w Lublinie, w PL czy EU na co macie tylko ochotę przez okres od dziś, poprzez wakacje az np. do październik/listopad. Potem każdy wybierze, ze 3 fotki wrzuci na forum a konsylium 2cv club wybierze najlepsze z najlepszych na kalendarz A.D. 2020. Muszą to być foty dobrej rozdzielczości by było potem ładnie. Dla przykładu wrzucam o co mi chodzi. Fotki są od kolegi Wojtka/Noela. Dlaczego taki kalendarz..hm będzie inny od inszych. Na biurko od Rafała jest ok ale jest na biurko. Dla mnie za mały bo na kalendarzu lubię sobie coś zapisać i też pracuję nad innym formatem biurkowego kalendarza. Tak więc nie wchodzę koledze w jego ogródek - bo jest inny styl. Wszelkie pomysły, sugestie mile widziane. Format kalendarza A3, cena wiadomo od ilości zamówienia + porto (ten co robiłem jeśli dobrze pamiętam kosztował mnie 18 zł).
Wiem, że moje pomysły są ?? ale nie które wypaliły. Przyjemnie mi było w Warszawie zobaczyć na normalnym autku nalepkę "hobby". I to cieszy. Ok. czas start, miłego fotografowania  :). Proszę tylko o zdjęcia świeże, nie publikowane wcześniej, nie ściągnięte z neta.

ps
Dla wytrawnych mam inną prośbę o zdjęcia już naturalnej kaczki w plenerze, który typowo wiąże się z Polską. Kaczka nie przed biedrą czy innym markietm tylko takie co dech zapiera w piersi i idzie rozpoznać np. ooo a to w Krakowie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej